Bologna – AS Řím 1:1 (kon.) | Lazio – Benevento 6:2 (kon.) | Fiorentina – Crotone 2:0 (kon.)
Inter – Hellas Verona 3:0 (kon.) | Janov – Spal 1:1 (kon.) | Cagliari – Turín 0:4 (kon.)
Atalanta BC – Udinese 2:0 (kon.) | Sassuolo – Neapol 1:1 (kon.) | Chievo – Sampdoria 2:1 (kon.)
Juventus – AC Milán 3:1 (kon.)
Juventus FC
3:1 (1:1)
AC Milán
Sobota 31.03.2018, 20:45 • Allianz Stadium, Turín • Italská Serie A • 30. kolo
    Tři body zůstanou v Turíně.

S konstatováním, že po brankách Dybaly, Cuadrada a Khediry si Juventus připsal všechny tři body se s vámi loučím. Přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalšího fotbalového on-line zase někdy na počtenou. (22:44:43)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:17.

Je dobojováno! Juventus nakonec ve druhém poločase převrhl misky vah na svou stranu a přehrál milánské AC poměrem 3:1. Navíc domácí tým využil zaváhání Neapole, které odskočil na rozdíl čtyř bodů. Svěřenci Gennara Gatussa mají před sebou dost práce, jelikož už ve středu je čeká další těžký zápas, a to milánské derby. Naopak Juventus se dnes skvěle připravil na první čtvrtfinálový duel LM proti Realu Madrid, který na svém hřišti přivítá v úterý.

90+4

90+3
    Míč je až u domácího brankáře, který si dokonce pohrál se Susem a následně přihrál na volného spoluhráče.

90+2
    Douglas Costa nemá důvod pospíchat, proto volí zpátečku a přihrává na své obránce. Při každé přihrávce se ovace z publika zesilují.

90+1
    Rozhodčí tohoto zápasu nastavil nad rámec základní hrací doby tři minuty navíc.

90
    Rozběhnula se nám poslední minuta základní hrací doby tohoto derby mezi Juventusem a AC Milán.

89
    Za malou chvíli nám rozhodčí ukáže počet nastavených minut ve druhém poločase.

88
    Milán už pouze nakopává míče za domácí obranu, ale Suso s Kaliničem jsou proti přesile.

88
    Suso přinutil Buffona k zákroku u své pravé tyčky. Domácí brankář sklidil potlesk diváků, kteří si konec zápasu zřejmě užijí.

87
    Juventus právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Opět celá gólová akce začala u výborného Costy, který adresoval přihrávku na Dybalu. Ten se si míč převzal, avšak ihned přihrával na volného SAMIHO KHEDIRU, který se se svou přízemní střelou nemýlil – 3:1. Asistence: Paulo Dybala.
    87. Sami KHEDIRA - 3:1

87
    Nikola Kalinić se v pokutovém území Juventusu dopustil útočného faulu, který byl následně odpískán.

86
    Calabria to zkusil se svým centrem z pravé strany, ale míč končí opět vysoko nad domácí brankou.

85
    Cutrone byl na polovině soupeře sám, ale nakonec vybojoval aspoň autové vhazování pro svůj tým.

84
    Dnešní utkání se čím dál více blíží ke svému konci. Juventus je blízko ke kýženému zisku tří bodů.

Jan Mládek

Branky: 8. Dybala (Pjanić), 79. Cuadrado (S. Khedira), 87. S. Khedira (Dybala) – 28. Bonucci (Çalhanoğlu)

Karty:   38. Benatia (JUV) – 39. Ricardo Rodríguez (ACM), 52. Biglia (ACM), 82. Montolivo (ACM)

Juventus FC: Buffon (C) – Barzagli, Benatia, Chiellini – Lichtsteiner (46. Costa), S. Khedira, Pjanić (75. Bentancur), Matuidi (61. Cuadrado), Asamoah – Dybala, Higuaín.
    Náhradníci: Pinsoglio, Szczęsny – De Sciglio, Cuadrado, Marchisio, Costa, Höwedes, Rugani, Sturaro, Bentancur.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Bonucci (C), A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Biglia (76. Montolivo), Bonaventura – Suso, André Silva (65. N. Kalinić), Çalhanoğlu (80. Cutrone).
    Náhradníci: An. Donnarumma, Storari – Antonelli, Musacchio, C. Zapata, Locatelli, J. Mauri, Montolivo, Borini, Cutrone, N. Kalinić.

Rozhodčí: Mazzoleni – Giallatini, Paganessi