Zlín – Havířov 4:2 (kon.) | Kladno – Slavia 1:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:3 (kon.)
Salzburg – Jihlava 1:3 (kon.) | Třinec – Vítkovice 5:6 (0:2 po s.n.)

Havířov právě vstřelil branku!
    Havířov bere bod! DAVID ZDENĚK si najel před Hufa, udělal kličku a poslal kotouč do odkryté branky. Asistence: Dominik Pawliczek.

60:01

59:14
    Ještě je tu úprava skóre! LUKÁŠ ADÁMEK totiž vystřelil z pravého kruhu. Ránu nešťastně tečl domácí obránce do vlastní branky. Asistence: Jakub Kylnar.

54:16
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Hefka – 2 min., hrubost).

49:29
    Zlín právě vstřelil branku!
    Asi je tu rozhodující branka! Kozubík po vyhraném buly přihrál FILIPU WEINTRITTOVI, který se trefil přesně do levého horního růžku Matouškovi branky. Asistence: David Kozubík a Dominik Luža.

46:31
    Zlín se pokouší vstřelit ještě jednu branku, aby měl výhru jistou. Proto musel Matoušek opět zasahovat. Následovat bude vhazování před ním.

45:24
    Zlín se stále skvěle brání. Nyní mohl jít do nadějného protiútoku, píská se ale ofsajd.

44:55
    Zakázané uvolnění Zlína. Vzápětí přišel oddechový čas pro domácí.

42:05
    Zlín vede o dvě branky! TADEÁŠ TALAFA se dostal do ideální pozice a vystřelil. Trefil se přesně nad levé rameno Matouška. Asistence: Matyáš Hamrlík.

41:37
    První zákrok ve třetí třetině si připisuje Matoušek. Ten nyní musel vytáhnout svou lapačku. Buly před ním.

40:01

Druhá třetina patřila domácím hráčů. Ti totiž jednou skórovali a zaslouženě tak vedou o jednu branku. Havířov si sice také vytvořil nějaké šance, Huf je ale všechny dokázal pokrýt. Hosté ale stále mají na vyrovnání jednu celou třetinu.

Další třetina začne přibližně v 16:30.

40:00

39:33
    Zlín vyhrál buly a vypálil od modré, ránu ale zblokoval hostující obránce.

39:19
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kylnar – 2 min., podrážení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

38:52
    Zlín nahazuje dopředu. kde se následně snaží kotouč vybojovat. Souboj ale domácí prohrávají a puk má tak Havířov.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 19. Kočica (Jaroněk, Pröschl), 29. Fajkus (Sebera, Janošek), 43. Talafa (Hamrlík), 50. Weintritt (Kozubík, Luža) – 13. Pindel (Zdeněk, Pawliczek), 60. Adámek (Kylnar), 64. Zdeněk (Pawliczek)

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Janošek, Hamrlík, Jaroněk, Pavlas, Talafa – Kočica, Hefka, Bachánek, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Kozubík, Luža, Dobiáš, Fajkus, Sebera.
    AZ Havířov: Matoušek (M. Dufek) – Topolanský, Zdeněk, Uhlíř, Pavelek, Grygar, Koubek, Ševěček – Béreš, Pindel, Bambula, Juházs, Adámek, Pawliczek, Mastič, Bochnak, Kylnar, Revaj, K. Dufek.

Rozhodčí: Held – Novák, Kučera