Prostějov – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Zlínsko – Kroměříž 3:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Hulín 0:0 (kon.)

Kroměříž právě vstřelila branku!
    V nastaveném čase tak přece jenom přichází korekce skóre. Nařízený pokutový kop přesvědčivě proměnil LUKÁŠ MOTAL.

90
    Tak nakonec byla celá situace posouzena jako faul domácího gólmana, který inkasoval žlutou kartu a bude čelit penaltě!

83
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Erik Sedláček, přichází Šimon Vyhlíd.

81
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Radim Jurča, přichází Petr Červenka.

78
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Marián Kovář, přichází Martin Neubert.

78
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Daniel Bojda, přichází Matěj Fiala.
    73. Jiří KIŠKA - 3:0

73
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Na konci třiasedmdesáté minuty je zřejmě rozhodnuto! Střídající JIŘÍ KIŠKA dostal přihrávku do běhu, nikým nehlídán vběhl do vápna a zleva přehodil vybíhajícího brankáře Zdeňka Kofroně.

66
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Tomáš Mlýnek, přichází Jiří Kiška.
    60. Daniel BOJDA - 2:0

60
    Viktoria zvyšuje svůj náskok na rozdíl dvou gólů! DANIEL BOJDA využil propadnutí hostujících fotbalistů a hodně krkolomně došel až do vápna, kde dokonce dostal čas vystřelit a Kofroň na letící míč nedosáhl.

52
    Žlutou kartu dostává Pavel Hloch (SK HS Kroměříž).

38
    Zraněný Ondřej Berčík bohužel nemůže pokračovat ve hře. Na trávníku ho musí nahradit Edvard Vasiljev.
    4. Adam JASENSKÝ - 1:0

4
    Domácí se ve čtvrté minutě dostávají do vedení! K rozehrávce přímého kopu se postavil ADAM JASENSKÝ a zakroutil míč ze svého pohledu k levé tyči. Střela to nebyla prudká, ale Kofroň na ni stejně nedosáhl.