Litoměřice – Karlovy Vary B 3:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary B
Neděle 04.11.2018, 10:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Nadstavba regionální ligy juniorů

Je dobojováno. I přes závěrečný tlak ze strany hráčů Sokolova dokázal Stadion uhájit všechny tři body doma a vstoupil do prvního domácího zápasu nadstavby vítězně. (12:22:23)

59:51

58:50
    Stadion pokračuje ve čtyřech.

58:11
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Lukáš Landa – 2 min., hákování).

57:51
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary B (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Alexandr Remeš.

57:51
    Dnešní utkání sleduje 55 diváků.

56:50
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Josef Vokurka.

56:50
    Oddechový čas pro hosty.

53:03

53:03
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    I hostům se povedlo využít přesilovku! Dlouhotrvající tlak na branku Ondřeje Skokana proměnil v prudkou gólovou trefu DANIEL ČERNÝ. Asistence: Jan Kosina, Patrik Šťastný.

52:05
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Tomáš Domin – 2 min., držení).

49:46

47:46
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary B (Martin Doubek – 2 min., nedovolené bránění).

40:01

Druhou třetinu zvládli daleko lépe domácí hokejisté, kteří se během ní dostali do tříbrankového vedení. Do průběhu tentokrát hodně zasáhly přesilové hry, neboť Stadionu se povedlo hned dvě využít. V závěru třetiny se Sokolov snažil o totéž, leč marně.

40:00

39:56

37:56
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jakub Hák – 2 min., napadení).

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 22. Smola (Macel), 25. Chňapko (Domin), 34. Vaněk (Landa, Chňapko) – 54. Černý (Kosina, Šťastný)

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Petržílka) – Student, Bartoníček, Vízner, Domin (A), Bacílek, Čapek, France, Hák – Mynařík, Horešovský, Landa, Chňapko, Smola, Vaněk (C), Svoboda, Macel, Vokurka.
    HC Energie Karlovy Vary B: Horák (Pitoňák) – Kursa (A), Pohanka, Benda, Kosina, Kellner, Doubek (C) – Troch, Kassal (A), Petrov, Hadáček, Dimitrov, Šťastný, Bockstefel, Korčmaroš, Remeš, Černý, Fečo.

Rozhodčí: Goltsch – Beneš, Votrubec