Slavia – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 2:4 (kon.) | Přerov – Havířov 4:2 (kon.)
Motor ČB – Kladno 7:3 (kon.) | Prostějov – Kadaň 11:1 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 6:2 (kon.)
Jihlava – Třebíč 3:2 (2:1 po s.n.)
HC ZUBR Přerov
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
AZ Havířov
Sobota 22.12.2018, 17:00 • MEO Aréna, Přerov. • Chance liga • 38. kolo

Tři body si k Vánocům předčasně nadělili hráči domácího Přerova! V poslední minutě třetí třetiny rozšířili gólové statistiky zápasu dva střelci. Branislav Rehuš se angažoval při snížení na 2:3, srovnat ale Zubři hostům nepovolili, naopak si vítězství pojistili gólem do prázdné brány z hole Vojtěcha Tomiho. Já se s vámi pro dnešek z Přerova loučím a přeji krásné prožití vánočních svátků. U dalšího přenosu z MEO Arény napočtenou! (19:30:27)

59:55 Vojtěch TOMI - 4:2

59:55
    Přerov právě vstřelil branku!
    Pět vteřin před koncem třetí třetiny je rozhodnuto! Puku se ve středním pásmu zmocnil VOJTĚCH TOMI, který se neunáhlil a počkal si na vhodný moment k trefení prázdné brány. Asistence: Martin Novotný, Marek Sikora.
    59:27 Branislav REHUŠ - 3:2

59:27
    Havířov právě vstřelil branku!
    A pozor! Máme tu kontaktní branku! Rašnerovu střelu z dálky zřejmě tečoval BRANISLAV REHUŠ, stojící Klimeš už s tím nic nadělat nemohl. Asistence: Alex Rašner.

59:10
    Havířov zatím kombinuje v útočném pásmu bez střeleckého pokusu.

58:01
    Fryšarův nápřah vyrazil Bláha levým betonem do rohu kluziště.

56:57
    Zubři drží hosty zamknuté v útočném pásmu s pukem na svých holích. Navrátil se pokoušel tečovat střelu Černého, ta proletěla pouze kolem tyče.

56:01
    Domácí mužstvo v plném počtu.

54:50
    Sám před Klimešem si nebezpečně počínal Gřeš! Poté, co obdržel střílený kotouč se otočil a nastřelil pouze brankářův beton.

54:17
    Přerovský Procházka se svíjí v bolestech na ledě. Inkasoval úder pukem přímo do nechráněných míst na předloktí za rukavicí.

54:01
    Přísné vyloučení Darka Hejcmana. Ten se do sebe u střídaček zaklesl se Semanem, přičemž byli v souboji aktivní oba hráči nastejno. Pykat však bude pouze ten přerovský.

53:41
    Zakázané uvolnění Havířova.

53:30
    Dnešní utkání sleduje 1973 diváků.

52:57
    Po vyhraném buly okamžitě střílel Sikora, Bláha se tak tak zvládl roztáhnout a špičkou brusle vykopnout puk mířící k jeho pravé tyči!

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 4. Pala (T. Sýkora), 24. T. Sýkora (Pala, Navrátil), 37. Milan Procházka (Ferenc), 60. Tomi (M. Novotný, Sikora) – 7. Pořízek (Kotala, Dudek), 60. Rehuš (Rašner)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Malina, Ferenc, M. Novotný, Zbořil, Pala (A), R. Černý, Mlčák – Milan Procházka (A), T. Sýkora (C), F. Dvořák – Sikora, Pšurný, Tomi – Goiš, Hejcman, Navrátil – Moučka, Fryšara.
    AZ Havířov: Bláha (Zlatnický) – Chroboček, Matai, Mrowiec, Rašner, Dudek, Rutar, Kachyňa – O. Procházka, F. Seman, Rehuš – Maruna, R. Veselý, L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kotala (C) – Žukenov (A), Cihlář (A), Macuh.

Rozhodčí: Kopeček, Valenta – Novák, Rubáš