Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Kajrat – Alkmaar 2:0 (kon.)
Rudar Velenje – FCSB 0:2 (kon.) | Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.)
H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Balzan – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Häcken 4:0 (kon.) | APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.)
Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.) | Honvéd – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira 3:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Molde – Laçi 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.)
Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjaelland – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Crusaders 5:1 (kon.)
Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.) | New Saints – Lincoln 2:1 (kon.)
Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.) | Zabrze – Trenčín 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | St. Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol 1:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Riteriai 1:0 (kon.) | Atalanta BC – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Hibernian – Asteras 3:2 (kon.)
Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta 2:0 (kon.) | Dundalk – Larnaka 0:0 (kon.)
Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Minsk 1:3 (kon.) | Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.)
Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
FC Honvéd Budapešť
1:0 (0:0)
FC Progrès Niederkorn
Čtvrtek 26.07.2018, 19:00 • Bozsik Stadion, Budapešť • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:26:48)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:21.

Je konec. Honvéd Budapešť nakonec vyhrál v domácím prostředí 1:0. Domácí tým byl v první půli lepší a dostal se do šancí. Tu největší měl zatím ve 25. minutě Holender, ovšem jeho střelu skvěle vyrazil Flauss. Ve 44. minutě po centru do vápna se Batik dostal do zakončení, ale ani on nepřekonal hostujícího brankáře. Ve druhé půli rovněž pokračovala dominance domácích, kteří se nakonec dočkali branky v 83. minutě, když se Barath dostal do zakončení po rohovém kopu a zařídil domácímu týmu výhru 1:0.

90+6

90+6
    A opět se hosté provinili faulem a Budapešť tak získala volný kop na levé straně.

90+5
    Nyní přišel faul hostujícího hráče a následuje tak volný kop pro Honvéd.

90+4
    Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází de Almeida, přichází Torres.

90+3
    Nyní se hosté provinili faulem, po kterém následuje volný kop Honvédu.

90+2
    Nyní skončil míč jen za bránou Niederkornu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90
    Domácí hráč se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho šajtle šla nad bránu soupeře.

88
    Střídání v týmu FC Honvéd Budapešť: ze hřiště odchází Heffler, přichází Poloskei.

87
    Nyní se dopředu dostal Niederkorn, ale následná střela skončila jen v moci brankáře Grofa.

86
    Nyní Budapešť získala volný kop, ale po jeho zahrání skončil míč jen v moci brankáře Flausse.
    83. Botond BARATH - 1:0

83
    Honvéd právě vstřelil branku!
    Domácí následně získali rohový kop, který zahrál Heffler skvěle, jelikož letěl do vápna, kde hostující hráč míč podskočil a následně BOTOND BARATH dokázal zakončit za záda Flausse! Asistence: Heffler.