Toronto – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – Columbus 2:1 (kon.) | New Jersey – Minnesota 2:4 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | Ottawa – Tampa 3:4 (kon.) | Detroit – Buffalo 2:3 (po pr.)
Florida – Washington 3:2 (kon.) | Nashville – San Jose 7:1 (kon.) | Arizona – Calgary 2:5 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Dallas 0:2 (kon.)
Detroit Red Wings
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Buffalo Sabres
Pátek 23.02.2018, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

64:59
    Sabres právě vstřelili branku!
    Neuvěřitelné zakončení prodloužení, Sabres se podařilo skórovat tři desetiny před finální sirénou! Johan Larsson udržel kotouč ve třetině, natlačil se před branku a zpětnou nahrávkou vyzval ke skórování MARCA SCANDELLU, který pěknou ranou zápěstím na první tyč překonal Howarda! Asisntece: Johan Larsson.

63:16
    Nejprve Lehner vychytal přečíslení 2 na 1 a na druhé straně se zaskvěl Howard proti přečíslení 3 na 1!

61:20
    Tomáš Tatar se dostal samostatnému úniku, vymíchal Lehnera, ale v rozhodujícím okamžiku se mu nepodařilo trefit puk!
    58:35 Justin ABDELKADER - 2:2

58:35
    Detroit právě vstřelil branku!
    A Detroitu se nakonec daří srovnat! Puk po buly propadl před volného Franse Nielsena, který se ocitl sám před Lehnerem, hostujícího brankáře propálil, ale puk se zastavil v brankovišti, kam dojel JUSTIN ABDELKADER, který poslal puk do odkryté klece! Asistence: Frans Nielsen, Henrik Zetterberg.

57:04
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., podražení).

44:16
    Sam Reinhart rychle zakončoval kolem první tyče, Howard vytáhl parádní zákrok!

42:29
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dylan Larkin – 2 min., podražení).

38:30
    Henrik Zetterberg vypálil od modré, následně se puk dostal k Tatarovi, který střelou z jedničky trefuje tyč!

37:06
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Nicholas Baptiste – 2 min., hákování).

33:09
    Detroit nechává gól přezkoumávat na videu.
    33:09 Evander KANE - 1:2

33:09
    Sabres využívají přesilovou hru a berou si zpět vedení! EVANDER KANE si vzal kotouč ve středním pásmu, zavezl ho do třetiny, objel branku a zakončením kolem druhé tyče překonal Howarda! Asistence: Sam Reinhart, Rasmus Ristolainen.

31:32
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Niklas Kronwall – 2 min., hákování).

26:57
    Tomáš Tatar se dostal s pukem do přečíslení 2 na 1, ale svou šanci pro střelu prováhal a následně o kotouč přišel!
    23:42 Jonathan ERICSSON - 1:1

23:42
    A máme srovnáno! Lehner špatně rozehrál kotouč za brankou, Frans Nielsen dokázal poslat puk na modrou na volného JONATHANA ERICSSONA, který přesnou ranou k druhé tyči nedal Lehnerovi šanci! Bez asistence.

22:50
    Casey Nelson se z trestné lavice dostal k samostatnému zakončení, ale Howard si na jeho backhandovou kličku počkal a vytáhl solidní zákrok!

20:40
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Casey Nelson – 2 min., hákování).

08:05
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Glendening – 2 min., podražení).

05:10
    Obrovský závar před brankou Howarda, k dorážce se dostal Sam Reinhart, ale trefil pouze ležícího Jonathana Ericssona!
    03:39 Rasmus RISTOLAINEN - 0:1

03:39
    A máme tu první gól! Buffalo se ujímá rychlé vedení! Sabres vyhráli buly ve třetině, puk se dostal na modrou na volného RASMUSE RISTOLAINENA, který vypálil, jeho pokus trefil jednoho z bránících hráčů a od jeho brusle se kotouč ztečoval do branky! Asisntece: Nathan Beaulieu, Johan Larsson.

02:22
    Larkin našel skvělou křižnou nahrávkou volného Justina Abdelkadera, který střílel z jedničky, Lehner si dobře vyjel a zasáhl!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 24. Ericsson, 59. Abdelkader (Nielsen, Zetterberg) – 4. Ristolainen (Beaulieu, Jo. Larsson), 34. E. Kane (S. Reinhart, Ristolainen), 65. Scandella (Jo. Larsson)

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Daley, Ericsson, Ouellet, Kronwall, Jensen, DeKeyser – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Athanasiou, D. Larkin, Tatar – Helm, Nielsen, Abdelkader – Booth, Glendening, Bertuzzi.
    Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Ristolainen, Beaulieu, C. Nelson, Scandella, Antipin, Gorges – S. Reinhart, R. O'Reilly, E. Kane – Okposo, Rodrigues, Girgensons – Pominville, Jo. Larsson, S. Wilson – Baptiste, Josefson, B. Pouliot.

Rozhodčí: Hanson, Hebert – Nowak, Cherrey

Diváci: 19,515