1:2 (0:0)
Janov CFC
Pondělí 05.02.2018, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 23. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších onlajnů se těším na počtenou. (22:47:59)

Lazio tak odmítlo příležitost odpoutat se na třetím místě od Interu a AS Řím, na které má náskok stále jednoho, respektive dvou hodů. Naopak Janov si výrazně pomohl v boji o záchranu, jelikož poskočí ze šestnácté příčky na třináctou.

Statistiky utkání:
    Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:9.

Duel je u konce a Janov slaví nečekané tři body z půdy silného S. S. Lazia! Druhý poločas už byl rozhodně zajímavější než ten první a nakoenc nabídl dramatický závěr. Aktivnější bylo opět Lazio, ale do vedení šli hosté z nenápadné akce, když se trefil Panděv. Ověem hned po chvilce srovnal výtečnou tečí Parolo a vypadalo to, že si domácí půjdou pro tři body. Ovšem další tutovky si už nevypracovali a naopak se jim otevřela okénka v obraně. První Laxaltův únik zakončený přesnou střelou ještě neuznal sudí Maresca po poradě s videorozhodčím, ale o deset minut později nakonec Diego Laxalt hlavičkou rozhodl.
    Janov nečekaně poráží Lazio!

90+5

90+5
    Po centru Andersona následoval závar ve vápně, po kterém se domácí dožadovali penalty, ale marně. Hosté mají tři body!

90+4
    Žlutou kartu dostává Luca Rossettini (Janov CFC), za faul na Andersona ve středu hřiště.

90+4
    Galabinov byl ještě ve velké šanci, ale těsně nedoskočil na centr z pravé strany. Lazio už se nemá na vyrovnání, hosté hrají závěr skvěle.
    90+2. Diego LAXALT - 1:2

90+2
    Janov právě vstřelil branku!
    Přesně před deseti minutami Laxalta připravili o gól rozhodčí, nyní už mu však gól nikdo nevezme! Hiljemark výtečně odcentroval pravačkou do vápna, kam se přiřítil právě DIEGO LAXALT a nekompromisně hlavou poslal míč k tyči mimo dosah Strakoši a dost možná rozhoduje dnešní zápas!

90+1
    Lazović vystihl přihrávku Patrica a zamířil dopředu, zastavil ho Radu, ale hosté mají k dispozici aut.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Medeiros neprostrčil míč přes Radua a poté fauloval.

89
    Hosté nyní dokonce chvíli kombinovali a vyrazili do brejku, centr Lazoviće byl však sražen do zámezí.