Česko – Německo | 1:0 (kon.) |
Kladno – Saryarka | 1:2 (kon.) | | | K. Vary – Trenčín | 4:5 (kon.) | | | Salzburg – Sparta | 3:2 (po pr.) |
Žilina – Fehérvár | 3:5 (kon.) | | | Vítkovice – Soči | 4:6 (kon.) | | | Letňany – Kobra | 4:7 (kon.) |
Motor ČB – Linz | 6:5 (po pr.) | | | Žďár n/S – Třebíč | 2:11 (kon.) | | | Ústí n/L – Füchse | 3:1 (kon.) |
Val. Meziříčí – MŠK Púchov | 6:4 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Šumperk | 2:4 (kon.) |
Eisbären – HC Slovan | 4:0 (1:2 po s.n.) |
Chomutov – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Jungadler Mannheim – Kometa Brno | 4:1 (kon.) |
Osvětim – Orlová | 6:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Opava | 2:1 (kon.) |
Toruń – Frýdek-M. | 5:4 (kon.) |
Zvolen – Tychy | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 1:3 (kon.) |
Ústí n/L – Hvězda Praha | 5:8 (kon.) |
konec
Rytíři Kladno
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
HC Saryarka Karaganda
55:26
|
Vyloučení v týmu HC Saryarka Karaganda (Konstantin Sokolov – 2 min., hákování).
|
|
52:06
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Hajný – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Martin Bláha.
|
|
21:32
|
Vyloučení v týmu HC Saryarka Karaganda (Airat Ziazov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
18:59
|
Vyloučení v týmu HC Saryarka Karaganda (Airat Ziazov – 2 min., držení).
|
|
18:23
|
Vyloučení v týmu HC Saryarka Karaganda (Alexandr Šikun – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
26. Strnad (Jágr) – 15. Tvrdoň (Ziazov), 53. Kicyn (Tvrdoň)
Rozhodčí: Pavlovič, Čáp – Pokorný, Řešátko
Diváci: 411
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Cikánek (Brízgala) – Kehar, Volráb, Zich, Veber, Svedlund, Zelingr, Hořava – Jágr, Vampola, Strnad, Jelínek, Kubík, O. Bláha, Redlich, Kaut, Kružík, Š. Bláha, Zikmund, Hajný, M.Bláha
Náhradníci:
Trenér:
HC Saryarka Karaganda: Vay (Bojarkin) – Volubujev, Ibrajbekov, Antonovskij, Šikun, Djukov, Bulatov, Ložkin – Michaljov, Tvrdoň, Sokolov, Rjašencev, Bočkarjov, Raisov, Meščerjakov, Kicyn, Ziazov, Želněrovskij, Sarvarov, Borisevič, Lomako
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Saryarka Karaganda: Vay (Bojarkin) – Volubujev, Ibrajbekov, Antonovskij, Šikun, Djukov, Bulatov, Ložkin – Michaljov, Tvrdoň, Sokolov, Rjašencev, Bočkarjov, Raisov, Meščerjakov, Kicyn, Ziazov, Želněrovskij, Sarvarov, Borisevič, Lomako
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavlovič, Čáp – Pokorný, Řešátko
Diváci: 411
Lukáš Ureš