Nigérie – Česko 0:1 (kon.) | Norsko – Panama 1:0 (kon.) | Bělorusko – Maďarsko 1:1 (kon.)
Belgie – Egypt 3:0 (kon.)
Norsko
1:0 (1:0)
Panama
Středa 06.06.2018, 19:00Mezinárodní přípravné zápasy

Norsko vyhrává tento zápas o jednu branku, prosadil se ve čtvrté minutě King. (21:02:15)

90+3

90+3
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, nicméně převahu má hostující celek.

90+2
    Volný kop pro Panamu. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů v bílém nedokázal zakončit.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Iver Fossum, přichází Ghayas Zahid.

88
    Žlutou kartu dostává Alberto Quintero (Panama).

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Ani jeden celek se nikam nežene.

87
    Henriksen zůstává ležet na hrací ploše, sudí mu pomáhá zpátky na nohy. Hra rychle pokračuje dál.

85
    Stále platí jednobrankové vedení Norska, prosadil se King již ve čtvrté minutě.

83
    Norský celek se pokouší hrát aktivně a navýšit své vedení. Zatím ale marně. Zdá se, že Panamě už dochází síly, musí se bránit tlaku soupeře.

82
    Obrovskou šanci měl po přihrávce Sorlotha Kamara, který před prázdnou branku netrefil.

80
    Panama rozehrávala rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana v čele s brankářem si dokázala poradit.

79
    Znovu začíná přibývat osobních soubojů, a tak musí sudí uklidňovat hráče.

78
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Gabriel Gomez, přichází Valentin Pimentel.

76
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Stefan Johansen, přichází Ole Selnaes.

73
    Godoy centroval před branku, jeho projektil jemně tečoval spoluhráč. Balon však končí mimo branku.

72
    Obrovskou šanci měl hostující Torres, jehož projektil jen o malý kousek končí mimo branku. Pěkná akce po přihrávce Diaze není využitá.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Panama sice kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice. Norská obrana hraje zodpovědně.

68
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Tvrdých zákroků přibývá.

66
    Gomez vypálil z dobré střelecké pozice, jeho ránu před obránce kryje gólman.

65
    Torres byl nachytaný v postavení mimo hru.

64
    Penedo se také zapojil do kombinace na své polovině. Jeho spoluhráči jsou příliš statičtí, a tak se nemohou propracovat do šance.

63
    Zkoušel to Diaz, jehož hlavička postrádala přesnost. Gólman ani zasahovat nemusel.

62
    Hráči v bílém kombinují na své polovině, nemohou se propracovat do výraznější šance.

61
    Panama hraje nyní aktivně, pokouší se něco vymyslet.

60
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Bjorn Johnsen, přichází Alexander Sorloth.

59
    Žlutou kartu dostává Michael Murillo (Panama).

59
    Hraje se klidný styl hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

57
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Roman Torres, přichází Harold Cummings.
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Blas Perez, přichází Ismael Diaz.

56
    Johnsen vedl akci svého celku, jeho pas však postrádal přesnost.

55
    Norský celek stále vede o jednu branku, ale do výraznějších šancí se nyní nedostává. Panama hraje hodně pasivně.

53
    Norský celek nyní fauloval, a tak bude rozehrávat Panama. Gomez hraje na polovině hrací plochy.

52
    Centr se snesl před branku, ale ruská defenziva si dokázala poradit.

51
    Midtsjo si počínal nedovoleně, a tak bude rozehrávat hostující celek.

50
    Rozehrávat bude brankář Panamy, ten balon vyslal hluboko na útočnou polovinu. Nikdo z jeho spoluhráčů však nedokázal přesněji vypálit.

49
    V poklidném tempu a hned se šesticí nových hráčů pokračuje zápas druhým poločasem.

46
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Sten Grytebust, přichází Orjan Nyland.
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Joshua King, přichází Ola Kamara.
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Sander Berge, přichází Fredrik Midtsjo.
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Gabriel Torres, přichází Yoel Barcenas.
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Adolfo Machado, přichází Michael Murillo.
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Jose Rodriguez, přichází Alberto Quintero.

46

Po prvním poločase vede Norský celek díky brance Kinga 1:0. Panama si v prvním poločase výraznější šanci nevypracovala.

45+1

45+1
    Nastavovat se bude jedna minuta.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Bacenas kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině, ovšem daleko od míst, odkud by se dala ohrozit branka.

44
    V poklidném tempu se dohrává první poločas, který nabídl minimum šancí.

42
    Nyní se vrací Norsko ke své aktivní hře a další přihrávky vymýšlí na útočné polovině King. Ten dnes hraje velmi aktivně.

41
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, hraje se spíše na polovině hrací plochy. Balon má momentálně v moci hostující celek, zatím se ale do velké šance nedostal.

40
    Nyní byl King v souboji s Perezem. Sudí v souboji žádný nedovolený zákrok neviděli, a tak se hraje dál.

38
    Panama se nyní může dostat do šance, rozehrává volný kop. Torres centroval před branku. Jeho střílený centr získal gólman, který bleskově rozehrál.

36
    Machada vhazuje na obranné polovině, jeho pokus byl volný, balon je na půlce, a tak si může defenziva oddechnout.

34
    Pokud nepočítám gólovou situaci, jiný výraznější moment tento duel zatím nenabídl.

33
    Ajer kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině, mnoho šancí k vidění není.

31
    Žlutou kartu dostává Kristoffer Ajer (Norsko).

30
    Půlhodina hry je pryč. Norský celek plní roli favorita a vede o jednu branku.

29
    Momentálně mnoho šancí k vidění není, hraje se na polovině hrací plochy. Míč má Gomez. Ten o něj přišel, rychlou akci vedl King, ale ani on se do zakončení nedostal.

28
    Norský celek rozehrává od své branky, nikam se nežene. Trpělivě čeká na chybu soupeře.

27
    Fossum se nabízel pro přihrávku, byl zcela volný, balon se k němu ale nedostal.

26
    Panama nyní kombinuje na útočné polovině, ale do výraznějších šancí se nemůže propracovat.

23
    King, autor první branky zápasu, se znovu dostal k pěkné individuální akci, ale nedokázal přesněji vypálit.

21
    Panamský brankář Penedo vykopává od své branky, zapojil se do kombinace svých spoluhráčů.

20
    Domácí rozehrávají autové vhazování, jmenovitě uvedl míč do hry Meling.

18
    Cooper vedl rychlý kontr hostujícího celku, vypálit přesněji ale nedokázal. Nicméně byl faulovaný. Volný kop pro hráče v bílém. Perez vypálil a jeho dobrá rána skončila ve středu branky, kde byl gólman.

17
    Norský celek vstoupil do zápasu aktivně, ve čtvrté minutě se dostal do vedení a dál pokračuje v útočné hře. Obrana Panamy musí být pozorná.

15
    King se hodně aktivně dral do střelecké pozice, Davis jej možná fauloval, ale je z toho jen rohový kop.

13
    Panamský hráč fauloval, volný kop pro domácí celek.

12
    Escobar musel být hodně pozorný před svou brankou, aby dokázal dostat míč do bezpečí.

11
    Mnoho šancí jsme v dosavadním průběhu zápasu neviděli, i tak se ale dokázal domácí celek dostat do vedení.

10
    Volný kop pro Norsko, Balon se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Je z toho autové vhazování.

9
    Jihoamerický celek rozehrává od své branky, nyní to pěkně zkoušel Machado, ale jeho pokus zastavil jeden z domácích beků.

8
    Fotbalisté v bílém hrají aktivně, pokouší se rychle vyrovnat, ale zatím mají velké problémy s přechodem do útočné fáze.

6
    Panama se pokouší hrát aktivně a vyrovnat, nyní se ale nemůže stabilněji dostat do střelecké pozice ani na útočnou polovinu.
    4. Joshua KING - 1:0

4
    Norsko právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se dostává do vedení, prosazuje se po pěkné samostatné akci JOSHUA KING. Balon hlavou poslal před branku, doběhl ho a vypálil. Jeho pokus se od tyčky odrazil do branky.

3
    Grytebust to zkoušel individuálně, ale balon se po odrazu dostal do zámezí, rozehrávat tak bude Panama na své polovině.

2
    Norsko útočilo jako první, ale King nedokázal přesněji najít spoluhráče. Akce tak končí.

1
    V poklidném tempu zápas začal.

1

Norsko: Grytebust – Linnes, Reginiussen, Ajer, Maling – Berge, Fossun, Henriksen – King, Johansen, Johnsen
    Náhradníci: Jarstein, Nyland – Eljounoussi, Hedenstad, Kamara, Midtsjo, Nordtveit, Rosted, Selnaes, Sorloth, Svensson, Zahid

Panama: Penedo – Machado, Torres (C), Goméz, Escobar, Davis – Bárcedes, Cooper, Goday, Rodríguez – Pérez
    Náhradníci: Calderón, Rodríguez, Murillo, Cummings, Torres, Díaz, Pimentel, Arroyo, Ovalle, Tejada, Quintero, Baloy, Ávila.

1

Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Norsko a Panama.

Norsko v tomto cyklu přípravných zápasů odehrálo jeden jediný. Na Islandu vyhrálo 3:2 po brankách Johnsena, Kinga a Sorlotha.

Panama v tomto cyklu odehrála zatím jeden zápas. Na Estadiu Rommela Fernanda se v duelu se Severním Irskem narodila bezbranková remíza.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.