Prešov – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Osmos Bratislava – Trnava 5:3 (kon.) | Dubnica – Michalovce 0:3 (kon.)
Topoľčany – Martin 1:2 (kon.) | Nové Zámky B – Skalica 1:9 (kon.)
HC Nové Zámky B
1:9 (0:4, 1:3, 0:2)
HK Skalica
sk Středa 12.09.2018, 18:301. liga (SR) • 1. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.

Nové Zámky B vs. Skalica

Druhá najvyššia hokejová liga má na programe prvé kompletné kolo. Sezónu otvoria Nové Zámky na domácom ľade, kde privítajú silnú Skalicu. Hostia v predchadzajúcom ročníku bojovali o Extraligu a tak budú určite jednoznačným favoritom aj v tomto stretnutí. Podarí sa im však túto úlohu potvrdiť?

Posledný vzájomný zápas oboch celkov sa dátuje na 2.2.2018, keď Skalica doslova svojho súpera rozdrvila v pomere 12:0. O góly sa postaral najmä Patrik Janáč, ktorý si pripísal šesť asistencií. Bodovo taktiež explodoval Roman Jurák – 2+2. Pre hostí teda jasne hovorí aj táto štatistika. Taktiež devät prehier v rade pre domáce ,,béčko" nieje dobrou vidinou pre dobré výsledky v tejto sezóne prvej hokejovej ligy.

Skaličanom tiež vyšla aj príprava a vo forme sa ukazuje trojgólový Jurák, či nová posila Tibor Kutálek, ktorý sa taktiež gólovo presadil. Prekvapil Dávid Okoličány. Ten síce nieje rodený strelec, ale v príprave pár presných zásahov zaznamenal.

Skalica - Hodonín 4:3 (nájazdy)

Vítame Vás teda pri tomto onlajn prenose, kde nájdete zaznamenané góly, tresty či štatistiky z prebiehajúceho stretnutia.

Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky B: Glosár – Kudrna, Evdokimov, Štefánik, Sabo, Židulják, Jesenský, Petro – Dobrotina, Buc, Maroš – Kucsera, Vörös, Hariš – Ryšavý, Gubó, Danilov – Janka, Otruba, Ruzsinszki.

HK Skalica: Romančík – Janík, Škapik, Pač, Trávniček, Straka, Hílek, Mrázik – Kutálek, Hujsa, Štumpf – Janáč, Jurák, Vaškovič – Okoličány, Dufek, Kotzman A. – Trnka, Jaša, Kotzman P.

Rozhodca: Píšťanský – Rehák, Tvrdoň..

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

8:03
    Skalica dala gól!
    Gól strelil TIBOR KUTÁLEK.

Asistencie: Daniel Štumpf a Martin Hujsa.

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B

(Kristián Jesenský – 2 min. za podrazenie).

13:14
    Gól strelil ONDREJ JANÍK a prvá presilová hra v zápase je tak využitá.

Asistencie: Daniel Štumpf a Ľubomír Škapík.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Po prvej tretine teda vedie hosťujúci tím Skalice, ktorý tak jednoznačne potvrdzuje úlohu favorita. O góly sa postarali postupne nová posila Kutálek, Jurák, Trávniček a v presilovke sa presadil Ondrej Janík.

Druhá tretina sa začne približne o 19:13.

Gól strelil DAVID JAŠA.

Asistencie: Peter Trávniček a Tomáš Trnka.

Gól strelil LUKÁŠ MAROŠ.

Asistencie: Aleksandr Evdokimov a Marco Dobrotina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Od dvadsiatej siedmej minúty sme teda gól nevideli a tak je stav po dvoch odohraných tretinách 1:7 v prospech Skalice.

Tretia a zároveň posledná tretina sa začne približne o 20:01.

Asistencia: Daniel Štumpf.

Hostia zo Skalice teda potvrdili predzápasové prognózy a v Nových Zámkoch vyhrali celkom jednoznačne v pomere 1:9. Víťazstvo je teda viac ako zaslúžene. Oba celky však hrajú ďalšie stretnutie už v piatok o 17:00 resp. o 18:30.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte pekný deň.