Juventus – Bayern 2:0 (kon.) | Dortmund – Benfica 2:2 (3:4 po pen.) | Manchester City – Liverpool 1:2 (kon.)
AS Řím – Tottenham 1:4 (kon.) | AC Milán – Manchester Utd. 1:1 (8:9 po pen.) | Atlético – Arsenal 1:1 (3:1 po pen.)
Juventus FC
2:0 (2:0)
Bayern Mnichov
Čtvrtek 26.07.2018, 01:05 • Lincoln Financial Field, Filadelphie • International Champions Cup • 1. kolo

Děkujeme za pozornost, dobrou noc! (03:06:02)

Juventus porazil Bayern díky dvěma brankám Favilliho z prvního poločasu. Zejména první gól dostal útočník mužstva z Turína zcela zdarma po chybě Ulreicha a Stanisice. Podruhé poté pokořil brankáře soupeře střelou na bližší tyč po samostatném úniku. Druhý poločas už tak pohledný nebyl. Bayern měl sice velkou převahu na držení míče, ale neprosadil se ani v jednom případě. Například Jong netrefil prázdnou branku. Juventus si pohlídal Rafinhu s Robbenem na pravé straně.

Za zmínku stojí poté ještě solidní výkon Sandra na pozici levého beka Juventusu. Pro české fanoušky ovšem stopa v podání Romana Macka. Ten naskočil do duelu v 71. minutě za Cancela.

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 1:9. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:12.

90+3

90+2
    Jenže někdo z hráčů Bayernu se provinil faulem na polovině Juventusu.

90+1
    Bayern má míč na svých kopačkách na vlastní polovině a vydává se na branku Pinsoglia.

88
    Juventus čelí v závěru postupnému útoku Bayernu, ale ten se nemůže dostat přes výrazný obranný blok.

86
    Stejně tak přečkal italský celek roh svého soupeře a je opět blíže k výhře.

85
    Juventus se po většinu času bráni, ale už nemá daleko k tomu, aby Bayern porazil.

84
    Coman byl na levé straně rychlejší než De Sciglio, ale Juventus se poté ubránil nohou v malém vápně.

84
    Macek zapsal ztrátu na pravé straně a Bayern startuje svůj útok na polovině hřiště s Rafinhou.

83
    Nepřesná rozehrávka Barzagliho se Sandrem na levé straně přichystala Bayernu autové vhazování.

82
    De Sciglio ztratil míč na pravé straně.

82
    Robben hledal v pravé části vápna Rafinhu, ale toho odstavil Barzagli. Míč už jen směřoval za branku Juventusu.

81
    Utkání se chýlí ke svému konci a můžeme říci, že druhý poločas není tak pohledný jako ten první.

80
    Wriedt nemohl hrát na pravé straně při nákopu svého spoluhráče.

80
    Rafinha a Robben se starali o zábavu, načež centr obránce Bayernu z pravé strany mířil do náruče Pinsoglia v malém vápně i s přispěním jednoho z bránících hráčů.

79
    Zaiser vyhrál hlavičkový souboj s Fagiolim a součástí rozehrávky byl poté i Jonathan Meier.