Sparta – Zlín | 1:5 (kon.) | | | Litvínov – Mountfield HK | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – Chomutov | 5:3 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Kometa Brno – K. Vary | 5:3 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 5:1 (kon.) |
Tampa – Florida | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | NY Islanders – Nashville | 3:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Montreal | 1:5 (kon.) |
Toronto – Ottawa | 3:5 (kon.) | | | Dallas – Winnipeg | 5:1 (kon.) | | | Buffalo – NY Rangers | 3:1 (kon.) |
St. Louis – Chicago | 4:5 (po pr.) | | | Minnesota – Vegas | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Arizona – Anaheim | 0:1 (kon.) |
Colorado – Philadelphia | 5:2 (kon.) | | | Calgary – Vancouver | 7:4 (kon.) | | | Carolina – NY Rangers | 8:5 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Liberec | 2:5 (kon.) |
Chabarovsk – Magnitogorsk | 3:4 (kon.) | | | Vladivostok – Čeljabinsk | 2:7 (kon.) | | | Kunlun – Jekatěrinburg | 2:5 (kon.) |
Novosibirsk – Riga | 6:3 (kon.) | | | Barys – HC Slovan | 3:0 (kon.) | | | Omsk – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 5:2 (kon.) |
Nitra – Zvolen | 2:3 (po pr.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 2:0 (kon.) | | | Banská Bystrica – Nové Zámky | 2:1 (3:1 po s.n.) |
Trenčín – Miskolc | 4:0 (kon.) | | | Žilina – Košice | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | MAC Budapešť – Detva | 2:4 (kon.) |
Králův Dvůr – Žabonosy | 4:2 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 18:4 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Bohumín | 0:4 (kon.) |
Trstěnice – HC Baník Sokolov B | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Mar.Lázně – Nejdek | 4:10 (kon.) | | | Žižkov Praha – Zbraslav | 6:3 (kon.) |
Slaný – Vlašim | 7:1 (kon.) | | | Tábor B – Strakonice | 1:6 (kon.) | | | Soběslav – Č. Krumlov | 1:3 (kon.) |
HC Vimperk – Telč | 4:1 (kon.) | | | HC Jičín – HC Varnsdorf | 6:0 (kon.) | | | Trutnov – Třebechovice p. O. | 4:5 (po pr.) |
Opočno – Nový Bydžov | 8:7 (kon.) | | | Jaroměř – Náchod | 2:3 (kon.) | | | Hronov – N. Město n. M. | 4:3 (kon.) |
Nová Paka – Semechnice | 17:1 (kon.) | | | Litomyšl – Lanškroun | 20:1 (kon.) | | | Česká Třebová – Skuteč | 11:4 (kon.) |
Chotěboř – Choceň | 3:0 (kon.) | | | Brumov – Boskovice | 2:6 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Uh. Hradiště | 2:1 (kon.) |
HC Vajgar – Hluboká n.V. | 8:4 (kon.) | | | Rakovník – Kutná Hora | 2:3 (po pr.) | | | Hlinsko – Moravská Třebová | 2:5 (kon.) |
Lomnice n/P – Č. Lípa | 0:0 (odl.) | | | Chrudim – Světlá nS | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – Tachov | 7:3 (kon.) |
Studénka Sledge – HC Sparta Praha Sledge | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | SOHO Olomouc – Litvínov | 0:0 (odl.) | | | Zlín sledge – SHK Mustangové | 7:3 (kon.) |
Kadaň – Klášterec nO | 7:6 (kon.) | | | Litoměřice B – Louny | 5:8 (kon.) |
konec
HC Dynamo Pardubice
5:3
(1:0, 2:3, 2:0)
Piráti Chomutov
Petr Peleška
Branky a nahrávky:
15. Wishart (Bubela, Dušek), 40. Treille (Dušek, Bubela), 40. Wishart (T. Svoboda, Trončinský), 44. Dušek (Bubela, Budík), 57. Mandát (Perret) – 21. Huml (Marjamäki, Tomica), 26. V. Růžička (J. Stránský), 30. V. Růžička (Štich, Duda)
Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Kis, Lhotský
Diváci: 7085
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Kacetl (Klouček) – Trončinský, Wishart, Hrabal, Budík, Miromanov, Čáslava, Holland – Vondráček, Bubela, Rolinek (C) – Treille (A), Marosz, Kusý – P. Sýkora (A), Poulíček, Perret – Mandát, Dušek, T. Svoboda.
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Stezka) – Jank, Mrázek, Štich, Knot, Dietz, Valach, Blaha – Sklenář, V. Růžička (A), Duda – Tomica (C), Huml (A), Marjamäki – Koblasa, Klhůfek, Skokan – A. Dlouhý, Vantuch, J. Stránský.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Stezka) – Jank, Mrázek, Štich, Knot, Dietz, Valach, Blaha – Sklenář, V. Růžička (A), Duda – Tomica (C), Huml (A), Marjamäki – Koblasa, Klhůfek, Skokan – A. Dlouhý, Vantuch, J. Stránský.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Kis, Lhotský
Diváci: 7085
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Lukáš Vantuch – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ivan Huml – 2 min., hrubost).