Kladno – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Kert Park Praha – Sudoměřice | 3:0 (kon.) | | | Plzeň – Letohrad | 1:2 (kon.) |
Ústí n/L – Pardubice | 3:2 (kon.) |
Bratislava – Považská Bystrica | 4:3 (po pr.) |
Rakovník – Kovo Praha | 5:1 (kon.) |
Hr. Králové – Ústí n/L | 4:2 (kon.) |
Most "B" – Litoměřice | 3:5 (kon.) | | | Dandy Malé Březno – Nordics Most | 12:4 (kon.) | | | Dukla – Lev Litvínov | 1:3 (kon.) |
Ještěři – Děčín | 2:5 (kon.) |
konec
HBC Hradec Králové 1988
4:2
(0:0, 2:1, 2:1)
Stav série: 1:0
Elba DDM Ústí nad Labem
Jana Rakovská
Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.
Branky a nahrávky:
19. Šimůnek (Černý), 22. Šimůnek (Černý), 33. V. (Brádler), 36. Fanderlík (Šimůnek, Černý) – 16. Čejka (Tomáš), 33. Kastner (Rop)
Rozhodčí: Diblík, Málek
Diváci: 35
Neproměněná penalta:
HBC Hradec Králové 1988:
Novotný L., Vaněk J.- Rakovský "A", Zeman, Brádler, Mlázovský, Dlouhý, Kutnar, Flos – Fanderlík, Šimůnek "A", Černý D. "C", Čech, Bartoš, Novotný V., Fiedler, Hlaváček, Šedivý, Černý L., Novák
Náhradníci:
Trenér:
Elba DDM Ústí nad Labem: Landt – Čejka, Dorner, Giesel, Hanzlík, Hruška, Jalovecký, Krejčí, Popluhar, Půža, Rechtorik, Rop, Rychtář, Říha, Sedláček, Stupka, Tomáš, Jičínský, Kastner, Škupla
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Elba DDM Ústí nad Labem: Landt – Čejka, Dorner, Giesel, Hanzlík, Hruška, Jalovecký, Krejčí, Popluhar, Půža, Rechtorik, Rop, Rychtář, Říha, Sedláček, Stupka, Tomáš, Jičínský, Kastner, Škupla
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Diblík, Málek
Diváci: 35
Hr. Králové | 3 | 0 | Ústí n/L |
#1 | Sobota 28.04.2018 • 17:30 |
Hr. Králové - Ústí n/L 4:2 | |
#2 | Neděle 29.04.2018 • 16:00 |
Hr. Králové - Ústí n/L 4:2 | |
#3 | Sobota 05.05.2018 • 16:00 |
Ústí n/L - Hr. Králové 3:4 po s.s. (3:4) |
Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Mlázovský – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Krejčí – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Po vzájemné bitce, kdy ale nešli rukavice dolů jsou vyloučeni oba dva.
Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Šedivý – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Hruška – 2 min., sekání).