Belgie – Tunisko 5:2 (kon.) | Jižní Korea – Mexiko 1:2 (kon.) | Německo – Švédsko 2:1 (kon.)
Jižní Korea
1:2 (0:1)
Mexiko
Sobota 23.06.2018, 17:00 • Rostov Arena (Rostov na Donu) • Mistrovství světa • Skupina F
    90+3. Son HUNG-MIN - 1:2

90+3
    Jižní Korea právě vstřelila branku!
    Ve třetí minutě nastavení máme sníženo, že by drama? Korejský tahoun SON HUNG-MIN si za hranicí pokutového území šikovně připravil balon ke střele a poté ho poslal nekompromisně k tyči, Ochoa nestihl zareagovat včas!

90
    Druhý poločas bude delší hned o pět nastavených minut.

84
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Kim Min-u, přichází Hong-čchol.

80
    Pár minut po nástupu na hřiště Čong U-jong ostře fauloval Javiera Hernándeze, za což si vykoledoval žlutou kartu.

77
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Mun Son-min, přichází Čong U-jong.

77
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Carlos Vela, přichází Giovani dos Santos.
    75. Rafael Márquez špatnou malou domů pořádně pocuchal nervy mexických příznivců. Korejci ale této chyby nedokázali využít.

75
    Střídající Rafael Márquez teď nepovedenou malou domů nadělal velké problémy Ochoovi, naštěstí pro něj se ale Son Hung-min poté k zakončení nedostal a mexický brankář následně ukryl balon ve své náruči.

72
    Střídající I Sung-u zatáhl za záchrannou brzdu a stáhl k zemi unikajícího Layúna, tady o žluté kartě nebylo pochyb.

71
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Jesús Manuel Corona.

68
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Rafael Márquez.
    66. Javier HERNÁNDEZ - 0:2

66
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    V posledních minutách se Jihokorejci začínali nadechovat k převaze, tato snaha ale přišla vniveč – Mexiko přidává druhý gól! Hirving Lozano roztáhl hru přihrávkou na levou stranu, kde byl rozběhnutý JAVIER HERNÁNDEZ, který se poté zasekávačkou zbavil bránícího hráče a přesnou přízemní střelou poslal balon do sítě.

64
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Ču Se-čong, přichází I Sung-u.

63
    I Jong ostře zajel do Lozana, za což mu sudí Mažić ukázal žlutou kartu.
    63. Carlos Vela zakončoval levačkou nad.

63
    Svěřenci Juana Carlose Osoria následně založili další rychlý protiútok, na jehož konci stál Carlos Vela, jehož točená střela z pravé strany proletěla těsně nad!
    59. Parádní střelu Guardada vytěsnil ještě lepším zákrokem na rohový kop Čche Hjon-u.

59
    Andrés Guardado teď nebezpečně vypálil z hranice pokutového území, jeho ránu směřující do pravé šibenice ale Čche Hjon-u parádním tygřím skokem zneškodnil!

58
    Kim Jong-kwon na půli hřiště ostře zajel do Vely, za což si vykoledoval žlutou kartu.

47
    Dnešní utkání sleduje 43472 diváků.

28
    Guardado našel parádním pasem na hranici pokutového území volného Layúna, jehož následnou ránu z první dokázal Čche Hjon-u vyškrábnout nad!
    26. Carlos VELA - 0:1

26
    Exekuce pokutového kopu se ujal zkušený CARLOS VELA, který napálil míč nechytatelně do protipohybu brankáře Čche Hjon-ua. Mexiko jde do vedení!

24
    Penalta pro Mexiko!
    22. Hlavičku Ki Song-junga vytlačil nad břevno brankář Ochoa.

22
    Po rohovém kopu se k pohotové hlavičce protlačil Ki Song-jung a Guillermo Ochoa měl co dělat, aby míč vytěsnil do zámezí.
    21. Son Hung-min se ani natřikrát proti mexické obraně neprosadil.

21
    Mexická defenzíva teď zaspala a do bleskového protiútoku se vydal Son Hung-min, jehož dvě střely z hranice pokutového území ale byly zblokovány a ta třetí proletěla těsně vedle.

Vojtěch Balon

Branky: 90+3. Son Hung-min (I Če-song) – 26. Vela (pen.), 66. J. Hernández (Lozano)

Karty:   58. Kim Jong-kwon (KOR), 63. I Jong (KOR), 72. I Sung-u (KOR), 80. Čong U-jong (KOR)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 24:7.
    Jižní Korea: Čche Hjon-u – I Jong, Čang Hjon-su, Kim Jong-kwon, Kim Min-u (84. Hong-čchol) – Mun Son-min (77. Čong U-jong), Ču Se-čong (64. I Sung-u), Ki Song-jung, Hwang Hi-čchan – I Če-song, Son Hung-min.
    Náhradníci: Kim Čin-Hjon, Kim Sung-kju – Čong Song-hjon, Hong-čchol, Jun Jong-Sun, Ko Jo-han, O Pak-suk, Pak Ču-ho, Čong U-jong, I Sung-u, Ku Ja-Čeol, Kim Šin-uk.

Mexiko: Ochoa – E. Álvarez, Salcedo, H. Moreno, Gallardo – Layún, H Herrera, Guardado (68. R. Márquez) – Vela (77. G. dos Santos), J. Hernández, Lozano (71. J. M. Corona).
    Náhradníci: José Corona, Talavera – Ayala, R. Márquez, Aquino, J. M. Corona, G. dos Santos, J. dos Santos, É. Gutiérrez, Fabián, Jiménez, Peralta.

Rozhodčí: Mažić – Ristić, Đurđević (všichni Srbsko)