Nižněkamsk – Soči 2:4 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 3:2 (po pr.)
Spartak Moskva
Pondělí 15.10.2018, 18:30 • Ice Palace • KHL

Utkání vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (21:23:48)

Československá stopa v utkání

Robin Hanzl (Spartak Moskva) – 1 branka! 1 střela na branku, čas na ledě: 20:09.
    Julius Hudáček (Spartak Moskva) – 42 zásahů. Úspěšnost zásahů: 93,33%.

Hity: 17 – 9.

Spartak si odváží z horké půdy Petrohradu nakonec pouze bod! Třicet vteřin před koncem vedl ještě 2:1, ale SKA při hře bez brankáře srovnal brankou Patrika Hersleyho a v prodloužení rozhodl o zisku dvou bodů pro domácí Nail Jakupov.

62:07 Nail JAKUPOV - 3:2

62:07
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Petrohrad bere i druhý bod z tohoto utkání! SKA ujel ve dvou proti jednomu a NAIL JAKUPOV to vzal na sebe a ranou švihem rozvlnil síť za Hudáčkem – 3:2! Asistence: Bez asistence.

61:32
    Patrik Hersley mohl být za hrdinu podruhé, ale sám před Hudáčkem tentokrát neuspěl, tento souboj vyhrál hostující brankář!

60:36
    Nikita Gusev nikoho nehledal, ale jeho sólo akci pokryl Hudáček skvělým zákrokem.

60:01

Spartak byl blízko výhře v základní hrací době, ale Patrik Hersley v power play vyrovnal, a tak nás čeká prodloužení třech proti třem.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:30 Patrik HERSLEY - 2:2

59:30
    Obrovský tlak SKA zakončil bombou z poza kruhů PATRIK HERSLEY a srovnává v powerplay – 2:2! Asistence: Pavel Dacjuk a Dinar Chafizullin.

59:13
    Spartak vyhodil kotouč alespoň do střední třetiny.

59:00
    Nikita Gusev to zkusil ranou nad rameno! Hudáček vyrazil!

58:41
    Igor Šesťorkin na střídačce. SKA hraje 6 proti 4!

58:41
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Nikita Filatov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 10. S. Plotnikov (Kuzmenko, Gavrikov), 60. Hersley (Dacjuk, Chafizullin), 63. Jakupov – 13. R. Hanzl (Grigorev, Daugavinš), 41. Daugavinš (Grigorev, Kalinin)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Hersley, Gavrikov, Chafizullin, Tokranov, Zub, Rukavišnikov, Sjomin – Dacjuk, Jakupov, N. Gusev – Byvalcev, Kručinin, O. Li – S. Plotnikov, Prochorkin, Kuzmenko – Děrgačov, V. Tichonov, Marčenko – Kablukov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kutějkin, Grigorev, Kulik, Kalinin, A. Osipov, Dyblenko, V. Sorokin – Lisin, Zubov, Chochlačov – R. Hanzl, Daugavinš, Filatov – Leščenko, Nikoncev, Maxwell – Kosov, Talalujev, Šalagin – Šaškov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Oskirko – Sadovnikov, Sazonov