Getafe – La Coruňa 3:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Valencia 1:1 (kon.) | Malaga – Sevilla 0:1 (kon.)
Atlético – Leganés 4:0 (kon.) | Eibar – Villarreal 1:0 (kon.)
Getafe CF
3:0 (2:0)
Deportivo La Coruňa
Středa 28.02.2018, 19:30 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Španělská LaLiga • 26. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:20:24)

Dnešní utkání sledovalo 5 097 diváků.

Je dobojováno, Getafe získává cenné a v podstatě povinné tři body. Deportivo dnes působilo naprosto neškodně, za zmínku z celého utkání stojí snad pouze střele Luisinha ve druhém poločase, jinak to byla neskutečná bezradnost, v útočné fázi. Naproti tomu domácí působili mnohem lepším dojmem a po zásluze berou všechny body.

90+3

90+2
    Tři minuty nastavil sudí, nyní se ke střele dostává domácí Vitorino Antunes, který ale branku Deportiva netrefil.

90+1
    Nakonec se Rémy zvedá, za pomoci lékařů týmu a odchází za postranní čáru.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, nyní se nehraje, na trávníku leží Loïc Rémy (Getafe), který musí být ošetřován.

88
    Loïc Rémy (Getafe) se dostal k hlavičce ve vápně soupeře, ale Rubén Martinez tentokrát chytá.

88
    Žlutou kartu dostává Eneko Bóveda (Deportivo La Coruňa).

85
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Merveille Ndockyt.
    82. Jorge MOLINA - 3:0

82
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Definitivní hřebíček do rakve Deportiva dává JORGE MOLINA! Ten vyučil neskutečné chyby Eneko Bóvedy, jež po předchozím vlastním gólu tentokrát neskutečně pokazil malou domů a k míči se dostal právě Molina, jež poté překonal gólmana Martíneze.
    80. Pěkná střela Luisinha zpoza vápna

80
    Damian Emiliano Martínez (Getafe) musí zasahovat, proti střele Luisinha, který pálil zpoza vápna a střela měla velmi dobré parametry!

80
    Není z toho nic, myšlenou střela na branku soupeře, naopak, k míči se dostávají hosté.

79
    Rohový kop pro Getafe, z pravé strany bude rozehrávat Damián Suárez.

79
    Odkop od branky Getafe, utkání již postrádá potřebné tempo.

77
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Zakaria Bakkali, přichází Federico Cartabia.

74
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Loïc Rémy.

Martin Dvořák

Branky: 40. Á. Rodríguez (Ndiaye), 44. Bóveda (vla.), 82. J. Molina

Karty:   25. Mora (GET), 50. Ndiaye (GET) – 20. Luisinho (DEP), 34. Krohn-Dehli (DEP), 57. Mosquera (DEP), 88. Bóveda (DEP)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 9:8. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 18:21.
    Getafe CF: E. Martínez – Dakonam, Bruno González, Damián Suárez, Antunes – Ndiaye (85. Ndockyt), Arambarri, Portillo, Mora (64. Šibasaki) – Á. Rodríguez (74. Rémy), J. Molina.
    Náhradníci: Manojlović – Cabrera, Šibasaki, Rémy, Molinero, Pacheco, Ndockyt.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Luisinho, Bóveda, Schär – Muntari (63. Andone), Krohn-Dehli (46. C. Borges), Mosquera, Adrián López – Bakkali (77. Cartabia), Pérez Martínez.
    Náhradníci: Tytoń – F. Navarro, Çolak, Cartabia, Andone, Sidnei, C. Borges.

Rozhodčí: Munuera – Baena, Alcoba

Diváci: 5 097