Watford – Chelsea 4:1 (kon.)
Watford FC
4:1 (1:0)
Chelsea FC
Pondělí 05.02.2018, 21:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 26. kolo

Ode ě je to k dnešnímu utkání vše. U dalších online přenosů na shledanou. (23:25:39)

Dnešní utkání je tedy u konce a rodí se další překvapivý výsledek, neboť vítězí Watford. Domácí se dostali do vedení ve 42. minutě, kdy Troy Deeney proměnil pokutový kop, a navíc od 30. minuty hrála Chelsea v deseti, neboť byl po dvou žlutých kartách vyloučen Bakayoko. Londýnskému celku se sice nakonec podařilo vyrovnání z kopačky Edena Hazarda, nicméně jeho branka z 82. minuty nestačila. O dvě minuty později se totiž prosadil Daryl Janmaat, v 88. minutě skóroval Gerard Deulofeu a destrukci úřadujícího mistra pak v nastavení pečetil Roberto Pereyra. Chelsea si tedy připisuje druhou po sobě jdoucí porážku se slabším týmem a opět je to rozdílem tří branek.

90+6

90+6
    Další příležitost pro Chelsea. Giroud se nenacházel v ofsajdu, když se prodral k přistrčení míče od spoluhráče, ale nataženou nohou už míč nedokázal usměrnit mimo dosah Karnezise. Ten si připsal kvalitní zákrok.

90+5
    Eden Hazard byl dobře vysunut Fábregasem, nicméně Belgičan se při převzetí přihrávky nacházel v ofsajdovém postavení.

90+4
    Hosté se ještě snaží o nějakou korekci nepříznivého skóre a kombinují na útočné polovině. Finální přihrávka k pokutovému území však nepřichází.

90+3
    Odehráno má dnes i Troy Deeney, který je nahrazen Andrem Grayem.
    90+1. Roberto PEREYRA - 4:1

90+1
    Watford právě vstřelil branku!
    Destrukce londýnského celku není u konce! Domácí získali míč na polovině hřiště, načež Doucouré oslovil ROBERTA PEREYRU. Střídající záložník byl v těžké pozici, ale z pravé strany šestnáctky se trefil ke vzdálenější tyči.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje šest minut.

89
    Gerard Deulofeu si vychutnal ovace a míří na lavičku. Poslední minuty zápasu odehraje André Carrillo.
    88. Gerard DEULOFEU - 3:1

88
    Troufnu si říct, že je rozhodnuto. Na polovině hřiště totiž přebral míč GERARD DEULOFEU, který se s tím nerozpakoval a posunul hru ke Courtoisovi. Španěl teoreticky mohl kombinovat, ale zachoval se chladnokrevně a přes nohu blokujícího Cahilla míč poslal vedle natahujícího se brankáře Chelsea.

87
    Další kombinace Chelsea se na útočné polovině nepovedla. Zaútočit tedy mohou domácí.

86
    Dopředu postupující Hazard si to namířil mezi tři hráče, ale nakonec byl zastaven nedovoleným zákrokem Deulofeua.
    84. Daryl JANMAAT - 2:1

84
    Pracně nabyté vyrovnání je fuč! Neskutečnou akci předvedl DARYL JANMAAT, který míč zprava navedl do pokutového území, kde si narazil s Pereyrou. Následně se Nizozemec zjevil na středu šestnáctky a střelou mimo dosah Courtise zmrazil hostující celek.

84
    Šance teď střídá šanci. Přihrávku za obranu Chelsea obdržel Deulofeu, který postupoval sám na Courtoise, ale zakončení poslal mimo tři tyče.
    82. Eden HAZARD - 1:1

Lukáš Podleśny

Branky: 42. Deeney (pen.), 84. Janmaat (Pereyra), 88. Deulofeu (Doucouré), 90+1. Pereyra (Doucouré) – 82. E. Hazard

Karty:   45. Richarlison (WAT), 50. Prödl (WAT) – 25. Bakayoko (CHE), 58. David Luiz (CHE), 62. Fàbregas (CHE)   30. Bakayoko (CHE)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:8.
    Watford FC: Karnezis – Mariappa, Prödl, Holebas – Janmaat, Capoue, Doucouré, Zeegelaar – Deulofeu (89. Carrillo), Richarlison (65. Pereyra) – Deeney (C) (90+3. Gray).
    Náhradníci: Bachmann – Mukena, N'Dong, Lukebakio, Carrillo, Pereyra, Gray.

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta, David Luiz, Cahill (C) – Moses, Kanté, Bakayoko, Zappacosta – Willian (34. Fàbregas), Pedro (64. Giroud) – E. Hazard.
    Náhradníci: Caballero – Rüdiger, Emerson, Fàbregas, Drinkwater, Hudson-Odoi, Giroud.

Rozhodčí: Dean – Hussin, Holmes