Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 2:0 (kon.)
Columbus – Toronto 4:2 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 4:2 (kon.)
Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Arizona – Colorado 1:5 (kon.) | Dallas – Ottawa 6:4 (kon.)
St. Louis – Nashville 6:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:5 (kon.)
San Jose Sharks
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Vancouver Canucks
Sobota 24.11.2018, 03:00 • SAP Center, San Jose • NHL

Československá stopa v utkání:

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:59
    Lukáš Radil (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:25 (05:49:03)

1. Aaron Dell (SJS) 19 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Erik Karlsson (SJS) 1+2
    3. Brenden Dillon (SJS) 0+1

Statistiky: Střely na bránu: 24-19; Zablokované střely: 16-16; Vhazování: 67%-33%; Hity: 20-26; Přesilové hry: 3/6-0/3; Trestné minuty: 8-24.

San Jose na rozdíl od Vancouveru dokázalo využívat přesilové hry, což byl klíčový faktor zápasu, a v domácím SAP Center si dokráčelo pro pohodlnou výhru, pod kterou se gólem a dvěma asistencemi podepsal Erik Karlsson, zatímco jeho jmenovec Melker Karlsson jedním gólem. Aaron Dell pochytal všech 19 střel hostujících Canucks a udržel čistý štít. Výsledek. San Jose Sharks 4 Vancouver Canucks 0.

59:20
    Antoine Roussel ještě dostal osobní desetiminutový trest za nesportovní chování plus do konce utkání.

59:20
    Antoine Roussel už to nevydržel a pokusil se alespoň porvat s Marcem-Édouardem Vlasicem, jenže rozhodčí oba hráče rychle roztrhli. Na bitku tedy nakonec nedošlo. Oba dostali dvě minuty za hrubost. Antoine Roussel ještě dostal dvě minuty za krosček, takže Sharks dohrají dnešní zápas v početní převaze.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:46
    Barclay Goodrow na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Anders Nilsson pravým betonem puk vyrazil.

58:16
    Marc-Édouard Vlasic na levém křídle vypálil od modré čáry a puk se od hrazení odrazil za bránu Vancouveru.

57:52
    Aaron Dell vyjel ze své brány, aby u pravé tyče zpomalil nahození Canucks pro jednoho ze spoluhráčů.

56:13
    Marcus Sörensen si chtěl v pravém kruhu obhodit jednoho ze spoluhráčů, což se mu sice podařilo, jenže poté puk nedojel a kotouč skončil pod lapačkou Anderse Nilssona.
    56:09 Fanoušci v SAP Center mají důvod ke spokojenosti

56:09
    Dnešní utkání sleduje 17056 diváků.

55:47
    Aaron Dell si snadno poradil s pukem Vancouveru z vrcholu pravého kruhu a vyrazil puk do rohu ledové plochy.

55:08
    Sharks se osvobodili podél střídaček za cenu zakázaného uvolnění a prostor dostává reklamní přestávka.

54:51
    Canucks vyrazili do nadějného přečíslení tři na dva, jenže Tim Schaller se v levém kruhu ke střele nedostal.

53:48
    Lukáš Radil dlouho kroužil s pukem v pravém rohu útočného pásma a Melker Karlsson z ostrého úhlu nahazoval puk na vzdálenější levou tyč, ovšem bez teče.

53:04
    Puk se po střele San Jose s z levého kruhu pro vhazování snášel pod horní tyč, Anders Nilsson se ale rychle otočil a vyrážečkou puk vytáhl nad svou bránu.

52:29
    Canucks jsou ve třetí části naprosto bezzubí a domácí San Jose bez problému kontroluje vývoj zápasu.

51:24
    Střela Canucks od modré čáry skončila v ochranné síti a následuje další reklamní přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:06
    San Jose se během pár sekund dvakrát nepodařilo rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění.
    49:35 Melker KARLSSON - 4:0

49:35
    San Jose právě vstřelilo branku!
    MELKER KARLSSON před bránou skvěle tečoval zády k bráně nahození Erika Karlssona od modré čáry a puk nad lapačkou Anderse Nilssona zamířil ke vzdálenější pravé tyči! San Jose vede doma už 4:0. Asistence: Erik Karlsson a Brenden Dillon.

49:30
    Brenden Dillon vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím a Anders Nilsson bez problému puk podržel.

47:53
    Hra byla přerušena a po obrovské šanci Vancouveru následuje krátká komerční přestávka.
    47:34 Melker Karlsson vkleče zabránil Canucks ve skórování

47:34
    Vancouver měl na holi první gól, jenže u pravé tyče záhadným způsobem nedokázal dostat puk do prázdné brány! Těžko říci, zda zasáhl Aaron Dell nebo puk skončil na brankové konstrukci. Střela Canucks z ostrého úhlu se nakonec od brusle klečícího Melkera Karlssona odrazila mimo.

47:05
    Hodně dlouho se hraje bez přerušení a Sharks na levém křídle vystřelili z ostré úhlu vede brány Canucks.

44:46
    Joonas Donskoi na levém křídle nabral velkou rychlost a přihrávkou zpoza brány oslovil na přední levé tyči Joea Pavelskiho, jehož prudká střela minula vzdálenější tyč.
    43:43 Erik KARLSSON - 3:0

43:43
    Joe Thornton na levém křídle po přihrávce Kevina Labanca napříč útočným pásmem zavezl puk na vrchol kruhu pro vhazování a po zvednutí hlavy bekhendovou přihrávkou na slepo oslovil ERIKA KARLSSONA, který na ose útočného pásma napřáhl k nádherné střele zápěstím a nad lapačkou Anderse Nilssona v přesilové hře vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Asistence: Joe Thornton a Kevin Labanc.

43:20
    Canucks v rychlém sledu dvakrát vyhodili puk a přesilová hra Sharks začíná hodně pomalu.

42:54
    Sam Gagner vyhodil puk přes ochranné sklo napříč ledovou plochou a dostal dvě minuty za zdržování hry.

42:07
    Hra byla přerušena, jenže ještě předtím si Brendan Leipsic u pravé tyče nebezpečně stahoval puk na střelu a Aaron Dell mu ho holí skvěle dokázal vypíchnout.

41:48
    Elias Pettersson se otáčel ve středním pásmu za pukem a nechtěně vysokou holí zasáhl do obličeje Logana Couturea, který zamířil na ošetřovnu. Rozhodčí ale nic neviděli a po delší komunikaci nakonec nevylučovali.

41:35
    Sharks se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

41:26
    San Jose v první třetině využilo dvě přesilové hry ze tří, přičemž poslední byla dvojnásobná, zatímco Vancouver po přestávce nevyužil ani jednu ze tří početních výhod.

40:01
    V SAP Center začala třetí třetina a souboj speciálních formací zatím vyznívá pro San Jose, které vede 2:0.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 17-16; Zablokované střely: 10-14; Vhazování: 69%-31%; Hity: 10-16; Přesilové hry: 2/4-0/3; Trestné min.: 6-8.

Třetí třetina začne přibližně v 4:52.

Útočník Brendan Leipsic v úvodu druhé části nevyužil samostatného úniku po vystižený rozehrávky Dillona Brendena, zatímco jeden z jeho spoluhráčů v dalším průběhu hry orazítkoval tyč a nádherná kombinační akce skončila střelou Sama Gagnera do hrudi Aarona Della, a tak je stále blíže k vítězství San Jose. Skóre po druhé části. San Jose Sharks 2 Vancouver Canucks 0.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:40
    Anders Nilsson si snadno poradil s nahozením Sharks a poté se vhazovalo po jeho levé ruce.

38:00
    Lukáš Radil je z trestné lavice zpět na ledě a hokejisté San Jose přečkali všechny tři přesilové hry Canucks.

36:35
    Lukáš Radi v tom byl absolutně nevinně a nyní přihlížet z trestné lavice šanci Canucks, kteří u levé tyče fantasticky chytajícího Aarona Della překonat nedokázali.

36:00
    Barclay Goodrow v obranném pásmu u hrazení tak dlouho osekával Eliase Petterssona, až mu to nakonec prošlo, protože místo něho byl vyloučen Lukáš Radil.

34:40
    Christopher Tanev na pravém křídle od hrazení nahodil puk před bránu a Aaron Dell ho na bližší tyči přikryl lapačkou. Po přerušení následuje reklamní přestávka.

34:07
    Evander Kane se vrátil z trestné lavice zpět na led a San Jose úspěšně přečkalo obě hry v oslabení.

34:03
    Loui Eriksson vystřelil z bodu levého kruhu pro vhazování a Aaron Dell si přední tyči pohlídal, když puk vyrazil.

33:38
    Derrick Pouliot mohl skórovat střelou z mezikruží, jenže jeho pokus zápěstím skončil nad bránou Sharks.
    32:24 Nádherná kombinace Canucks snížení skóre nepřinesla!

32:24
    Canucks předvedli na pravém křídle nádhernou kombinační akci na jeden dotyk, kterou po přihrávce zpoza brány zakončil v pravém kruhu střelou bez přípravy Sam Gagner, jenže trefil pouze hruď Aarona Della, který puk vyrazil!

32:07
    Evander Kane se stal jediným potrestaným hráčem, když po tvrdém hitu na Melkera Karlssona v roli mstitele dostal dvě minuty za hrubost. Canucks si po krátké reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru.

32:07
    Michael Del Zotto sestřelil přímo před střídačkou San Jose Melkera Karlssona a okamžitě se strhla velká mela.

31:13
    Lukáš Radil rychle objel bránu a poté u pravé tyče posílal puk mezi kruhy pro vhazování, žádného ze spoluhráčů ale nenašel a ani se mu případně nepodařilo zakončit. Český útočník debutuje v NHL.

30:35
    Marc-Édouard Vlasic na levém křídle vystřelil z vrcholu kruhu pro vhazování a jeho střela byla sražena mimo.
    29:07 Joonas Donskoi tečoval puk na konci přímočaré akce

29:07
    Evander Kane si najel v levém kruhu na kolmou žabku od Joea Pavelskiho a poté puk nahodil před bránu, kde se ho v rychlosti snažil tečovat Joonas Donskoi, což se mu sice podařilo, Anders Nilsson ale puk letící těsně nad ledem zastavil!

28:41
    Antoine Roussel napřáhl na ose útočného pásma k prudké střele s příklepem, která od modré čáry zamířila do hrudi připraveného brankáře Aarona Della.

27:38
    Brendan Leipsic vystřelil z bodu pravého kruhu pro vhazování a našel připravenou náruč Aarona Della. Po přerušení následuje krátká komerční přestávka.
    26:40 Joe Thornton nezakončil samostatný únik dvakrát dobře

26:40
    Joe Thornton se protáhl mezi dvěma protihráči do samostatného úniku a chtěl zamířit nad lapačkou Anderse Nilssona, jenže jeho prudká střela zápěstím z mezikruží minula pravý horní roh brány! Dvě velké příležitosti v rychlém sledu.

26:09
    Aaron Dell měl zacloněný výhled a prudká rána Canucks z pravého křídla skončila na tyči brány!

25:39
    Timo Meier chtěl v pravém rohu útočného pásma dobruslit nahození Tomáše Hertla podél hrazení z levého křídla, jenže rychle k němu přispěchal jeden z hostů.

24:16
    Vyloučený Brenden Dillon je zpět na ledové ploše a Sharks úspěšně přečkali první oslabení v zápase.

23:58
    Jake Virtanen se ocitl u pravé tyče ve slibné šanci, když u ní tečoval střelu Brendana Leipsica z vrcholu levého kruhu, jenže ne dostatečně a Aaron Dell puk podržel.

22:16
    Brenden Dillon se dopustil velké chyby a vzápětí dostal dvě minuty za držení. První přesilová hra pro Canucks.
    22:05 Brendan Leipsic ani nadvakrát nepřekonal Aarona Della!

22:05
    Brenden Dillon chtěl vyhodit puk z obraného pásma, jenže Brendan Leipsic mu to neumožnil a řítil se do samostatného úniku, v jehož závěru chtěl puk zasunout mezi betony Aarona Dillona! Brankář San Jose ale holí přiloženou mezi betony kotouč vyrazil a vyrážečkou poté i jeho dorážku z ostrého úhlu! To byla obrovská šance.

21:12
    Canucks se zřejmě ocitli v postavení mimo hru, které bylo posouzeno jaké úmyslné, a tak se hra přesunula před bránu hostujícího brankáře Anderse Nilssona.

21:00
    Michael Del Zotto během dvou sekund napřáhl na levém křídle od modré čáry ke dvěma střelám, z nichž první skončila na výstroji Aarona Della a druhá poté mimo.

20:01
    Pokud dnes chtěli Canucks ukončit sérii sedmi porážek, tak se jim to zatím vůbec nedaří, když po úvodní části utkání prohrávají v SAP Center rozdílem dvou branek.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-8; Zablokované střely: 5-8; Vhazování: 86%-14%; Hity: 4-10; Přesilové hry: 2/4-0/0; Trestné minuty: 0-8.

Druhá třetina začne přibližně v 4:01.

Canucks vstoupili do utkání velice špatně, když byl dvakrát v řadě vyloučen Antoine Roussel a jeho druhý trest za vyhození puku z obranného pásma přes ochranné sklo potrestal Logan Couture. Aby toho nebylo málo, krátce před přestávkou vyfasoval dvě plus dvě minuty Derrick Pouliot a v závěru dlouhé početní převahy se prosadil Timo Meier. Skóre po první třetině. San Jose Sharks 2 Vancouver Canucks 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00
    19:50 Timo MEIER - 2:0

19:50
    Joe Thornton po přihrávce Brenta Burnse od modré čáry mířil z bodu levého kruhu pro vhazování mezi betony Anderse Nilssona a po zákroku brankáře Canucks se dostal k dorážce, místo střely ale přišlo nahození do brankoviště, kde se puk od hole TIMA MEIERA ve vzduchu odrazil pod horní tyč! Vše ale začalo u Kevina Labanca, který parádní zadovkou mezi bruslemi jednoho z hráčů Vancouveru z pravého kruhu oslovil Brenta Burnse. San Jose využilo druhou přesilovou hru ze tří a vede nad Canucks o dva góly. Asistence: Joe Thornton a Brent Burns.

19:33
    kevin Labanc napřáhl v pravém kruhu k prudké ráně, která minula vzdálenější horní roh brány.

19:20
    Christopher Tanev byl v pravém rohu obranného pásma možná podražen, hra ale pokračovala dále.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:13
    Sharks nahodili puk na pravém křídle od modré čáry před bránu, kde ho jemně tečoval Timo Meier, Anders Nilsson byl ale připravený a vkleče puk úspěšně zachytil.

17:57
    Joe Thornton si srovnal puk v levém kruhu a napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která minula přední tyč.

17:12
    Brent Burns po zpětné přihrávce Kevina Labanca vypálil na ose útočného pásma od modré čáry tvrdě bez přípravy a jeho rána s příklepem byla mezi kruhy zablokována.

16:04
    Tim Heed byl zasažen za bránou Canucks do obličeje a San Jose si po krátké reklamní přestávce zahraje třetí přesilovou hru. Derrick Pouliot vyfasoval 2+2 minuty za vysokou hůl.

15:33
    Derrick Pouliot na levém křídle zkusil vypálit téměř od modré čáry, jeho pokus ale zablokoval Barclay Goodrow.

15:13
    Sam Gagner kroužil na pravém křídle, nakonec se ale do zakončení nedostal a o kotouč přišel.

14:45
    Anders Nilsson se vydal za bránu, aby zastavil nahození Sharks a podél hrazení rozehrál, což se mu nepovedlo.

14:12
    Evander Kane na levém křídle vystřelil od modré čáry zápěstím a jeho pokus byl hráči Canucks zablokován.

13:00
    Aaron Dell po střele Canucks podržel puk v náručí a prostor dostává druhá komerční přestávka.

12:06
    Markus Granlund mohl rychle vyrovnat, když se v mezikruží z ničeho nic ocitl ve velké šanci, jenže jeho střela zápěstím nad ledem minula levou tyč brány Sharks.

11:40
    Před bránou Sharks vznikl velký závar, Aaron Dell ho ale dokázal ustát a dopravit puk do bezpečí.
    10:54 Logan COUTURE - 1:0

10:54
    Kevin Labanc po vyhraném vhazování na pravém křídle našel zadovkou Erika Karlssona, který rychle přenesl hru od modré čáry doleva, a LOGAN COUTURE na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl ke krásné střele zápěstím, která nad lapačkou roztaženého Anderse Nilssona zamířila ke vzdálenější pravé tyči! Druhé vyloučení Antoinea Roussela vyšlo Canucks draze. Asistence: Erik Karlsson a Kevin Labanc.

10:48
    Antoine Roussel dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo, a poté v boxu vzteky praštil lahví s vodou o zem.

10:29
    Nahození Sharks z levého křídla a ostrého úhlu skončilo pod lapačkou Anderse Nilssona. Komerční přestávka.

10:22
    Tomáš Hertl dobře forčekoval před bránou Vancouveru a málem se dostal v její blízkosti do zakončení.

09:45
    Sharks se nepodařilo po svižné pasáži hry rozehrát a puk podél střídaček zamířil na zakázané uvolnění.

07:55
    Tomáš Hertl ve středním pásmu přišel o kotouč a Canucks se po dobrém forčekingu za bránou dostali ke střele v pravém kruhu pro vhazování, Aaron Dell ale jejich střelu dokázal vyrazit na přední tyči levým ramenem.

06:49
    Troy Stecher se pokusil na ose útočného pásma vypálit od modré čáry, jenže jeho rána byla zablokována.

06:12
    Antoine Roussel je zpět na ledě a hokejisté Vancouveru úspěšně přečkali úvodní oslabení zápasu.

05:36
    Brent Burns vystřelil od modré čáry a Anders Nilsson jeho táhlý pokus bez problému sevřel mezi rukavicemi.

04:12
    Antoine Roussel byl vyloučen po obrovském závaru na dvě minuty za úder loktem. První přesilová hra pro Sharks.
    04:12 Joe Pavelski z blízkosti Anderse Nilssona nepřekonal!

04:12
    Brent Burns z pravého křídla a ostrého úhlu poslal puk před bránu a našel Joea Pavelskiho, který trefil z blízkosti pouze hruď Anderse Nilssona, jenž nadvakrát stáhl puk pod lapačku!

03:42
    Canucks se během sedmi sekund po rychlém obratu hry dostali ke dvěma střelám, z nichž jedna přišla z levého křídla a druhá z pravého, Aaron Dell byl ale v obou případech pozorný a kotouč vyrazil mimo svou bránu.

02:53
    Erik Karlsson na pravém křídle zavezl puk do útočného pásma a rychle ho předal Melkerovi Karlssonovi, který se na pravém křídle podél hrazení protáhnout nedokázal.

01:54
    Oba týmy se v rychlém sledu dostali ke střele. Aaron Dell nejprve vyrazil střelu Canucks z vrcholu levého kruhu pro vhazování, zatímco Logan Couture na opačné straně ledové plochy pálil na levém křídle od modré čáry a Anders Nilsson na přední tyči vyrazil puk vyrážečkou do rohu ledové plochy.

01:20
    Timo Meier a Tomáš Hertl kombinovali v mezikruží, jenže jejich útočnou akci Canucks dokázali rozbít.

00:15
    San Jose se vydalo poprvé směrem vpřed a jeho útočná akce ztroskotala. Nepřesná přihrávka a zakázané uvolnění. Hra byla po 15 sekundách přerušena.

00:04
    Canucks vyhráli úvodní vhazování zápasu a okamžitě ho nahodili podél trestné lavice do pásma San Jose.

00:01

V SAP Center dozněla kanadská národní hymna, po které bude následovat americká. Mezi hráči seřazených na modrých čarách je v dresu San Jose český útočník Lukáš Radil, který si dnes odbude v zámoří debut.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Heed, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture (A), Meier – Sörensen, J. Thornton (A), Labanc – Goodrow, Radil, M. Karlsson. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto (A), Ch. Tanev (A), D. Pouliot, Stecher – Roussel, Horvat (A), Gagner – Goldobin, Pettersson, Eriksson – Motte, M. Granlund, Virtanen – Schaller, Gaudette, Leipsic. Hlavní trenér: Travis Green.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Ian Walsh. Čároví: Michel Cormier, Derek Nansen.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Předpokládané úvodní sestavy:

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – J. Ryan, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, Pavelski, Donskoi – Hertl, Couture, Meier – Sörensen, J. Thornton, Labanc – Goodrow, Suomela, M. Karlsson.

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Del Zotto, Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, D. Pouliot, Stecher – Roussel, Horvat, Gagner – Goldobin, Pettersson, Virtanen – Motte, M. Granlund, Eriksson – Leipsic, Gaudette, Schaller..

VANCOUVER CANUCKS

Vancouver patřil na začátku letošní sezóny NHL mezi příjemná překvapení, stejně jako třeba Arizona, jenže během posledních dnů se mu vůbec nedaří. Canucks sice 9. listopadu vyhráli v Bostonu 8:5, poté už ale získali jen jeden bod a prohráli sedm utkání v řadě, posledních šest navíc v normální hrací době. Navzdory špatné formě, Vancouver dělí od příčky zajišťující účast v playoff jen jeden bod, který ztrácí na Anaheim.

SAN JOSE SHARKS

Obránce Brent Burns je základním stavebním piléřem sestavy San Jose a nejproduktivnějším hráčem svého týmu, když letos doposud nasbíral 23 bodů a s 20 asistencemi je nejlepší i ve statistice přihrávek na gól. Nejlepším střelcem Sharks je se 13 góly Joe Pavelski. San Jose doma po sérii čtyř vítězství v řadě vyhrálo jeden z posledních tří domácích zápasů a po prohře s Edmontonem by rádo znovu nabralo správný směr.

Všechny týmy z NHL si mohly vychutnat volno a po Dni díkůvzdání se vrací zpět do akce. San Jose se představí v sobotu v noci proti Vancouveru a zakončí sérii šesti domácích zápasů v řadě. Canucks budou do zápasu proti Sharks vstupovat v roli papírového outsidera poté, co prohráli sedmkrát v řadě a ani během jednoho z posledních sedmi zápasů nevstřelili více než tři branky, zatímco více než dvě inkasovali.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. Couture (E. Karlsson, Labanc), 20. Meier (J. Thornton, Burns), 44. E. Karlsson (J. Thornton, Labanc), 50. M. Karlsson (E. Karlsson, Dillon)

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Ian Walsh. Čároví: Michel Cormier, Derek Nansen

Diváci: 17056