Ústí n. L. – Slavia B 5:3 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:3 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 0:1 (kon.)
Ostrava – Senica 6:0 (kon.) | Pardubice – Ružomberok 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sokolov 5:0 (kon.)
Wisla Krakov – Karviná 2:3 (kon.) | Celtic – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Lokomotive Lipsko – Teplice 0:6 (kon.)
Nitra – Brno 3:0 (kon.) | Znojmo – FAC Vídeň 1:0 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Opava – Opolí 3:2 (kon.) | Táborsko – Hráči bez angažmá 3:0 (kon.) | Vlašim – Jablonec 2:6 (kon.)

Hradec Králové právě vstřelil branku!
    MILAN ČERNÝ proměňuje pokutový kop a krátce před přestávkou posílá Hradec do vedení – 1:0!

40
    Votroci krátce před přestávkou dostali svého soupeře znovu pod tlak, ze kterého pramení penalta! Hradec Králové má šanci skórovat.