Las Palmas – Malaga 1:0 (kon.)
UD Las Palmas
1:0 (0:0)
Malaga CF
Pondělí 05.02.2018, 21:00 • Estadio de Gran Canaria • Španělská LaLiga • 22. kolo

Domácí fotbalisté k velké radosti svých fanoušků vyhrávají tento zápas 1:0. Dlouhou dobu platil nerozhodný bezbrankový stav. Ten ale porušil v devadesáté minutě domácí Alen Halilović, jehož rána bez nějaké výraznější přípravy se vyhnula všem nástrahám a zapadla přesně do branky. (22:54:52)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:17.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Tana (UD Las Palmas).

90+2
    Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, naopak Málaga se nemůže probojovat k míči. Tento styl domácím fanouškům i hráčům vyhovuje.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.
    90. Alen HALILOVIĆ - 1:0

90
    Las Palmas právě vstřelilo branku!
    V samotném závěr zápasu se domácí celek dostává do vedení. Levou nohou poslal přesně po centru před branku míč do sítě ALEN HALILOVIĆ. Hostující celek nedokázal zastavit tuto akci.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Málaga se stáhla na svou polovinu, kde se brání. Alen Halilović centroval před branku, kde byl kromě obránce Miquela také domácí hráč. Ten ale na hlavičku nedosáhl.

88
    Las Palmas hraje aktivně, jako mozek akcí působí momentálně Ximo Navarro.

87
    Hraje se na polovině hrací plochy, více ze hry mají sice domácí fotbalisté, ale do výraznější střelecké pozice se nemohou dostat. Nyní byla střela Sampera zblokovaná.

85
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Míchel, přichází Dani Castellano.
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Keko, přichází Juanpi Añor.

85
    Rohový kop pro hostující celek. Domácí obrana musí být pozorná. Centr se snesl před branku, kde hlavičkoval hostující hráč. Obrana UD si dokázala poradit.

84
    Domácí celek se propracoval do střelecké pozice. Rána z první, kterou vyslal Jonathan Viera, končí nad brankou. Hráč Las Palmas ví, že tento moment mohl vyřešit lépe.

83
    Domácí brankář Leandro Chichizola vykopává od své branky, hraje se tak na polovině hrací plochy.

81
    Míchel byl v souboji s hostujícím Isaacem Successem. Rozehrávat ale bude brankář Málagy.

80
    Keko se pokoušel dostat do lepší střelecké pozice, ale jeho akce je zastavena pro ofsajd.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, který nabídl několik dobrých šancí, ale na gól stále čekáme.