Mladá Boleslav – Sparta | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 2:9 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 2:0 (kon.) |
Zlín – Liberec | 2:7 (kon.) | | | K. Vary – Litvínov | 3:4 (po pr.) | | | Mountfield HK – Třinec | 2:0 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 4:2 (kon.) |
Kazaň – Chabarovsk | 3:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Vladivostok | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | N.Novgorod – Kunlun | 3:2 (po pr.) |
Minsk – Novosibirsk | 5:1 (kon.) | | | Petrohrad – Omsk | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Viťaz – Ufa | 3:2 (kon.) |
Znojmo – Záhřeb | 1:4 (kon.) |
Kladno – Slavia | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 2:3 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 2:0 (kon.) |
Liberec – Mountfield HK | 1:5 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 2:0 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 2:5 (kon.) |
Philadelphia – NY Rangers | 2:4 (kon.) | | | Tampa – Florida | 6:2 (kon.) | | | Winnipeg – New Jersey | 3:5 (kon.) |
Chicago – Ottawa | 1:2 (kon.) | | | Edmonton – Arizona | 3:2 (po pr.) | | | San Jose – Calgary | 3:4 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Banská Bystrica – Košice | 3:1 (kon.) | | | Trenčín – Žilina | 3:0 (kon.) |
Nové Zámky – Detva | 2:0 (kon.) | | | MAC Budapešť – Nitra | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Skalica – Michalovce | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica | 3:2 (kon.) | | | Humenné – Nové Zámky B | 10:0 (kon.) |
Trnava – Martin | 1:3 (kon.) | | | Prešov – Topoľčany | 1:5 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Dubnica | 0:3 (kon.) |
Uh.Ostroh – Uničov | 5:3 (kon.) | | | Uh.Brod – Uh. Hradiště | 4:3 (kon.) | | | Březina – Velká Bíteš | 2:5 (kon.) |
Studénka – Wolves Č. Těšín | 6:4 (kon.) | | | SK Karviná – Frýdek-M. "B" | 5:2 (kon.) | | | HC Jičín – Č. Lípa | 7:2 (kon.) |
HC Turnov – Lomnice n/P | 2:5 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Boskovice | 7:3 (kon.) | | | Nový Jičín B – Rožnov p. R. | 5:1 (kon.) |
Frýdlant – Gepardi Jablonec | 3:4 (kon.) | | | Břeclav – Rosice | 7:6 (kon.) | | | Brumov – Blansko | 3:2 (kon.) |
Krnov – Bohumín | 5:2 (kon.) |
Hokiklub Budapešť – Znojmo | 2:6 (kon.) |
Klášterec nO – HC Lovosice | 13:4 (kon.) | | | Roudnice – Louny | 5:9 (kon.) | | | Kadaň – Litoměřice B | 1:6 (kon.) |
konec
Ak Bars Kazaň
3:1
(0:0, 0:1, 3:0)
Amur Chabarovsk
59:42
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Bogdan Potěchin – 2 min., sekání).
|
|
54:30
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Rafael Batyršin – 2 min., držení).
|
|
45:28
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
39:16
|
Andrej Pedan neudržel chladnou hlavu a po jednom ze soubojů se ohnal po Kolářovi. Dokonce přitom shodil rukavice a vyfasoval za to osobní trest na deset minut.
|
|
22:13
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hákování).
|
|
11:41
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Kuzněcov – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
41. Sekáč, 47. Lander (Sekáč, Azevedo), 59. Burmistrov – 37. Gorškov (Turbin, Aťušov)
Rozhodčí: Ovčinnikov, Ansons – Smirnov, Šadrin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Ak Bars Kazaň:
Šaryčenkov (Podjapolskij) – Postma, Pedan, Judin, Jarullin, Abrosimov, Batyršin, Ljamkin – Azevedo (A), Lander, Sekáč – Galijev, Tkačov, M. Gluchov (A) – A. Potapov (C), A. Michejev, Lukojanov – Klinkhammer, Burmistrov, Kara.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – Kuzmin, J. Kolář (A), Turbin, Aťušov (C), Korjagin – Potěchin, Filippi, T. Zohorna – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Ruděnkov, Železkov, Dědunov – Gizdatullin, Pjanov, A. Kuzněcov – Popugajev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – Kuzmin, J. Kolář (A), Turbin, Aťušov (C), Korjagin – Potěchin, Filippi, T. Zohorna – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Ruděnkov, Železkov, Dědunov – Gizdatullin, Pjanov, A. Kuzněcov – Popugajev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ovčinnikov, Ansons – Smirnov, Šadrin
Diváci:
Michal Břuchanský