Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Kajrat – Alkmaar 2:0 (kon.)
Rudar Velenje – FCSB 0:2 (kon.) | Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.)
H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Balzan – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Häcken 4:0 (kon.) | APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.)
Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.) | Honvéd – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira 3:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Molde – Laçi 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.)
Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjaelland – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Crusaders 5:1 (kon.)
Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.) | New Saints – Lincoln 2:1 (kon.)
Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.) | Zabrze – Trenčín 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | St. Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol 1:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Riteriai 1:0 (kon.) | Atalanta BC – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Hibernian – Asteras 3:2 (kon.)
Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta 2:0 (kon.) | Dundalk – Larnaka 0:0 (kon.)
Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Minsk 1:3 (kon.) | Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.)
Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
Sutjeska Nikšić
0:1 (0:1)
Alaškert Jerevan
Čtvrtek 26.07.2018, 20:00 • Gradski, Niksic • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (21:58:11)

Ačkoliv domácí výkon do druhého poločasu znatelně zvedli, prosadit se přes dvojitou hradbu těl hráčů Alaškertu nedokázali. Vzhledem k tomu, že Alaškert vsítil v 11.minutě jednou branku utkání, odváží si do odvety na hranice Asie a Evropy nadějný výsledek 1:0 se vstřelenou brankou na hřišti soupeře.

90+2
    Cancerevič v betonu zablokoval střelu, kterou vyslal Merdovič.

90
    Ve druhém poločase rozhodčí nastaví 4 minuty.

89
    Daghbashyan už nyní pouze bojuje a vidí žlutou kartu.

87
    Merdovič posílá míč mimo branku.

84
    Nenadovič dnešní šichtu končí.Nulu vzadu se pokusí dokopat Marmantini.

83
    Sutjeska posílá do hry posilu v osobě Osmajiče. Četkovič už dnes končí.

79
    Kordič střílí vedle branky.

77
    Stefanovič dnešní utkání nedohraje.Jeho místo zaujme Bubanja.

76
    Hosté se ubránili zároveň však přicházejí omíč.

75
    Rohový kop pro Sutjesku.

69
    Edigaryan měl nyní dvě příležitosti. Ani jednou však nedokázal rozvlnit síť.

67
    Trenér hostí se snaží oživit hru svého týmu.Odpočinout si tak půjde Reis De Jesus,který je oproti druhé půli poloviční.Nahradí jej Sekulič.

63
    Velice aktivní Edigaryan to nyní s aktivitou přehnal a po faulu na Griviče vidí žlutý kartónek.

62
    Domácí pokračují v tlaku a Grivičův pokus na zablokoval Cancerevic.

60
    Sutjeska ve druhém poločase podává mnohem lepší výkon a hosté se dostávají k první střele ve druhém poločase až nyní,kdy nově příchozí Edigaryan posílá míč nad branku.