Prostějov – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Zlínsko – Kroměříž 3:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Hulín 0:0 (kon.)

Kroměříž právě vstřelila branku!
    V nastaveném čase tak přece jenom přichází korekce skóre. Nařízený pokutový kop přesvědčivě proměnil LUKÁŠ MOTAL.
    73. Jiří KIŠKA - 3:0

73
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Na konci třiasedmdesáté minuty je zřejmě rozhodnuto! Střídající JIŘÍ KIŠKA dostal přihrávku do běhu, nikým nehlídán vběhl do vápna a zleva přehodil vybíhajícího brankáře Zdeňka Kofroně.
    60. Daniel BOJDA - 2:0

60
    Viktoria zvyšuje svůj náskok na rozdíl dvou gólů! DANIEL BOJDA využil propadnutí hostujících fotbalistů a hodně krkolomně došel až do vápna, kde dokonce dostal čas vystřelit a Kofroň na letící míč nedosáhl.
    4. Adam JASENSKÝ - 1:0

4
    Domácí se ve čtvrté minutě dostávají do vedení! K rozehrávce přímého kopu se postavil ADAM JASENSKÝ a zakroutil míč ze svého pohledu k levé tyči. Střela to nebyla prudká, ale Kofroň na ni stejně nedosáhl.