Sparta – HC Plzeň 8:1 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Vítkovice – Kladno 7:5 (kon.)
HC Slavia Praha
2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 31.03.2018, 09:30 • Multifunkční hala, Vítkovice. • Mládežnické mistrovství České republiky - starší žáci

59:59
    Na vteřinu míří na trestnou Vojtěch Malínek za faul loktem.

56:31
    Sekání v útočném pásmu se dopustil Šimon Slavíček.

40:53
    Vzápětí se ale poměr sil na ledě srovná. Za stejný prohřešek míří na trestnou Jakub Dráb.

40:38
    První vyloučení třetí řetiny na sebe nenechává dlouho čekat. Dvě minuty za sekání si odsedí Viktor Nesvadba.

37:20
    Další trest pro domácí, dvě minuty za hákování pro Marka Vlasáka.

33:46
    Kometa má příležitost vzít si zpět dougólové vedení. Na dvě minuty za podražení míří na trestnou Alex Štěpánek.

28:07
    Slavia bude mít možnost srovnat stav utkání, na dvě minuty za držení míří na trestnou Daniel Holec.

23:54
    Kometa si zahraje další přesilovku, dvě minuty za sekání si odpyká Jakub Dráb.

18:46
    Vojtěch Malínek míří na trestnou za hrubost a Kometu čeká sedmnáctivteřinová dvojnásobná početní výhoda.

17:02
    Adam Kořánek v souboji zasáhl Martina Mášu holí do obličeje a odpyká si za svůj prohřešek dvě minuty.

14:32
    Slavia bude mít možnost srovnat stav, na dvě minuty za držení míří na trestnou kapián Komety František Němec.

04:51
    Martin Mišiak byl až příliš důrazný před soupeřovou bránou, když při pokusu o dorážku sekl Tesaře do masky. Víe než půl minuty se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

03:24
    Kometa bude mít jako první k dispozici početní výhodu. Dvě minuty za špatné střídání odpyká Mikuláš Skoupý.

Adéla Hrabálková

Branky a nahrávky: 15. Štancl (Slavíčka), 34. Slavíček (Hradil) – 13. Daněček (Mareček), 28. Nesvadba, 31. Plevka (Němec, Mišiak), 38. Němec (Nesvadba), 42. Šalé (Linka)

HC Slavia Praha: Tesař (42. Vávra)– Hrdlička, Čech, Svoboda, Pospíšil, Dráb, Frydrich, Voska, Vlček – Vlasák (C), Slavíček, Štěpánek, Malínek, Hradil, Štancl, Skoupý, Kořánek, Krásný, Toupal.
    HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Gryc, Holec, Máša, Ulbricht, Mlčoch, Zavřel, Prčík, Němec (C) – Daněček, Mareček, Nesvadba, Mišiak, Plevka, Otava, Šalé, Linka, Nečas, Nekvapil.

Rozhodčí: Holaň – Mareček, Janoško