po s.n. (0:2)
Česko
4:5 (1:1, 2:1, 1:2 - 0:0)
Slovensko
Čtvrtek 26.07.2018, 15:30 • Sportzentrum Heuried, Curych (SUI) • Summer Hockey Challenge

62:18
    Nakonec z toho přesilová hra nebude, protože dvě minuty za sekání dostal také Patrik Hrehorčák.

62:18
    Dan Przybyla se nevyvaroval faulu v prodloužení a byl vyloučen na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

59:45
    Oliver Giertl byl 15 sekund před koncem zápasu vyloučen za nedovolené bránění a Česko určitě v závěru zkusí odvolat brankáře, aby případně rozhodlo o svém vítězství. Poslední možnost.

55:17
    Jakub Muška v závěru zápasu zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za držení. Slovensku se před pár okamžiky podařilo skórovat v oslabení a mají šanci rozhodnout. Češi nyní potřebují oslabení přečkat.

50:18
    Martin Pospíšil vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl a Česko si zahraje druhou přesilovou hru v řadě.

48:04
    Adam Liška dostal dvě minuty za nedovolené bránění a poslal slovenský tým do čtyř hráčů na ledě.

45:28
    Jakub Muška byl vykázán na trestnou lavici poté, co fauloval a dostal dvě minuty za hákování.

36:31
    Oskar Flynn byl vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení a Slovensko má k dispozici třetí přesilovku.

22:23
    Vyloučení v týmu Slovenska. Útočník Jakub Köver usedl na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

20:01
    Otakar Šik usedl na trestnou lavici, aby odpykal trest za zdržování hry. Slováci si zahrají druhou přesilovku.

13:29
    Jeden ze Slováků se provinil proti pravidlům a Češi si zahrají první přesilovou hru, během které mají šanci odpovědět na vedení soupeře. Michal Ivan byl vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

01:14
    Po pouhých 74 sekundách se na ledě strhla obrovská mela a jeden z českých hokejistů dostal pětiminutový trest! Slovensko má k dispozici dlouhou přesilovou hru. Adam Gajarský dostal pět minut za zásah do oblasti hlavy a krku plus osobní trest do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Otakar Šik.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 17. Šik (Flynn, Toman), 32. Przybyla (Myšák), 40. Novák (Przybyla, Toman), 49. Svoboda (Przybyla) – 2. Regenda (Giertl, Havrila), 21. Hrehorčák (Fehérváry), 45. Regenda (Köver, Žiak), 53. Kukuča (Köver), rozh. náj. Köver

0:2   Filip Krivošík (SVK)

Česko: Pavlát (Dostál) – Gasper (C), Klejna, Dluhoš, Dajčar, Muška, Myšák, Pohl – Václavek, Eret, Jirásek – Gajarský, Flynn, Toman (A) – Przybyla, Kalus (A), Svoboda – Šik, Chrtek, Kalaj – Novák. Trenér: David Bruk.
    Slovensko: Ovečka (Pavličko) – Fehérváry (C), Kupec (A), Ivan, Žiak, Švec, Korenčik, Romaňák, Demo – Krivošík, Pospíšil, Hrehorčák – Köver, Kelemen (A), Liška – Regenda, Giertl, Havrila – Faško-Rudáš, Kukuča, Lunter. Trenér: Ernest Bokroš.

Rozhodčí: Micha Hebeisen, Philipp Ströbel. Čároví: David Obwegeser, Dominik Schlegel (všichni SUI)