Los Angeles – Vegas 5:1 (kon.) | Detroit – NY Islanders 2:3 (kon.) | Tampa – Colorado 7:1 (kon.)
Columbus – Washington 0:4 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:5 (1:3 po s.n.) | Boston – Toronto 6:3 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Arizona – San Jose 3:5 (kon.) | Calgary – Nashville 5:2 (kon.)
St. Louis – Vancouver 1:6 (kon.) | Winnipeg – Philadelphia 7:1 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (po pr.)

3. Alan Quine (CGY) 1+0 (06:31:02)

Domácí celek díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 3:1, dokázal tento duel vyhrát. Fanoušci vytvořili v aréně velmi dobrou atmosféru. Flames vyhrávají 5:2, ani jedna branka nepadla v přesilovce.

59:00
    Poslední minuta hry byla oznámena.

58:40
    V poklidném tempu se dohrává zápas, ve kterém body zůstanou v Calgary.

58:22
    TJ Brodie to zkoušel individuálně, ale vypálit nedokázal.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i zápase.

57:38
    Mike Smith musel zasahovat, se střelou od modré si v pohodě poradil.
    57:00 Elias LINDHOLM - 5:2

57:00
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Flames se dostali do situace dva na jednoho. Gaudreau našel ELIASE LINDHOLMA, který zpracoval kotouč a přesně trefil prázdnou branku. Asistence: Johnny Gaudreau a Sean Monahan

56:30
    Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

56:22
    Komerční přestávka.

55:45
    Garnett Hathaway se snažil protlačit před branku, ale obránce výborně zapracoval, a tak se domácí ke střele nedostali.

55:20
    Špatná rozehrávka Predators znamená icing.

54:52
    Nick Bonino byl zcela volný před brankou, jenže spoluhráči na něj kotouč nedostali.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:10
    Nashville se propracoval do útočného pásma, vypálit na branku ale hráči ve světlých dresech nedokázali.

53:40
    Sean Monahan pálil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu kryje Juuse Saros. Komerční přestávka.

53:17
    Craig Smith to zkoušel individuálně, ale k zakončení se neprotlačil.
    52:12 Alan QUINE - 4:2

52:12
    Flames navyšují své vedení. Andersson uvolnil spoluhráče, ten se dostal před branku a krásným blafákem překonal brankáře soupeře. ALAN QUINE. Asistence: Rasmus Andersson.

51:05
    Elias Lindholm pálil z první, jeho rána byla zblokovaná.

50:05
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Flames jsou nyní aktivnější.

49:25
    Nashville se musel vrátit do svého obranného pásma, odkud vedl další ze svých akcí.

49:01
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Ryan Johansen se dostal do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná.

48:00
    4:8, tak vypadá statistika střel na branku v této třetině.

47:32
    Mike Smith rychle rozehrává od své branky, tento gólman má velmi dobrou práci s holí.

47:06
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Domácí celek se dostal do jednobrankového vedení.
    46:03 Garnett HATHAWAY - 3:2

46:03
    Domácí celek se dostává znovu do vedení. Ránu od modré čáry před brankou výborně tečoval a změnil směr GARNETT HATHAWAY. Asistence: Matthew Tkachuk a Oliver Kylington.

45:44
    Ryan Ellis pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil gólman Smith, který si poradil i s dorážkou.

45:12
    Colton Sissons vybojoval kotouč v útočném pásmu, obkroužil branku a rychle zakončoval.

44:52
    Austin Watson pálil od mantinelu z křídla, jeho rána byla nepřesná., Mike Smith zasahovat nemusel.

44:30
    Roman Josi rozehrává od své branky, následně ale hosté o kotouč přišli, a tak mohou hrát domácí.

44:16
    Sledujeme rychlý hokej, hra se přenáší ze strany na stranu.

43:00
    Mike Smith rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se však do výraznější šance dostat nemohou. Predators hrají defenzivně dobře.

42:13
    Do druhé třetiny vstoupil hostující celek aktivně, domácí hokejisté se musí spíše bránit.
    40:54 Craig SMITH - 2:2

40:54
    Nashville právě vstřelil branku!
    Velmi rychle po začátku třetí třetiny se prosazuje hostující celek a vyrovnává. Ujala se nenápadná střela CRAIGA SMITHA. Poslal puk nad beton a gólmanovi propadl. Asistence: Mattias Ekholm a Rocco Grimaldi.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Dramatický a rychlý hokej jsme sledovali ve druhé třetině. Hra přinesla jedinou branku, dokázal se prosadit Sean Monahan, který poslal Flames do vedení.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:30
    Už se pravděpodobně nic nestane, v poklidném tempu se dohrává.

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:41
    12:8, tak vypadá statistika střel v této třetině.

38:25
    Hra se rychle přelévá ze strany na stranu.

38:04
    Roman Josi hledal před brankou spoluhráče, jeho pas byl nepřesný.
    36:40 Sean MONAHAN - 2:1

36:40
    K velké radosti domácího publika se Flames dostávají do vedení. Výborně si před branku vybruslil obranou zapomenutý SEAN MONAHAN. Jeho rychlá bekhendová rána zapadla do horní části branky. Asistence: Noah Hanifin a Travis Hamonic.

36:00
    Oba týmy střídají, kotouč je za brankovou Flames. Dlouhou rozehrávku získal Juuse Saros za svou brankou.

35:30
    Rasmus Andersson přišel o útočné pásmo, nedokázal z první trefit kotouč, a tak jeho spoluhráči musí vyklidit prostor za modrou čárou.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, stav zápasu je i přes velké množství šancí stále 1:1.

34:47
    James Neal měl na hokejce vedoucí branku svého celku, ale trefil prostor, kam se stačil přesunout Juuse Saros. Komerční přestávka.

33:50
    Kevin Fiala se propracoval do bezprostřední blízkosti branky, jenže pokus o blafák nebyl povedený.

33:27
    Oba týmy hrají v plném počtu.

33:11
    hraje se rychlý hokej, nyní se bojuje zejména o převahu nad středním pásmem.

32:25
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, převahu má domácí celek, který se však nemůže prosadit proti brankáři.

31:50
    Johnny Gaudreau ani Sean Monahan nedokázali z dobrých pozic prostřelit brankáře Predators. Juuse Saros své spoluhráče nyní výrazně podržel.

31:27
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Hartman – 2 min., nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Garnett Hathaway – 2 min., nesportovní chování).

31:10
    Ryan Johansen měl velkou šanci, byla před ním odkrytá část branky, ale nedokázal prostor trefit.

30:30
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.

29:54
    Yannick Weber se při vlastním oslabení dostal do zajímavé střelecké pozice, Mike Smith nechal hokejku položenou na ledě, a tak se hostující hráč nedokázal prosadit.

29:18
    Noah Hanifin se do útoku nedostal, a tak musel ve středním pásmu akci zpomalit.

28:50
    Domácí celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma, hosté hrají defenzivně zodpovědně.

28:37
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

28:10
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dan Hamhuis – 2 min., držení).

27:20
    Noah Hanifin vede bleskovou akci, jeho nepovedenou přihrávku na spoluhráče sbíhá za brankou gólman.

Dnešní utkání sleduje 17 717 diváků.

27:00
    Sedm minut hry z druhé třetiny je pryč. Stav je stále nezměněný.

26:35
    Alan Quine hledal spoluhráče na druhé straně útočného pásma, přihrávku však zastavila obrana Nashvillu.

26:04
    Predators rozehrávají od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry, Anthony Bitetto čeká na vhodný moment pro vytvoření šance.

24:51
    Sledujeme rychlý hokej, následně se však Ryan Hartman dostal do postavení mimo hru.

24:14
    Roman Josi pálil od modré čáry, jeho ránu tečoval před brankou stojící Miika Salomäki. Ani on ale puk do branky nedostal.

23:48
    Sean Monahan ani Johnny Gaudreau nedokázali proměnit své šance. Hostující gólman Juuse Saros se rozhodně nenudí.

23:01
    Zakázané uvolnění Predators. Domácí nyní pořádně zatopili obraně soupeře.

22:40
    Rasmus Andersson to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

21:50
    Jeden z domácích hráčů dostal přihrávku do předbrankového prostoru, jeho rána z bezprostřední blízkosti postrádala přesnost.

21:32
    Sledujeme aktivní hru Nashvillu v úvodu druhé třetiny.

20:57
    Colton Sissons se dostal do dobré střelecké pozice, jeho rána postrádala přesnost.

20:32
    Mike Smith rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, stav zápasu je vyrovnaný.

20:01

Po první třetině platí nerozhodný stav 1:1. Nejprve se dokázal prosadit Oliver Kylington, a pak v poslední minutě třetiny srovnal Colton Sissons.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00
    19:07 Colton SISSONS - 1:1

19:07
    Po bleskové akci hostujícího celku je vyrovnáno. Dobře to sehrál Nashville, kterému také pomohli šťastné odrazy, před brankou byl COLTON SISSONS. Ten usměrnil střílenou přihrávku do branky. Asistence: Roman Josi a Miika Salomäki.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:43
    Vhazovalo se v útočném pásmu Predators, hosté se ale ke střele na branku nepropracovali.

18:00
    Andrew Mangiapane dostal hru do útočného pásma, následná rána postrádala přesnost, brankář zasahovat vůbec nemusel.

17:00
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

16:33
    Nashville se pokouší v závěru třetiny vyrovnat, ale domácí obrana podává zodpovědný výkon.

16:18
    4:6, tak vypadá statistika střel na branku.

16:07
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Predators.

15:11
    TJ Brodie pálil jako správný bek od modré čáry, jeho projektil kryje hostující brankář. Juuse Saros ukryl kotouč do rukavice.

14:50
    Mike Smith předvedl velmi dobrý zákrok proti blafáku Ryana Johansena. Domácí gólman své spoluhráče nyní dokázal podržet.

14:20

13:32
    Mattias Ekholm rozehrává ve spolupráci s Fialou. Dostali se do útočného pásma. Ryan Hartman pálil a jeho ránu vyrazil domácí gólman.

13:10
    Mark Jankowski dokázal vyhodit kotouč přes všechny čáry, a tak musí Nashville o útočné pásmo znovu bojovat.

12:46
    Hostující celek má možnost přesilové hry, Predators se dostali do útočného pásma.

12:16
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (TJ Brodie – 2 min., sekání).

11:51
    Ten rychle rozehrál, jenže ke kotouči se dostal Frédérick Gaudreau. Jeho rychlou ránu gólman jen vykopl betonem před sebe.

11:32
    Flames rozehrává od své branky, oba týmy střídají, puk má pod kontrolou TJ Brodie.

10:55
    Oba týmy střídají, převahu má domácí celek, ale do výraznější šance se zatím Flames nedostali.

10:29

10:01
    Derek Ryan zakončoval, s jeho ránou si poradil Juuse Saros, následná rána končí mimo.

-82:27
    Obrana Nashvillu hraje velmi dobře, drží hru daleko od své branky.

08:52
    Přesilovku tedy hraje domácí celek, který se však nemůže dostat do útočného pásma.

08:29
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Nick Bonino – 2 min., hákování).

07:45
    Mike Smith kontroluje hru, zasahovat nemusel, neboť puk vybojovali jeho spoluhráči.

07:21
    Andrew Mangiapane se dostal do útočného pásma a hned od modré čáry zakončoval. Jeho rána byla hodně nepřesná.

07:00
    Hraje se zejména před brankou Predators, kteří se musí spíše bránit.

05:51
    Miika Salomäki zblokoval střelu soupeře, a tak mohl založit rychlou protiakci, ale puk nahodil jen do pásma a šel střídat.

05:34
    Juuse Saros přerušil hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou.

05:27
    Matthew Tkachuk se propracoval před branku, ovšem jeho pokus o střelu byl zblokovaný.

03:56
    James Neal se dostal do zakončení, jeho rána končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

03:04
    Hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč totiž vypadl z hrací plochy.

02:53
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit.
    01:12 Oliver KYLINGTON - 1:0

01:12
    Domácí celek se dostává do jednobrankového vedení. Přihrávku získal a tlak v útočném pásmu přetavil v povedenou střelu OLIVER KYLINGTON. Asistence: Elias Lindholm a Johnny Gaudreau.

01:08
    Kevin Fiala pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil brankář před sebe, hra pokračuje dál.

00:50
    Predators rozehrávají od své branky.

00:01

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Hanifin, Hamonic, Brodie, R. Andersson, Kylington, Prout – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, D. Ryan, S. Bennett – Mangiapane, Jankowski, Neal – Czarnik, Quine, Hathaway.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Ellis, Hamhuis, Ekholm, Bitetto, Y. Weber – Hartman, Johansen, Fiala – Järnkrok, Bonino, C. Smith – Salomäki, Sissons, Watson – Rinaldo, F. Gaudreau, Grimaldi..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a Nashville Predators.

V zatím posledním zápase tento tým porazil Minnesotu Wild 2:0. Dvakrát se trefil Elias Lindholm. Z posledních pěti zápasů vyhráli Flames dnes čtyři. Nestačili v prodloužení na Dallas Starfs 3:4. Poradili si s Los Angeles Kings 4:1, Chicagem Blackhawks 3:2, Columbusem Blue Jackets 9:6 a Minnesotou Wild 2:0.

V posledním zápase na ledě Vancouveru nestačil na Canucks 3:5. Z posledních pěti zápasů vyhrál Nashville jen dva. V domácím prostředí porazil Chicago Blackhawks 5:2 a Buffalo Sabres 2:1. Nestačil na Colorado Avalanche 2:3, Arizonu Coyotes 0:3 a na Vancouver Canucks 5:3.

V tabulce Západní konference je hostující klub na prvním místě a Calgary na třetí pozici.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Kylington (E. Lindholm, J. Gaudreau), 37. Monahan (Hanifin, Hamonic), 47. Hathaway (Tkachuk, Kylington), 53. Quine (R. Andersson), 57. E. Lindholm (J. Gaudreau, Monahan) – 20. Sissons (Josi, Salomäki), 41. C. Smith (Ekholm, Grimaldi)

Rozhodčí: Peel, Lambert – Kovachik, Gawryletz

Diváci: 17 717