Vítkovice – Trenčín 6:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Trnava 6:4 (kon.)
Pelhřimov – HC MUNI 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 3:4 (po s.n.)
SHK Drtiči Hodonín
6:4 (1:0, 4:1, 1:3)
HK Gladiators Trnava
Pátek 07.09.2018, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • Přípravné zápasy

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:12:50)

Je dobojováno! Drtiči si i přes nepovedenou třetí dvacetiminutovku pohlídali vedení a ve svém čtvrtém přípravném duelu zvítězili. Určitě bych rád řekl, že to bylo zasloužené. Jihomoravský celek byl lepší a nebýt zbytečných vyloučení, tak by měl o starost méně.

59:47
    Vyloučení v týmu HK Gladiators Trnava (Ševčík – 2 min., podrážení).

59:47
    Ještě o jednu komickou vložku na závěr se postaral hlavní rozhodčí, který podklouzl a upadl.

59:00
    Zbývá minuta do konce zápasu a hodonínští hokejisté kombinují na půli soupeře.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50
    Je rozhodnuto. Hodonín má k dispozici dvouminutovou přesilovku, takže by byl zázrak, kdyby se slovenskému týmu podařilo ještě něco s výsledkem udělat.

57:11
    Vyloučení v týmu HK Gladiators Trnava (Szalay – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

54:52
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Drtiči si prostě dnešní vítězství utéct nenechají! Tento večer svou první branku vstřelil PETR JURČA. Asistence: Norris, Šťáva

52:51
    Hodonín trochu přidal na obrátkách a udává tempo hry, což je přesně to, co domácím vyhovuje.

51:15
    Toto byl mohlo domácí ještě mrzet! S přečíslením dva na jednoho si totiž dokázal hostující gólman poradit.

50:15
    Trnava právě vstřelila branku!
    No tak to bude ještě drama! Střelu od modré čáry dokázal Štěpanovský vyrazit jen k SAMUELU ŠEVČÍKOVI, který nadvakrát překonal beton hodonínského brankáře. Asistence: Szalay

49:39
    Jeden z hostů provedl krásnou kličku Šťávovi, ten se ale obejít nenechal, právě tento počin ho však stál dvě minuty, které si nyní míří odsedět.

48:16
    Zbývá něco málo přes deset minut do konce základní hrací doby a hraje se chaotický hokej nahoru-dolů.

46:59
    Klema si u střídaček počkal na Miroslava Kubu, kterého velmi nevybíravým způsobem přimáčkl na mantinel.

45:52
    No a pozor! Do samostatného úniku se probojoval ALEXANDER FTÁČNÍK a celou akci završil střelou pod horní tyč.

44:49
    Hosté vykřesali naději na otočení dnešního zápasu! Tentokrát již Trnavě přečíslení dva na jednoho vyšlo, a to když Hudec našel MARTINA HRBÁČIKA, který se z ostrého úhlu do prázdné brány trefil. Asistence: Hudec, Valo

44:40
    Ze středu levého kruhu vzešla jedovatá střela na Kutaje, jenž si ale s tímto projektilem poradil bravurně.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 20. Charvát, 22. Švarc, 31. Matějka (Sedlák, Miklík), 32. Švarc (Zabloudil, Šťáva), 33. Milík, 55. Jurča (Norris, Šťáva) – 28. Hrbáčik (Kiss, Hudec), 45. Hrbáčik (Hudec, Valo), 46. Ftáčník, 51. Ševčík (Szalay)

SHK Drtiči Hodonín: Juríček (Štěpanovský) – Sedlák, Polák, Ševčík, Kobylík, Kuba, Miklík, Šťáva – Charvát, Hložánek, Sokolík, Matějka, Schildhabel, Řepík, Finsterle, Zabloudil, Matula, Jurča, Švarc, Norris
    HK Gladiators Trnava: Kutaj (Brucháč) – Žilinský, Kormúth, Kuna, Burian, Kiss, Sanko, Klein, Mihalko, Szalay, Lavranov, Valo, Lindemann, Klema, Ševčík, Ftáčník, Ibola, Skokor, Mikeš, Hudec, Hrbáčík