Švýcarsko – Česko 1:10 (kon.)
Švýcarsko
1:10 (0:6, 1:4)
Česko
Pátek 27.07.2018, 20:50 • Stadio Hodegart, Asiago (Itálie) • Mistrovství světa v inline hokeji

37:38
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Jan Mosimann – 2 min, nedovolené bránění).

36:01
    Vyloučení v týmu Česko (Mikuláš Zbořil – 2 min, nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Benjamin Neukom – 2 min, nedovolené bránění).

26:32
    Další početní výhoda národního týmu. Andreas Zehnder inkasuje za zákrok v obranné třetině dvě minuty nedovolené bránění.

19:36
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Benjamin Neukom – 2 min, vražení na hrazení).

09:42
    Druhá početní výhoda pro Čechy. Mikuláš Zbořil se hnal před branku, kde jej nešikovně podrazil Nicola Di Santo. Příležitost pro národní tým.

04:22
    První přesilová hra utkání, zahrají si jí čeští hokejisté. Dvě minuty za držení dostává švýcarský Mattia Di Biase.

David Panuška

Branky a nahrávky: 29. Sturny (Maier) – 6. Kafka (Zbořil), 11. Šebek (Kafka), 11. Bernad (Malý), 14. Malý (Loskot), 17. Cik (Šinágl), 19. Bernad (Malý), 24. Chamrád (Cik), 31. Chamrád (Malý), 37. Šebek (Strýček), 40. Fiala (Chamrád)

Švýcarsko: Q. Zürcher (17. S. Zürcher) – Häfliger, Maier, Hungerbühler, Mosimann, Küttel, Di Biase, Dietrich – Zehnder, Reinmann, Neukom, Sturny, Tschannen, Hunziker, Di Santo.
    Česko: Karlík (Sedlář) – Šebek, Strýček, Kafka, Loskot – Zbořil, Malý, Bernad, Rubeš – Kuťák, Cik, Šinágl, Fiala – Chamrád, Vyoral.