Chambly – Štrasburk 1:0 (kon.) | PSG – Marseille 3:0 (kon.)
FC Chambly-Thelle
1:0 (0:0)
RC Štrasburk
Středa 28.02.2018, 19:15Francouzský pohár • Čtvrtfinále

FC Chambly-Thelle byl zejména ve druhém poločase jasně lepším týmem, dokázal v 83. minutě vstřelit branku, díky které postupuje ve francouzském poháru dál. Naopak RC Štrasburk Alsace v turnaji končí. (21:04:47)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:7. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:13.

90+2

90+2
    Hraje se na polovině hrací plochy, Alsace se nemůže dostat do zakončení.

90+1
    Dvě minuty mají fotbalisté Štrasburku na vyrovnání.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Chambly rozehrávalo volný kop, ale rána byla nepřesná. Štrasburk rychle rozehrává a snaží se nejrychleji dostat do útočné fáze.

88
    Žlutou kartu dostává (FC Chambly-Thelle).

87
    Z pohledu RC čas běží velmi rychle, naopak jeho soupeři mají pocit přesně opačný.

86
    Chambly hraje velmi dobře, naopak hosté už mnoho času na vyrovnání nemají.

86
    Štrasburk se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale velmi rychle přišel o míč, a tak se musí znovu bránit.

83
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Blayac, přichází Foulquier.
    83. Lassana DOUCOURE - 1:0

83
    Chambly právě vstřelilo branku!
    Krásný balon a je to 1:0. Tým vedený jako domácí se zaslouženě dostává do vedení. Po centru před branku usměrnil balon do sítě pohotově LASSANA DOUCOURE.

82
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase.

81
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Saadi, přichází Bahoken.

79
    Po nepřesné akciChambly bude vykopávat brankář Kamara.

78
    Obrana RC si nyní tak tak dokázala poradit s akcí, kterou vedl Henry. K zakončení se on ani jeho spoluhráči nedostali.