Šumperk – Uničov 0:1 (kon.) | Frýdlant n/O – Frýdek-Místek 0:0 (4:5 po pen.) | Líšeň – Prostějov 3:2 (po pr.)
Polná – Humpolec 6:1 (kon.) | Tasovice – Vel. Meziříčí 3:3 (5:4 po pen.) | Slavičín – Val. Meziříčí 1:0 (kon.)
Vysoké Mýto – Ústí n/O 0:2 (kon.) | Přeštice – Domažlice 0:6 (kon.) | Rosice – Hodonín 3:1 (kon.)
Soběslav – Písek 0:3 (kon.) | Ostrá – Zápy 1:5 (kon.) | Hostouň – Vyšehrad 5:4 (kon.)
Turnov – Štěchovice 0:3 (kon.) | Čáslav – Vlašim 1:1 (3:5 po pen.) | Admira Praha – Králův Dvůr 1:0 (kon.)
Náchod – Převýšov 1:2 (kon.) | Dvůr Králové – Živanice 1:1 (3:2 po pen.) | Tachov – Olympia Radotín 0:1 (kon.)
Kladno – Karlovy Vary 2:0 (kon.) | Mostecký FK – Brozany 0:2 (kon.) | Havířov – Petřkovice 1:3 (kon.)
Horky n/J. – Dobrovice 1:2 (kon.) | Hranice – Bohumín 4:2 (po pr.) | Lanžhot – Kroměříž 0:2 (po pr.)
Benátky n/J – Benešov 2:1 (po pr.) | Litoměřicko – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Rakovník – Sokolov 0:4 (kon.)
Neratovice – Velvary 1:4 (kon.) | Bruntál – D. Benešov 0:1 (kon.)
MFK Havířov
1:3 (0:0)
FC Odra Petřkovice
Středa 15.08.2018, 18:00 • Havířov • MOL Cup • 1. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

MFK Havířov: Smětak – Macík, Igbinoba, Guendouze, Matušovič, Hottek, Klejnot, Bibaku, Dawid, Wojnar, Zupko
    Náhradníci: Slavík, Greger, Bajzáth, Zbavitel, Bujok

FC Odra Petřkovice: Chmiel – Telnar, Regec, Sporysz, Neumann, Baranek, Smékal, Mládek, Chlopek, Rychlý, Plesník
    Náhradníci: Godula, Švancer, Ficek, Ptáček, Kania, Lokša, Honiš

Rozhodčí: Macrineanu – Trigas, Vrťo.

1

1
    S menším zpožděním nám začal zápas Mol Cupu mezi Havířovem a Petřkovicemi. Výkop do prvního poločasu měli fotbalisté Petřkovic, kteří do utkání nastoupili ve žluté kombinaci, domácí hráči Havířova hrají v modrých dresech.

2
    Úvodní minuty jsou zatím o oťukávání z obou stran. K vidění je dost nepřesností.

3
    Petřkovicím je na útočné polovině pískáno provinění proti pravidlům. Rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.

3
    Ti se pokoušeli křížnou přihrávkou dostat dopředu, ale tam o míč po špatné přihrávce přišli.

3
    K míči se navíc vrátí, vybojovali přímý kop ze střední vzdálenosti ze vzdálenosti asi třiceti metrů.

4
    Střelu Matušoviče Chmiel vyráží pěkným zákrokem na rohový kop.

4
    Hottek se dostal k odraženému míči těsně za hranici šestnáctky na pravé straně. Zkusil vypálit, ale hostující branku vůbec netrefil.

5
    Rohový kop si domácí zopkaují, tentokráte z opačné strany.

6
    Na cetnrovaný míč do pokutového území si hlavou v malém vápně navěhl Bibaku, nedokázal ho ale nasměrovat do prostoru mezi tři tyče.

7
    Petřkovice teď po rychlém přechodu dopředu vybojovaly na pravé straně v prostoru mezi čárou pokutového území a brankové čáry standardní situaci.

8
    Ani na dvakrát se hráči Petřkovic k zakončení nedostali.

8
    Hostující hráči ale drží stále míč na polovině Havířova a snaží se s ním kombinovat.

9
    Nakonec vybojovali rohový kop z pravé strany hřiště.

9
    S centrovaným míčem si ale domácí obrana poradila.

9
    Domácí tým nepřesně rozehrál, míč se dostal k Regecovi. Ten v tísni se snažil zakončit, pomohl si ale při tom za hranici pravidel a tak je mu pískán útočný faul.

10
    Další provinění hostujících hráčů při napadání, hra se nám teď začala trochu kouskovat.

11
    Sporysz teď raději před dotírajcími domácími hráči hlavou do ruk gólmana.

11
    Na druhé straně prověřil Smětaka Chlopek, ale jeho střela byla spíše z těch propagačních a domácí gólman neměl s tím sebemenší problémy.

12
    Začala nám bězet dvanáctá minuta zápasu a zatím na nějakou první větší šanci na jedné či druhé straně zatím čekáme.

13
    Domácí se teď snaží dostat dopředu s míčem kombinační hrou.

14
    Ze hřiště je sice diriguje domácí hrající trenér Matušovič, ale jeho svěřenci si teď nedokázali přihrát.

14
    Ke střele se sice dostal domácí Zupko, ale jeho střela směřovala do prostoru rohového praporku.

15
    Pěkný rychlá souhra Matušoviče s Wojnara, při čemž posledně jmenovaný sám v rychlosti před malým vápnem branku Petřkovic přestřelil.

17
    Do vedení mohli jít hned vzápětí i hosté, ale Chlopek přízemní střelou podél Smětaka branku Havířova jen o pár centimetrů minul.

18
    Hostující hráči budou zahrávat standardní situaci ze středu hrací plochy.

19
    Zvolili rozehrání na krátko směrem dozadu a s tím že to zkusí kombinačně.

19
    Nakonec se jim podařilo vybojovat rohový kop.

20
    Z toho ale k ohrožení domácí branky žádné nevzniklo.

21
    Wojnar teď zastavil soupeře mimo to, co povolují pravidla. Je mu tak pískán faul.

22
    Hra se nám teď začala opět kouskovat zbytečnými fauly ve středu hřiště, které k ničemu nevedou.

23
    Hra je teď přerušena, na hřišti zůstali ležet dva hráči, z každého týmu po jednom.

24
    Rozhodčí poslal mezitím hráče se občerstvit.

27
    Po krátké chvíli nám hra opět pokračuje.

27
    V souboji dvou šestek posílá Sporysz míč raději do autu.

28
    Domácím je pískáno útočné provivění proti pravidlům. Rozehrávat tak budou hosté.

29
    Hned vzápětí se podobným proviněním provinili i hostující hráči. Opět se nám to začalo kouskovat ve středu hrací plochy.

30
    Zajímává příležitost pro domácí. Standardní situace z hranice pokutového území na pravé straně.

31
    Matušovič ve zdi trefil jen spoluhráče, od kterého končí míč v autu. Po právu se tak domácí hrající trenér chytá za hlavu. Mohl to kopnout určitě lépe.

32
    Oba týmy to mají k sobě necelých pětadvacet kilometrů a tak jsou v hledišti slyšet zástupci obou táborů.

32
    Co jsme ještě nezmínili je to, že Havířov je hraje Divizi a Petřkovice o soutěž víc – MSFL.

33
    Z ničeho nic se dostal v pokutovém území k hlavičce Neumann, ale tu poslal vysoko nad.

34
    Další z řad útočných faulů, tentokráte se provinili na pravé straně před zraky pomezního rozhodčího Trigase domácí hráči.

36
    Centr z pravé strany na Neumanna byl tentokráte příliš prudký. Míč tak končí v zázemí.

37
    Domácí hráči to tak zkouší dopředu postupným útokem.

38
    Nyní se nám začalo hrát převážně mezi oběma šestnáctkami. K vidění jsou nepřesnosti ve finální přihrávce.

40
    Bibaku si potáhl v tisni míč do pokutového území, dostal se s ním na pravé straně až těsně k brankové čáře, odkud ho přihrál směrem k bráně. Tam si ale na něj počkal Chmiel.

42
    Matušovič teď dlouhým autem hledal v pokutovém území své spoluhráče, nikoho z nich ale nenašel.

43
    Nakonec domácí u míče zůstali, poslali ho z druhé strany zpátky do pokutového území, ale tam Wojnar nedoskočil a v tisni upadl Rozhodčí ale uzuje že pískát nebude.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase jednu minutu.

45+1

V prvním poločase jsme zatím v utkání Mol Cupu mezi Havířovem a Odrou Petřkovice žádnou branku neviděli. K vidění bylo pár šancí na jedné či druhé straně, ale ani jedna brankou neskončila. Oba týmy se tak do šaten rozešly za nerozhodného stavu 0:0.

Pokud ani v druhém poločase neuvidíme žádnou branku, bude následovat 2x15 minut prodloužení.

Druhý poločas začne přibližně v 19:05.

Hráči už jsou na ploše, utkání nám za pár okamžiků začne.

46

46
    Výkop do druhého poločasu měli domácí hráči. Oba týmy nám nasoupili bez změn v základní sestavě.

46
    Petřkovice právě vstřelily branku!
    Obrovská chyba domácích hráčů v pokutovém území, kdy nechali úplně volného LUKÁŠE REGECE, který si počkal před brankářem Smětakem. Tomu vypadl míč po centru a Regec pohotovou střelou pod horní tyč zakončil. – 0:1.

47
    Domácí to ale nevzdávají a snaží se teď dostat dopředu kombinační hrou.

48
    Přihrávka Neumanna dopředu na své spoluhráče byla příliš prudká.

49
    Nyní pro změnu Neumann poslal přihrávku do ofsajdu.

51
    Obdržený gól probudil domácí fanoušky, kteří začali povzbuzovat svůj tým.

52
    Hosté si teď počínali útočným faulem. Rozehrávat tak budou z pravé strany domácí.

52
    Matušovič ze standardní situace branku hostí přestřelil.

53
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Patrik Chlopek, přichází Jakub Ptáček.

54
    Domácí hráči to za dopravodu svých fanoušků zkouší znovu dopředu postupným útokem, tentokráte po pravé straně.

55
    Po pravé straně to před malou chvíli nevyšlo, tak to zkouší domácí na druhé straně. Tam se jim povedlo vybojovat rohový kop.

55
    Ten jim vůbec nevyšel, naopak po rychlém přechodu teď budou zahrávat roh i hráči Petřkovic.

57
    Přihrávka Klejnota dopředu na Matušoviče byla příliš prudká. Hrající trenér tu přihrávku nestihl a míč tak končí v zázemí.

57
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Lukáš Regec, přichází Radovan Lokša.

58
    Další z řad chybných rozehrávek domácích.

59
    K míči se ale vrátili, ale jen na chvíli, neboť hned vzápětí ho znovu poslušně odevzdali.

60
    Hosté teď vstřelili další gól, ten ale není uznán pro ofsajd.

61
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tak to se domácím hráčům povedlo. Využili první větší zaváhání domácí obrany, přičemž se dostali do rychlého protiútoku, který zakončuje do prázdné brány po přihrávce Matušoviče TOMÁŠ WOJNAR – 1:1.

63
    Žlutou kartu dostává Baranek (FC Odra Petřkovice).

63
    Hra je přerušena, na hřišti zůstal ležet jeden z hostujících hráčů.

64
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Radovan Lokša, přichází Lukáš Kaňa.

66
    Mládek se opřel do míče ze střední vzdálenosti a vystřelil. Branku Smětaka ale vůbec netrefil.

67
    Bibaku si zpracoval míč po rychlé akci rukou, rozhodčí si toho všiml a píská.

68
    Neumann v pokutovém území hledal Ptáčka. Poslal mu přihrávku ale pouze na paty. Nic z toho tak nebude.

69
    K míči se ale hosté vrátí, budou rozehrávat standardní situaci z pravé strany hřiště v blízkosti rohového praporku.

70
    Smékalův centr proletěl pokutovým území, kde nenašel nikoho ze spoluhráčů.

71
    Přihrávka na Kaniu směřovala do ofsajdu. Následná střela na bránu už tak byla zbytečná.

72
    Žlutou kartu dostává Marek Dawid (MFK Havířov).

73
    Hosté teď předvedli skvělou kombinační akci, kterou ale zakončili bohužel nepřesnou finální přihrávkou.

74
    Hra je teď prušena na hřišti zůstal ležet Bibaku.

75
    Nakonec se vše zvládlo bez ošetřování a tak nám hra po pár sekundách pokračuje.

76
    Rozhodčí posílá hráče na občerstvení.

79
    Hráči Petřkovic jsou teď na balónu a snaží se s ním něco vymyslet.

79
    Žlutou kartu dostává Miroslav Matušovič (MFK Havířov).

80
    Menší závar v pokutovém který ale nedokázal Neumann před prázdnou bránou zakončit.

83
    Nyní se nám hraje převážně ve středu hřiště, k vidění jsou opět nepřesnosti.

85
    Přihrávka Baranka směrem k bráně nenašla nikoho z fotbalistů ve žlutých dresech.

85
    Petřkovice jdou pět minut před koncem do vedení! Hlavičkou k pravé tyči se prosazuje LUKÁŠ KANIA. – 1:2.

87
    U míče jsou hosté a snaží se ho podržet .

87
    Nakonec si nepohlídali ofsajdovou past a přišli o míč. Domácí tak stále mají tři minuty na vyrovnání.

88
    Žlutou kartu dostává Mládek (FC Odra Petřkovice).

89
    K hlavičce se dostal ve vápně Bibaku, ta ale nebyla nijak nebezpečná.

90
    Rozhodčí přidá navíc stodvacet sekund.

90+1
    Petřkovice teď mohly rozhodnout, míč prolítaval pokutovým územím sem a tam, nakonec ho vykopával z brankové čáry jeden z domácích obránců!