Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Ottawa – Dallas 3:2 (po pr.) | Colorado – Nashville 2:4 (kon.)
Calgary – San Jose 4:7 (kon.) | Anaheim – Detroit 4:2 (kon.) | Vegas – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Chicago 5:3 (kon.) | Florida – Edmonton 2:4 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 0:3 (kon.)
Colorado Avalanche
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
Nashville Predators
Sobota 17.03.2018, 02:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

59:17
    Nathan MacKinnon dostal dvě minuty za podražení a to je zřejmě konec nadějí Colorada na vyrovnání.

55:42
    P. K. Subban musí podruhé v řadě na trestnou lavici a kroutí hlavou, tentokrát byl vyloučen za podržení.

50:07
    P. K. Subban se před vlastní bránou osekával s Dominicem Toninatem a byl vyloučen na dvě minuty za hrubost. Colorado si reklamní přestávce zahraje třetí přesilovou hru.

37:49
    Nathan MacKinnon fauloval a byl vyloučen na dvě minuty za držení. Nashville si po krátké reklamní přestávce zahraje třetí přesilovou hru. Zatím hosté nevyužili ani jednu z úvodních dvou početních výhod.

33:54
    Nashville se ujal vedení, jenže krátce na to byl vyloučen Yannick Weber, který vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

13:06
    Tyson Barrie dobře napadal mezi trojicí protihráčů v útočném pásmu, jenže sekl přes ruce Ryana Hartmana a po po faulu u hrazení na levém křídle byl vyloučen na dvě minuty.

07:44
    Gabriel Landeskog byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Nashville má k dispozici první přesilovou hru.

00:58
    Colton Sissons byl vyloučen na dvě minuty za držení a Colorado si po 58 sekundách utkání zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. MacKinnon (Barrie, Rantanen), 24. Landeskog (G. Bourque, Warsofsky) – 18. Sissons (P. K. Subban, C. Smith), 27. F. Forsberg (C. Smith, Josi), 34. Sissons (Hartman, Bonino), 59. F. Forsberg (Arvidsson)

Colorado Avalanche: Varlamov (S. Martin) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, Siemens, Warsofsky – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Compher, Andrighetto – Nieto, Söderberg, Comeau (A) – Kerfoot, Toninato, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ekholm, P. K. Subban, Josi (C), Ellis (A), Irwin, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Salomäki, Fisher, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Garrett Rank, Graham Skilliter. Čároví: Shandor Alphonso, Matt MacPherson

Diváci: 17273