Zápy – Písek 1:0 (kon.)
SK Zápy
1:0 (1:0)
FC Písek
Středa 06.06.2018, 18:00 • Teletník Arena Zápy • Česká fotbalová liga • 32. kolo

Dnes už se nic nestane, tři body zůstanou v Zápech. Ty se dostaly do vedení v prvním poločase, když se prosadil Růžek po rohovém kopu Pitáka. Následoval druhý poločas, který tolik fotbalové krásy nenabídl. Na hřišti se spíše bojovalo o každý metr. Šance byly nakonec na obou stranách, ale gól nepadl a proto Písek odjíždí s prázdnou. To je pro dnešní den vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne i týdne! (19:57:13)

90

90
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Macek.

89
    Rychlý brejk táhl Matějka a rozehrál na Svobodu, jehož gólové zakončení stihl Hajdušek vyrazit do zámezí.

87
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Milec, přichází Sigmund.
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Štěpánek.

84
    Hajdušek svedl souboj s Dubnem uvnitř malého vápna po rohovém kopu, odpískán byl nakonec útočný faul domácího hráče.

82
    Putz nabídl zakončení Svobodovi, který zakončoval z mírného úhlu přesně, jenže Hajdušek naděje Písku stále drží.

82
    Pokus Jelínka z voleje byl velmi nepřesný.

81
    Kouskování hry vydrželo po celý druhý poločas, vyhovuje to hlavně domácím, kteří své vedení drží s velkou jistotou.

80
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Piták, přichází Pávek.

77
    Žlutou kartu dostává Novák (SK Zápy).

75
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Froněk, přichází Kočí.

Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Hrachovec, přichází Petřík.

75
    Žlutou kartu dostává Matějka (SK Zápy).

71
    Přímý kop M. Helda mířil do stejných míst, jako většina ostatních střel, tedy mimo bránu.

68
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Hron.

66
    Rychlá akce Písku se sice zadrhla, ale Froněk zůstal v pohybu a dokázal vystřelit, bránu Frydrycha přestřelil.

60
    Piták neměl příliš moc míst, kam směřovat přihrávku a tak nahrál Svobodovi, který mířil přízemní střelou jen do náručí Hajduška.

55
    Druhý poločas místo fotbalu přináší spíše spoustu faulů a hra je hodně rozkouskovaná.