Slavia – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 3:4 (kon.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
HK MD Šumperk – Přerov 4:0 (kon.) | Třinec – Havířov 2:0 (kon.) | Třemošná – Plzeň 1:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:5 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 3:4 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Liberec 3:4 (po pr.)
Kometa Brno – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Pardubice – Tábor 9:2 (kon.) | Warriors Brno – Vítkovice 1:7 (kon.)
Rytíři Kladno
2:5 (1:2, 1:1, 0:2 - N 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 24.11.2018, 12:10 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Na Kladně je dohráno, domácí berou aspoň jeden bod po úspěchu v nadstavbě. To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na počtenou! (14:08:03)

Konec nadstavby.

60:57
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je hotovo, vítězství v nadstavbě domácím vystřelil MAREK ALSCHER! Asistence: Adam Sojka.

60:01
    Začala nadstavba.

Sparta bere tři body, teď nás čeká ještě nadstavba.

Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

51:40
    Ani tentokrát nebude kladenská přesilovka trvat celé dvě minuty. Po podrážení je vyloučen domácí kapitán Jiří Ticháček (KLA).

50:56
    Další mírná komplikace pro Pražany, Richard Němec (SPA) míří na trestnou lavici. Sudí jej tam vykázali na dvě minuty za hákování.

44:57
    Početní výhoda ale předčasně končí, na trestnou lavici usedá další hráč s devítkou na zádech. Viktor Procházka (KLA) si odpyká trest za sekání.

44:10
    Sebastian Höll (SPA) dostává menší trest za podrážení, Kladno má příležitost v přesilovce zkorigovat nepříznivý stav zápasu.

43:19
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak tohle už budou mít Rytíři hodně těžké, další gól dává opět JAN KRUPIČKA a stejně jako Broš si tak zadělává na hattrick! Bez asistence.

40:53
    Snový vstup do třetiny pro Pražany, po třiapadesáti sekundách posílá pryž za Gabrišku JAN KRUPIČKA! Asistence: Adam Mácha, Patrik Brůna.

40:01

Čtyřicet minut je za námi, Rytíři stále prohrávají o jednu branku. Povede se jim v závěrečném dějství utkání otočit, nebo si tři body odvezou hosté?

40:00

34:44
    Domácí ale záhy odpovídají, pod kontaktní gól se podepisuje ADAM SOJKA! Bez asistence.

33:15
    Sparta odskakuje do dvoubrankového trháku, podruhé v utkání se prosazuje JOSEF BROŠ! Asistence: Jakub Červenka, Nino Tomov.

20:01

První dějství je u konce, ČEZ stadion zatím viděl tři branky – dvě z nich padly do domácí sítě, zatímco Krbeček musel ze své klece lovit jen jednu.

20:00

17:10
    Pražané se bezmála tři minuty před koncem opět prosazují, tentokrát se trefil ALBERT BAREŠ. Asistence: Sebastian Pražák.

14:12
    Spartu čeká další oslabení, otočí domácí skóre? Hostující obránce Nino Tomov (SPA) hákoval a stráví tak dvě minuty na trestné lavici.

09:36
    Ani domácí početní výhodou nepohrdli, začínáme zase od začátku! Vyrovnávací branku vstřelil MICHAL KOŠTOVAL. Asistence: Adam Sojka.

08:33
    Rytíři mají šanci srovnat. Druhým vyloučeným hráčem dnešního utkání je Adam Mácha (SPA), kterého sudí vykázali na trestnou na podrážení.

06:57
    Tak tohle bylo rychlé – Sparta po osmi sekundách využívá přesilovku a po brance JOSEFA BROŠE jde do vedení! Asistence: Jan Ludvík.

06:49
    První vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podrážení dostává forvard Martin Adam (KLA).

00:01

Pozdě, ale přece – jdeme na to! Domácí klec bude střežit Ondřej Gabriška, zatímco do té sparťanské se postaví Jakub Krbeček.

Níže si můžete prohlédnout úvodní sestavy, přičemž brankáře upřesníme až těsně před úvodním buly.

Příjemné dopoledne! Duel mezi dorosty Kladna a Sparty začne zhruba za půl hodiny, přičemž pro oba celky to bude předposlední utkání v první fázi soutěže. Čtvrté Kladno už má zajištěnou účast v play-off, zatímco šestá Sparta o něj bude muset ještě zabojovat v další části.

Rytíři Kladno: Gabriška, Jaňour – Alscher, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček (C) – Kouba, Bareš P., Procházka, Sojka (A), Hrabík, Šilhavý, Bareš Adam, Nedvěd, Adam, Šapovaliv, Chrenka (A).

HC Sparta Praha: Krbeček, Sluka – Tomov, Brůna, Ludvík – Pražák, Broš, Bareš Albert, Mácha (A), Höll, Krupička, David, Pírs, Červenka, Kalný, Němec, Vitouch (C).

Rozhodčí: Valenta – Pešek, Zimmermann.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 10. Koštoval (Sojka), 35. Sojka, 61. Alscher (Sojka) – 7. Broš (Ludvík), 18. Bareš Albert (Pražák), 34. Broš (Červenka, Tomov), 41. Krupička (Mácha, Brůna), 44. Krupička

Rytíři Kladno: Gabriška (Jaňour) – Alscher, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček (C) – Kouba, Bareš P., Procházka, Sojka (A), Hrabík, Šilhavý, Bareš Adam, Nedvěd, Adam, Šapovaliv, Chrenka (A).
    HC Sparta Praha: Krbeček (Sluka) – Tomov, Brůna, Ludvík – Pražák, Broš, Bareš Albert, Mácha (A), Höll, Krupička, David, Pírs, Červenka, Kalný, Němec, Vitouch (C).

Rozhodčí: Valenta – Pešek, Zimmermann