Liberec – Zlín | 5:3 (kon.) | | | Litvínov – K. Vary | 7:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Pardubice | 2:0 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) |
Třebíč – Jihlava | 0:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Vsetín | 5:4 (kon.) | | | Litoměřice – Benátky n/J | 2:1 (po pr.) |
Ústí n/L – Slavia | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 2:1 (po pr.) | | | Kladno – Motor ČB | 5:0 (kont.) |
Kadaň – Prostějov | 2:6 (kon.) |
New Jersey – Pittsburgh | 4:2 (kon.) | | | NY Islanders – Vancouver | 5:2 (kon.) | | | Philadelphia – Florida | 1:2 (kon.) |
Buffalo – Tampa | 2:1 (kon.) | | | Detroit – Arizona | 6:1 (kon.) | | | Minnesota – Washington | 2:5 (kon.) |
Edmonton – Montreal | 6:2 (kon.) | | | Los Angeles – Toronto | 1:5 (kon.) | | | San Jose – Nashville | 5:4 (kon.) |
Novosibirsk – Kunlun | 2:4 (kon.) | | | Barys – Chabarovsk | 5:6 (kon.) | | | Minsk – Magnitogorsk | 0:2 (kon.) |
Jokerit – Čerepovec | 4:0 (kon.) | | | Petrohrad – Vladivostok | 8:2 (kon.) | | | Soči – Jaroslavl | 3:2 (po pr.) |
Spartak Moskva – Jekatěrinburg | 4:3 (po pr.) | | | Viťaz – Čeljabinsk | 3:4 (po pr.) | | | Omsk – Dynamo Moskva | 0:4 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 5:2 (kon.) |
Děčín – Mostečtí Lvi | 4:7 (kon.) | | | Kobra – Bílina | 6:7 (3:4 po s.n.) | | | Sokolov – Řisuty | 6:2 (kon.) |
Letňany – Trutnov | 6:3 (kon.) | | | Nymburk – Jablonec n/N | 3:5 (kon.) | | | Kolín – Vrchlabí | 3:2 (po pr.) |
Mor. Budějovice – Písek | 5:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Pelhřimov | 6:2 (kon.) | | | Tábor – David Servis | 3:4 (kon.) |
Orlová – Šumperk | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Opava – Kopřivnice | 2:1 (kon.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 4:1 (kon.) |
Poprad – Lipt. Mikuláš | 4:2 (kon.) | | | Miskolc – Trenčín | 3:2 (kon.) | | | Detva – MAC Budapešť | 4:5 (kon.) |
Zvolen – Nitra | 6:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Banská Bystrica | 3:2 (po pr.) |
Skalica – Dubnica | 7:1 (kon.) | | | Humenné – Prešov | 6:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Martin | 5:3 (kon.) |
Trnava – Michalovce | 1:4 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Nové Zámky B | 12:0 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Topoľčany | 6:4 (kon.) |
Litomyšl – Moravská Třebová | 4:5 (po pr.) | | | Choceň – Skuteč | 11:0 (kon.) | | | Chotěboř – Světlá nS | 6:4 (kon.) |
Hlinsko – Česká Třebová | 2:7 (kon.) |
po prodl.
HK Soči
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Karel Jedlička
Branky a nahrávky:
24. Polunin (O'Dell, J. Alexandrov), 60. Bočarov (R. Rosén, Jokipakka), 64. Bočarov (R. Rosén, O'Dell) – 5. Nakládal (Kajumov), 25. Apalkov (Averin)
Rozhodčí: Naumov, Rogačov – Šišlov, Šalagin
Diváci: 3686
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Barulin (Šikin) – K. Vorobjov, Ščitov, J. Alexandrov, Jokipakka, Rykov, D. Alexandrov, Zborovskij, D. Musin – Rachimullin, R. Rosén, O'Dell – Kaletnik, Šmeljov, Polunin – Altybarmakjan, Točickij, Bočarov – Chlopotov, Tomilin, Beljajev.
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Salák) – Nakládal, Rafikov, Kronwall, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Averin – Loktionov, Kontiola, Kozun – Averin, Iljenko, Sannikov – Alexejev, Jurtajkin, Kartajev – Denisenko, Ivanov, Kajumov – Apalkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Salák) – Nakládal, Rafikov, Kronwall, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Averin – Loktionov, Kontiola, Kozun – Averin, Iljenko, Sannikov – Alexejev, Jurtajkin, Kartajev – Denisenko, Ivanov, Kajumov – Apalkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Naumov, Rogačov – Šišlov, Šalagin
Diváci: 3686
Jakub Nakládal (JAR) 1+0, 4 střely, čas na ledě 21:56
Alexander Salák (JAR) nenastoupil (20:07:08)
Střely na bránu 29:16. Vhazování 32:19. Hity 15:10. Čas v útoku 14:16 – 10:24. Vyloučení 4:6, navíc Děnisenko 5 minut a do konce utkání, Osipov (oba J) 10 minut. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0.
Pro dnešek je to vše, děkuji za pozornost a hezký večer.
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Vynikající ohlasy má též životopis Luďka Bukače Moje hokejové století. Všechny tři knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje v Galerii Harfa v Praze.
Asistence: Robert Rosén a Eric O'Dell.
Střely na bránu 28:14, vhazování 31:17, hity 15:10, čas v útoku 13:05 – 9:05, vyloučení 4:5, navíc Děnisenko 5 minut a do konce utkání, Osipov (oba J) 10 minut, využití 1:1, v oslabení 1:0.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
Asistence: Robert Rosén a Jyrki Jokipakka.