Třinec – Liberec | 5:3 (kon.) | | | Zlín – K. Vary | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 1:2 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 4:5 (po pr.) | | | Plzeň – Vítkovice | 2:3 (1:3 po s.n.) |
Olomouc – Mountfield HK | 3:1 (kon.) |
Montreal – Tampa | 1:4 (kon.) | | | Washington – Dallas | 3:4 (po pr.) | | | NY Islanders – New Jersey | 3:0 (kon.) |
Pittsburgh – Toronto | 0:5 (kon.) | | | Detroit – Edmonton | 3:4 (kon.) | | | St. Louis – Minnesota | 1:5 (kon.) |
Nashville – Boston | 1:0 (kon.) | | | Vegas – Carolina | 3:0 (kon.) | | | Calgary – Chicago | 5:3 (kon.) |
Los Angeles – Columbus | 4:1 (kon.) | | | San Jose – Philadelphia | 4:3 (po pr.) |
Jekatěrinburg – Novosibirsk | 4:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – Chabarovsk | 3:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Soči | 2:4 (kon.) |
CSKA Moskva – Jokerit | 5:0 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 3:9 (kon.) |
Česko – USA | 1:5 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Žilina | 6:2 (kon.) | | | Poprad – Nové Zámky | 2:1 (kon.) | | | Košice – Nitra | 6:1 (kon.) |
Trenčín – Detva | 2:4 (kon.) | | | Banská Bystrica – Miskolc | 3:1 (kon.) | | | MAC Budapešť – Zvolen | 2:3 (po pr.) |
Nové Zámky B – Topoľčany | 1:11 (kon.) | | | Skalica – Osmos Bratislava | 2:5 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Trnava | 6:3 (kon.) |
Michalovce – Martin | 5:1 (kon.) | | | Prešov – Dubnica | 2:11 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Humenné | 1:0 (kon.) |
Králův Dvůr – Příbram | 3:10 (kon.) | | | Rosice – Boskovice | 0:7 (kon.) | | | Trstěnice – Nejdek | 1:5 (kon.) |
Č. Krumlov – HC Vajgar | 5:2 (kon.) | | | Pelhřimov B – Milevsko | 2:8 (kon.) | | | Soběslav – Veselí nLuž. | 2:10 (kon.) |
Třebechovice p. O. – Nová Paka | 1:2 (kon.) | | | N. Město n. M. – Jaroměř | 1:10 (kon.) | | | Semechnice – Trutnov | 5:10 (kon.) |
Nový Bydžov – Náchod | 4:3 (kon.) | | | Chotěboř – Chrudim | 2:4 (kon.) | | | Lanškroun – Česká Třebová | 5:7 (kon.) |
Skuteč – Moravská Třebová | 3:9 (kon.) | | | Choceň – Litomyšl | 4:3 (po pr.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 4:3 (kon.) |
Uh.Ostroh – SHKM Hodonín | 5:2 (kon.) | | | Kutná Hora – Čáslav | 2:3 (5:6 po s.n.) | | | Rakovník – Černošice | 1:7 (kon.) |
Lomnice n/P – HC Turnov | 4:3 (po pr.) | | | Gepardi Jablonec – Frýdlant | 5:4 (kon.) | | | Žabonosy – Poděbrady | 5:4 (po pr.) |
Litoměřice – Karlovy Vary B | 3:1 (kon.) |
Kadaň – Louny | 7:5 (kon.) | | | Litoměřice B – HC Lovosice | 6:7 (kon.) |
konec
HC Lední Medvědi Pelhřimov B
2:8
(2:2, 0:2, 0:4)
HC Milevsko 1934
Daniel Lhotský
Branky a nahrávky:
1. Kadleček, 6. Šulák (Bříza) – 8. Hájek (Štych), 18. Reindl (Sláma, Petřík), 29. Fořt (Radosta), 33. Muller (Štych), 52. Suchan (Sláma), 54. Suchan (Radosta), 57. Radosta (Reindl, Petřík), 60. Radosta
Rozhodčí: Urban – Šimánek, Maxa
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Lední Medvědi Pelhřimov B:
Holata – Bříza, Vaněk, Cerhán, Kroupa, Sapík, Doubek, Hráček – Kadleček, Moucha, Šulák, Siřiště, Josef Vrátný, Buchta, Dominik Vrátný, Zadražil, Glejtek
Náhradníci:
Trenér:
HC Milevsko 1934: Panec (Princ) – Štych, Havran, Jíška, Hamerle, Votruba, Tampier, Adam Hájek – Sláma, Petřík, Reindl, Radosta, Suchan, Seidl, Tomáš Hájek, Muller, Kořánek, Bílek, Šimák, Fořt
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Milevsko 1934: Panec (Princ) – Štych, Havran, Jíška, Hamerle, Votruba, Tampier, Adam Hájek – Sláma, Petřík, Reindl, Radosta, Suchan, Seidl, Tomáš Hájek, Muller, Kořánek, Bílek, Šimák, Fořt
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Urban – Šimánek, Maxa
Diváci:
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Vrátný – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Sapík – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu HC Milevsko 2010 (Bílek – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).