Žilina – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Košice – Nitra 3:1 (kon.) | Zvolen – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
Detva – Trenčín 2:4 (kon.) | Miskolc – Banská Bystrica 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 2:1 (kon.)
HK Detva
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Pátek 05.10.2018, 18:00 • ZŠ Detva • Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a Trenčín kontroluje dvoubrankové vedení 2:4!

54:58
    Hosté v plném počtu. Pro Duklu důležitý moment a zbývá jim pět minut do konce utkání.

52:58
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Holenda – 2 min., vražení na hrazení).

50:00
    Posledních deset minut utkání a Detva ztrácí dvě branky. Uvidíme, zda si ještě dokáže něco vytvořit.

48:09
    Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PETER SOJČÍK, který dostal přesný pas od Branka Radivojeviče. Krásnou kličkou oklamal domácího obránce a poté zavěsil. Asistence: Radivojevič a Pardavý.

45:30
    Oddechový čas pro hosty. Peter Oremus je velice nespokojený, protože jeho tým brání jako začátečníci.

44:21
    Domácí v plném počtu. Detva ubránila další oslabení a v posledních minutách vrhne všechny síly do útoku.

43:25
    Obrovská šance Detvy ve vlastním oslabení! Hraško se jako obránce dostal přes dva stojící hráče v bílých dresech. Ve finální fázi se mu ovšem zasekl puk a skvělou akci ani nedokončil zakončením!

42:21
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Sládok – 2 min., hrubost).

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:02
    Hosté v plném počtu. Trenčín tentokrát ubránil svoje první oslabení v tomto utkání.

36:02
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (M. Hudec – 2 min., nedovolené bránění).

34:42
    Tým Detva právě vstřelil branku! Autorem branky je PETER VALENT, který překonává svého jmenovce Michala po rychlé střele na ose hřiště k levé tyči a snižuje stav utkání na 2:3! Asistence: Tibenský.

31:14
    Obrovská šance domácí Detvy! Dva hráči jeli na brankáře Valenta, jenže ten dokázal betonem vyrazil střelu Tibenského. Z následné dorážky již nic nebylo, protože se hosté vrátili.

30:00
    Po polovině utkání vedou hosté z Trenčína 1:3! Detva se ale mírně zlepšila a stále je vše otevřené.

28:03
    Autorem branky je DENIS HUDEC, který precizní tečí bratrovy střely překonává Petrika. Dukla odskakuje do dvoubrankového vedení! Asistence: Hudec M. a Švec.

27:42
    Další šance Dukly! Brankář Petrik tentokrát parádním zákrokem lapačkou zachránil téměř jistý gól.

25:10
    Obrovská chyba domácího brankáře Petrika! Autorem branky je LUKÁŠ BOHUNICKÝ, který vystřelil od modré. Petrikovi se puk pomalu přetočil za brankovou čarou. Tohle měl domácí brankář jednoznačně chytnout. Asistence: Sojčík.

25:06
    Oba celky v plném počtu.

23:06
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Jendrol – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Olvecký – 2 min., krosček).

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:18
    Domácí v plném počtu. Detva ubránila i třetí oslabení v první třetině.

16:18
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Surový – 2 min., hákování).

15:32
    Tým Detva právě vstřelil branku! Autorem branky je MICHAL MURČEK, který vyrovnává stav utkání na 1:1 po krásné střele k tyči! Domácí využívají svou první přesilovou hru. Asistence: Ščurko a Chovan.

14:04
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Cebák – 2 min., podrážení).

11:50
    Domácí v plném počtu. Detva ubránila i své druhé oslabení, i když s velkým štěstím.

10:40
    Velká šance Dukly! Mario Bližňák vystřelil, jenže Petrik si připisuje další zákrok. Domácí hráči si koledují o další branky!

09:50
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Žilka – 2 min., podrážení).

08:29
    Autorem branky je MILAN BARTOVIČ, který chytrou střelou střílí svou šestou branku v letošní sezóně. Trenčín potvrzuje dobrý vstup do utkání. Asistence: Sádecký a Hecl.

05:39
    Domácí v plném počtu. Detva se v poklidu ubránila.

03:39
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Murček – 2 min., podrážení).

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 16. Murček (Ščurko, Chovan), 35. Valent (Tibenský) – 9. Bartovič (Sádecký, Hecl), 26. Bohunický (Sojčík), 29. Hudec (Hudec, Švec), 49. Sojčík (Radivojevič, Pardavý)

HK Detva: Petrík (Riečický)- Kuklev, Chovan, Hraško, Gachulinec, Jendrol, Šimon, Fekiač F., Sládok- Puliš, Murček, Ščurko- Žilka, Magogin, Ďaloga- Král, Fekiač V., Surový- Chovan, Valent, Tibenský
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko)- Luža, Rýgl. Holenda, Cebák, Bohunický, Bokroš, Hudec, Spankovič- Sojčík, Olvecký, Radivojevič- Hecl, Sýdecký, Bartovič- Mikula, Bližňák, Varga- Švec, Pardavý, Hudec

Rozhodčí: Milan Novák