Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Barys – Nižněkamsk 4:5 (po pr.) | Ufa – N.Novgorod 4:3 (kon.)
Omsk – Kazaň 2:1 (4:3 po s.n.) | Minsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 4:3 (po pr.)
Viťaz – Soči 3:1 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
4:3 (0:0, 3:0, 1:3)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 12.09.2018, 16:00 • Ufa Arena • KHL

Já vám děkuji za pozornost u utkání a přeji pěkný zbytek dnes. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (18:31:05)

Česká stopa v utkání

Ani v jednom z kádrů tuto sezonu nepůsobí žádný z Čechů či Slováků.

Vhazování: 26 – 39.

Torpedo předvedlo neskutečný návrat do zápasu, přesto si připisuje první porážku v tomto ročníku KHL po prohře 4:3 na ledě Ufy.
    Domácí vedli už 4:1, ale Novgorod snížil i díky risku bez brankáře dokonce na 4:3, ale víc již hosté dnes nestihli.
    Za domácí se dnes trefil dvakrát Soloduchin, po jedné brance vstřelili Kugryšev a Burdasov. Za Torpedo dnes rozvlnili síť Sergijenko, Galuzin a Calof.

59:30
    Salobič přišel o puk u pravého mantinelu. Ufa posunula puk do střední třetiny.

59:00
    Stanislav Galimov opět na střídačce. Torpedo hraje 6 na 5.
    58:41 Andrew CALOF - 4:3

58:41
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Torpedu se hra bez brankáře vyplácí a snižuje na rozdíl jediné branky! ANDREW CALOF dorazil za Karejeva ránu Holma od modré – 4:3! Asistence: Andy Miele, Philip Holm

58:12
    Denis Barancev ranou od modré trefil pouze obránce! Ufa zatím brání excelentně.

58:00
    Torpedo kombinuje, ale zatím bez zakončení.

57:13
    Torpedo jde do přesilovky a Galimov zůstává stále na střídačce, takže formát 6 na 4.

57:13
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Maxim Osipov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:00
    Bomba Denise Baranceva na branku nedošla a Ufa obloučkem kotouč poslala do střední třetiny.

56:34
    Torpedo v šesti a Stanislav Galimov na střídačce!

56:34
    Kirill Urakov dosáhl svého a svého a vhazovat se bude před Karejevem po time – outu Torpeda!

55:40
    Linus Omark svou ranou z pravého kruhu trefil pouze lapačku Galimova. Švédský útočník dnes hraje skvělý zápas, ale bodově mu není přáno.

54:30
    Alexej Semjonov se dostal s pukem do ofsajdu a čárový sudí jej viděli jako úmyslný a vhazovat se bude před Karejevem.

53:34
    Vjačeslav Osnovin se krkolomně dostával před branku Galimova, ale kotouč jen předal domácímu brankáři, který jej hned dokázal rozehrát.

52:40
    Icing Novgorodu přesouvá hru před Galimova.

52:10
    Ufa ujela ve třech proti jedinému obránci, ale Joonas Kemppainen dlouho váhal s přihrávkou a nakonec poslal kotouč na brusle Linuse Omarka, a ten tak nemohl zakončit.

51:47
    Dmitrij Rodionyčev od modré netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

51:32
    Burdasov na ledě, Ufa přežila toto důležité oslabení.

51:20
    Saboličovi nevyšla nahrávka a opět se osvobodili domácí.

50:40
    Kotouč však nyní přes čáry až za branku Torpeda.

50:00
    Denis Paršin režíroval přesilovku Torpeda našel na brankovišti Saboliče, ale ten kotouč neprocpal mezi betony Karejeva. Každopádně tato přesilovka může vrátit hosty do hry.

49:32
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Anton Burdasov – 2 min., podrážení).
    49:12 Vladimir GALUZIN - 4:2

via Gfycat

49:12
    Torpedo ještě nevzdalo dnešní souboj! VLADIMIR GALUZIN obdržel přihrávku na pravý kruh a ranou z první prostřelil Karejeva – 4:2! Asistence: Philip Holm a Denis Paršin.

48:12
    Maxim Majorov vyzkoušel přes obránce ranou švihem Galimova, ale ten byl na místě a přerušil hru.

48:00
    Teemu Hartikainen inkasoval úder loktem do obličeje od Andy Mieleho, ale vylučovat se v tomto případě nebude.

47:24
    Daniil Iljin se zkoušel vytočit z rohu, ale obrana domácích tento záměr nepovolila.

46:32
    V pěti je i Ufa a tak jsou oba týmy v plných počtech.

46:16
    Torpedo je v pěti a bude hrát krátkou přesilovku.
    44:44 Anton BURDASOV - 4:1

44:44
    Ufa právě vstřelila branku!
    Při hře ve čtyřech odskakuje Ufa opět na rozdíl tří branek! Vzal za to ten nejpovolanější. Pátou branku v této sezoně střílí ANTON BURDASOV, který si vybruslil na vrchol kruhu a překonal Galimova – 4:1! Asistence: Maxim Osipov a Pjotr Chochrjakov.

44:32
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., podrážení).

44:31
    V ponechané výhodě ujel sám na branku Andy Miele, ale ze samostatného úniku neskóroval jelikož svou ranou trefil připravenou lapačku Karejeva, ale toto byla obrovská možnost.

44:16
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Orlov – 2 min, nedovolené bránění.).
    43:29 Jurij SERGIJENKO - 3:1

43:29
    A pozor! Místo rozhodnutí je tu snížení skóre ze strany Torpeda! JURIJ SERGIJENKO z pravého kruhu svou ranou švihem vymetl pavučiny v brance Karejeva – 3:1! Asistence: Daniil Iljin a Dmitrij Markovin.

43:01
    Linus Omark opět prokázal svouji vyjímečnost a našel před prázdnou brankou Teemu Hartikainena , jenž na dvakrát kotouč posunul za záda Galimova, ale sudí rozhodli, dle videa, že finský forward poslal kotouč do sítě bruslí a branka tak neplatí!

42:35
    Torpedo v útočné třetině, ale bez střeleckého pokusu.

41:32
    Kotouč na střídačce Salavatu, vhazování tentokrát ve střední třetině.

40:40
    Po icingu Novgorodu se bude vhazovat před Galimovem.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:41 .

Ufa druhou třetina opět dominovala a na rozdíl od částí první začala dávat i branky. Dvakrát se prosadil Vjačeslav Soloduchin. Jednu branku přidal Dmitrij Kugyršev a tak je stav po dvou třetinách zasloužených 3:0 pro domácí Ufu.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:34
    Stanislav Galimov musel zasáhnout holí a odpálit kotouč z brankoviště, jinak by jej dostal na hokejku Alexandr Kadějkin a uklízel by do prázdné branky.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:12
    Karejev musel být na pozoru, když jej prověřil ranou po ledě Anton Šenfeld, ale domácí brankář zůstává nepřekonán.

37:25
    Tentokrát zahrál Linus Omark vysokou holí a hra je tak přerušena.

37:00
    Linus Omark se dostal do postavení mimo hru.
    35:40 Dmitrij KUGRYŠEV - 3:0

35:40
    Utekla minuta a už je to 3:0 pro domácí Ufu! Vladimir Tkačov ujel do brejku dvou na jednoho, ale kotouč nedokázal přihrát, ani zakončit, ale puk se odrazil na hokejku Osnovina, který našel u levé tyče DMITRIJE KUGRYŠEVA, jenž z první rozvlnit síť – 3:0! Asistence: Vladimir Tkačov, Vjačeslav Osnovin

35:25
    Po icingu Ufy se bude vhazovat před Karejevem.
    34:39 Vjačeslav SOLODUCHIN - 2:0

34:39
    Alexandr Kadějkin si zpracoval kotouč na zadním mantinelu a našel před brankou VJAČESLAVA SOLODUCHINA, který hned z první poslal, dnes podruhé, kotouč mezi betony Galimova – 2:0! Asistence: Stanislav Garejev a Alexandr Kadějkin.

33:25
    Anton Šenfeld se řítil ze strany sám na Karejeva, ale ten výborně ustál situaci a zakončení vyrazil svým betonem, tady opravdu nebylo kudy kotouč procedit do sítě.

32:17
    Opět excelentní nahrávač Linus Omark, tentokrát vyzval ke skórování Vladimira Žarkova, ale ten minul pravou tyč Galimovi branky.

31:26
    Robert Sabolič si výborně odstoupil k pravému mantinelu a jeho pokus bez přípravy musel vytěsnit Andrej Karejev vyrážečkou nad svou branku.

30:56
    Dmitrij Kugryšev zahrál na icing a hra se stěhuje před Andreje Karajeva.

29:34
    Linus Omark motal obranu Novgorodu neskutečným způsobem a nakonec vymyslel krásnou nahrávku na Philipa Larsenam který pálil z první do polo odkryté branky, ale to co dnes předvádí Stanislav Galimov v brance je one man show! Další jeho výstavní zákrok!

28:00
    Linus Omark hledal v druhé vlně Joonase Kemppainena, ale kotouč se svezl švédskému útočníkovi z hole a nebezpečí tak nenásledovalo.

27:17
    Jistý zákrok Andreje Karejeva proti nahození Damira Žafjarova od modré čáry. Domácí brankář přerušuje hru a bude se vhazovat po jeho levé ruce.

26:44
    Ufa v plném počtu a tuto přesilovku si rozhodně hosté za rámeček nedají.

26:00
    Druhý brejk v oslabení měli domácí, tentokrát unikl Vladimir Žarkov a zkoušel zakončit alá Robert Kysela, ale Galimov toto efektní zakončení nepustil za svá záda!

25:34
    Pjotr Chochrjakov vystihl rozehrávku hostů a šel v oslabení sám na branku, ale opět se zaskvěl Galimov, roztáhl se na brankové čáře a samostatný únik lapil!

25:00
    Ufa se osvobozuje. Obrana skvěle pokryla ránu od modré a kotouč hned poté zamířil pomalým obloučkem až za branku Galimova.

24:44
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Sergej Těreščenko – 2 min., podrážení).

24:14
    Sergej Těreščenko poslal od modré hodně tvrdý pozdrav Galimovovi, ale ten se přesunul v brance a pravým betonem vykopl tento projektil.
    23:00 Vjačeslav SOLODUCHIN - 1:0

23:00
    Ufa dává první branku utkání! U pravého mantinelu vybojoval kotouč Žarkov, posunul jej na Kemppainena, jenž už našel úplně osamoceného VJAČESLAVA SOLODUCHINA před brankou a ten překonal Galimova ranou po ledě mezi betony – 1:0! Asistence: Joonas Kemppainen a Vladimir Žarkov.

22:31
    Teemu Hartikainen se neprosadil u pravého mantinelu a o kotouč jej obral Denis Barancev.

21:14
    Šenfeldovi kotouč utekl při pokusu o kličku, ale hosté začali druhou část o poznání lépe než tu úvodní.

20:41
    První útočnou akci druhé třetiny měl na hokejce Denis Paršin, ale s kotoučem se nedostal do nebezpečného prostoru, aby mohl ohrozit branku Andreje Karejeva.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:49 .

První třetina nám nabídla útočný hokej, ale branku jsme kupodivu neviděli a tu největší zásluhu na tom má nejlepší hráč první třetiny Stanislav Galimov, který drží Novgorod a pochytal velké množství šancí domácí Ufy.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30
    Vladimir Žarkov nezachytil dlouhou přihrávku na modrou a pouze kotouč tečoval do pásma.

19:00
    Poslední minuta první periody.

18:37
    V závěru třetiny má více práce domácí brankář Andrej Karejev , jenž musel vytěsnit pokus od modré, který měl na svědomí Philip Holm.

18:26
    Icing Novgorodu je důvodem přerušení hry.

18:03
    Andrej Karejev musel být opět pozorný, před brankou se pokoušel dorážet Kirill Urakov, ale k puku jej nakonec vůbec nepustil Arťom Sergejev.

16:29
    První tlak Novgorodu v první části měla na svědomí formace Antona Šenfelda, ale veškeré střelecké pokusy ustál Andrej Karejev v brance Ufy.

15:51
    Denis Paršin byl ve skvělé střelecké pozici, ale prováhal ji a skončil s pukem za brankou Karejeva.

15:15
    Ofsajd Novgorodu.

14:59
    Přihrávku Omarka z poza branky zablokoval hokejkou Stanislav Galimov, zatím hrdina první třetiny.

14:02
    Formace Antona Burdasova si sice vytvořila tlak, ale bez zakončení.

12:29
    Stanislav Galimov je dnes zatím stále dokonalý. V tomto střídání nejprve pokryl pokus Linuse Omarka po ledě a z další akce si nabruslil mezi kruhy Vladimir Žarkov a ranou z první trefil přesně střed branky, kde byl opět Galimov.

11:39
    Andrej Karejev vyrazil pravým betonem ránu Denise Baranceva od modré.

11:12
    Anton Šenfeld hned po tom se dostali hosté do plného počtu se prohnal kolem pravého mantinelu, ale chybělo tomu finále v podobě přesné nahrávky.

10:58

10:05
    Další rána Dmitrij Kugryševa, kterého našel křížnou přihrávkou Linus Omark, ale ramenem kotouč vytěsnil Stanislav Galimov!

09:25
    Ufa rozestavěná v pásmu a dvakrát pálil Dmitrij Kugryšev, ale Galimov je dnes skvělý a obě rány vyrazil mimo tři tyče!

08:58
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Denis Paršin.

08:26
    Tkačova nahrnul kotouč do brankoviště a tam jej pod bruslemi hledal Osnovin, ale k zakončení se nedostal.

07:50
    Opět skvělý Galimov! Přesunul se velmi rychle ke své levé tyči a pokryl pokus z první z hole Antona Burdasova!

07:12
    Andy Miele nenašel mezi kruhy Denise Baranceva a kotouč získávají na hokejky domácí hokejisté.

06:20
    Přihrávka nenašel Linuse Omarka na levém mantinelu a kotouč mířil na icing, ale švédský útočník si ještě puk dobruslil a operoval s ním v útočné třetině.

05:22
    O Tkačova se postaral v rohu kluziště důrazný Matt Bodie a obral domácího forvwarda o kotouč.

04:51
    A znovu Galimov musel zasahovat, tentokrát proti teči Osnovina, kterému adresoval kotouč na hůl Kugryšev.

04:05
    Další šance domácí Ufy! Anton Burdasov žabičkou našel před brankou Tkačova jenž tečoval puk těsně nad horní tyč!

03:18
    Zápas začal ve slušném tempu! Sam na branku nyní ujel Alexander Kadějkin ale kotouč se mu postavil na hranu a ramenem skvěle zasáhl Galimov, který je v permanenci od prvních minut!

02:40
    První zákrok musel předvést i Karejev, jenž si pohlídal bližší tyč na kterou mířil Vladimir Galuzin.

01:45
    Po zakázaném uvolnění Novgorodu se bude opět vhazovat před brankou Galimova.

00:56
    Dobrý úvod od domácích. Osnovin našel před brankou hokejku Omarka a ten kotouč dobře těčoval, ale stejně tak dobře zasáhl i brankář Galimov.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Salavat Julajev Ufa: Karejev (Fedotov) – S. Těreščenko, M. Osipov, Larsen, A. Semjonov, Ar. Sergejev, S. Garejev, Ljakov – Soloduchin, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – M. Majorov, Chochrjakov, Burdasov (C) – Kugryšev, Osnovin, Tkačov – Šen.

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (D. Kostin) – Barancev (A), Orlov, Holm, Bodie, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev – Paršin, Galuzin (A), Varnakov (C) – Šenfeld, Miele, Calof – Sabolič, Urakov, Žafjarov – Smolin, D. Iljin, Verjajev – Markovin.

Rozhodčí: Gofman, Morozov – Galimov, Nikolajev.

Odehrané zápasy: 4
    Bilance: 4 výhry (100%).
    Počet bodů: 8.
    Nejproduktivnější hráč: Denis Paršin – 6 bodů (1+5).
    Brankář: Stanislav Galimov – 3 zápasy: úspěšnost zásahů 94,6%.

Poslední utkání 8.9.2018:
    Niznij Novgorod – Barys Astana 6:5pp (0:2, 2:1, 3:2).
    Branky Ufy: 2xCalof, Iljin, Žafajrov, Galužin, Miele.

Bilance: 3 výhry – 1 prohra.
    Počet bodů: 6.
    Nejproduktivnější hráč: Anton Burdasov – 6 bodů (4+2).
    Brankáři: Andrej Karajev – 2 zápasy: úspěšnost zásahů 93,7%.
    Juha Metsola – 3 zápasy úspěšnost zásahů : 89,2%.
    Aktuálně je však jednička Ufy na marodce a tak v brance bude i dnes s velkou pravděpodobností Andrej Karajev.

Petrohrad – Ufa 1:4 (1:0, 0:1, 0:2).
    Branky Ufy: 2x Burdasov, 1 Kugryšev a Larsen.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 23. Soloduchin (Kemppainen, V. Žarkov), 35. Soloduchin (S. Garejev, Kadějkin), 36. Kugryšev (Tkačov, Osnovin), 45. Burdasov (M. Osipov, Chochrjakov) – 44. Sergijenko (D. Iljin, Markovin), 50. Galuzin (Holm, Paršin), 59. Calof (Miele, Holm)

Rozhodčí: Gofman, Morozov – Galimov, Nikolajev