Uničov – Vyškov 2:0 (kon.) | Vrchovina – Hulín 1:1 (kon.)
SK Uničov
2:0 (0:0)
MFK Vyškov
Neděle 09.09.2018, 10:15 • U stadionu 619, 783 91 Uničov. • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Uničovu se v poslední době nedaří. Prohrál poslední 2 ligové zápasy (naposledy 1:2 ve Frýdku – Místku) a pohár s Baníkem. V lize zatím získal jen 6 bodů za 2 výhry venku, doma ještě nebodoval. V tabulce je po 5 kolech na 12. místě.

Vyškov má lepší formu, když naopak poslední 3 zápasy neprohrál, přesto má v lize jen o bod víc než Uničov. V lize naposledy remizoval 1:1 v Otrokovicích, před duelem v Uničově se ještě střetl v poháru s Vítkovicemi a postoupil po výhře 3:2 v prodloužení.

Oba vzájemné zápasy v minulé sezoně vyhrál Vyškov. Doma 1:0 a venku 2:1.

SK Uničov: Spurný – Seibert, Bala, Vejvoda (K), Můčka – Jeřábek, Svoboda, Binar, Antl, Vichta – Krč.
    Náhradníci: Uvízl – Dostál, Komenda, Petrecký.

MFK Vyškov: Kunický – Zavadil, Krejčí, Vintr M., Přerovský, Vintr O., Matocha, Lahodný, Vychodil, Jeřábek (K), Němeček.
    Náhradníci: Sova – Látal, Dovhnyuk, Arsič, Cvijović, Novotný.

Rozhodčí: Popelák – Vostrejž, Vejtasa. Delegát: Kubiček..

-1
    Hráči už nastupují na trávník. Uničov v modrém, Vyškov v bílém.

1

1
    Výkop měli domácí hrající zprava doleva.

2
    Jeřábek táhl útok domácích po pravém křídle, centr proletěl vápnem, přesto domácí udrželi míč.

3
    Střela Vintra z první skončila vedle levé tyče.

4
    Svobodovi míč ukopl bránící hráč do autu.

7
    Centr Jeřábka byl zblokován a uvidíme první roh.

7
    K hlavičce se dostal Jeřábek, jeho zakončení skončilo vysoko nad bránou.

11
    Uničovu dělají při rozehrávce problémy napadající hráči Vyškova.

13
    Uničov získal volný přímý kop z levé strany.

14
    Centr Vichty obrana odvrátila k Seibertovi, ten vypálil pohotově z 20 metrů jen kousek vedle brány Vyškova.

16
    Po faulu na Lahodného získali volný přímý kop i hosté.

16
    Míč centroval Přerovský, odražený míč se dostal k Vintrovi, který střílel vedle domácí brány.

18
    Nákop Vejvody skončil jen u Kunického.

19
    Centr Vyškova z levé strany hrozil nebezpečím pro domácí bránu, to by si ale musel příjemce ve vápně míč lépe zpracovat.

20
    Vintr se mohl hnát sám na Spurného, ale zvolil ukvapenou střelu, která skončila hodně mimo bránu.

23
    Útok hostů skončil odmávaným ofsajdem.

24
    Centr z pravé strany vyrazil Kunický za vápno, kde se nacházel Svoboda proti jehož střele musel Kunický vytáhnout další zákrok.

25
    Útok hostů zastavil u postranní čáry jeden z domácích hráčů.

27
    Seibert zvládl ubránit dotírajícího hráče Vyškova, Spurný bude odkopávat.

29
    Hosté dostali výhodu, ale domácí bránu neohrozili.

32
    Krč v obtížné pozici zakončil centrovaný míč vedle brány.

32
    Antl byl zastaven nedovoleně a domácí získali přímý kop ze 30 metrů, který rozehrál Binar. Jeho střela skončila asi metr vedle brány Vyškova.

36
    Výhoz Spurného na Vichtu zachytil hráč Vyškova.

41
    První poločas se blíží ke konci, ale moc pohledný fotbal jsme zatím neviděli. Za zmínku stojí jen pohotová střela Seiberta ze 14. minuty.

45
    Vejvoda vyhrál obranný souboj a následně byl faulován.

45

46

46
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Matocha, přichází Dovhnyuk.
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Tijani.

48
    Hosté získali přímý kop z 20 metrů.

48
    Rozehrávky se ujal Vintr, který vystřelil jen těsně nad břevno.

49
    Uničov právě vstřelil branku!

Tenhle gól jde jednoznačně na vrub Kunického. Hostující brankář chtěl rozehrát, ale napadající ALEŠ KRČ ho o míč obral a následně zakončil do prázdné brány.
    49. KRČ - 1:0

52
    Domácí získali rohový kop.

52
    Centrovaný míč byl příliš krátký a odkopl jej první bránící hráč.

54
    Pokus Lahodného skončil nad bránou.

55
    Vstřelený gól konečně rozhýbal hru. Jeřábek postupoval po levém křídle, jeho sražený centr sebral Kunický.

56
    Krč v souboji na malém vápně fauloval Tijaniho.

57
    Nákop hostů si sebral Spurný.

58
    Nepřesná přihrávka zhatila domácí útok, u míče jsou hosté.

59
    Střela Přerovského šla sice na bránu, ale byla příliš slabá aby udělala Spurnému problémy.

60
    Binarovu přihrávku do vápna na Krče zachytil bránící hráč.

63
    Jeřábkův pokus vyrazil Kunický na roh.

63
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Němeček, přichází Arsič.

66
    Domácí vybojovali míč, na bránu se hnal Krč, který nakonec vystřelil nad bránu.

67
    Centr z volného přímého kopu vyboxoval Spurný.

68
    Hosté získali volný přímý kop z pravé hranice vápna.

69
    Žlutou kartu dostává Bala (SK Uničov).

69
    Hosté rozehráli nakrátko, ale nedokázali propálit domácí obranu, která jejich střely opakovaně zablokovala.

71
    Obrana se činila i na druhé straně, když zachytila dvě domácí střely.

72
    Dnešní utkání sleduje 185 diváků.

74
    Žlutou kartu dostává Jeřábek (MFK Vyškov).

76
    Domácí získali po faulu zkrácený roh.

76
    Domácí zvolili z ostrého úhlu nečekaně střelu, proti která zasáhl na brankové čáře Kunický.

77
    Žlutou kartu dostává O.Vintr (MFK Vyškov).

78
    Žlutou kartu dostává Arsič (MFK Vyškov).

79
    Zápas připomíná spíš karetní mariáš, za posledních 5 minut rozdal rozhodčí 3 žluté karty,

83
    Rohový kop hostů domácí odvrátili.

84
    Dlouhý aut vyboxoval Spurný.

85

Po centru Seiberta se k hlavičce dostal Krč, Kunický vyrazil. K míči se dostal PAVEL JEŘÁBEK a zvýšil na 2:0.
    85. JEŘÁBEK - 2:0

86
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Antl, přichází Dostál.

88
    Domácí jsou při chuti. Dalekonosnou střelu Binara Kunický chytil.

88
    Ke střele se opět dostal Binara, Kunický znovu chytá.

89
    Žlutou kartu dostává Vintr (MFK Vyškov).

89
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Komenda.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.

90
    Tečovaná střela Dostála vyústila v rohový kop pro domácí.

90+1
    Brejk 3 na 1 se Vyškovu vůbec nepovedl.

90+1
    Konec zápasu. Uničov si po gólech Krče a Jeřábka připsal první domácí výhru v této sezóně. Doma se opět představí za 2 týdny proti Hlučínu. (12:03:32)