Nigérie – Česko 0:1 (kon.) | Norsko – Panama 1:0 (kon.) | Bělorusko – Maďarsko 1:1 (kon.)
Belgie – Egypt 3:0 (kon.)
Norsko
1:0 (1:0)
Panama
Středa 06.06.2018, 19:00Mezinárodní přípravné zápasy

Norsko vyhrává tento zápas o jednu branku, prosadil se ve čtvrté minutě King. (21:02:15)

90+3

90+3
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, nicméně převahu má hostující celek.

90+2
    Volný kop pro Panamu. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů v bílém nedokázal zakončit.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Iver Fossum, přichází Ghayas Zahid.

88
    Žlutou kartu dostává Alberto Quintero (Panama).

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Ani jeden celek se nikam nežene.

87
    Henriksen zůstává ležet na hrací ploše, sudí mu pomáhá zpátky na nohy. Hra rychle pokračuje dál.

85
    Stále platí jednobrankové vedení Norska, prosadil se King již ve čtvrté minutě.

83
    Norský celek se pokouší hrát aktivně a navýšit své vedení. Zatím ale marně. Zdá se, že Panamě už dochází síly, musí se bránit tlaku soupeře.

82
    Obrovskou šanci měl po přihrávce Sorlotha Kamara, který před prázdnou branku netrefil.

80
    Panama rozehrávala rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana v čele s brankářem si dokázala poradit.

79
    Znovu začíná přibývat osobních soubojů, a tak musí sudí uklidňovat hráče.

78
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Gabriel Gomez, přichází Valentin Pimentel.

76
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Stefan Johansen, přichází Ole Selnaes.

73
    Godoy centroval před branku, jeho projektil jemně tečoval spoluhráč. Balon však končí mimo branku.

72
    Obrovskou šanci měl hostující Torres, jehož projektil jen o malý kousek končí mimo branku. Pěkná akce po přihrávce Diaze není využitá.