Bournemouth – Brighton 1:3 (kon.) | Manchester Utd. – Reading 2:0 (kon.) | West Ham – Birmingham 2:0 (kon.)
Crystal Palace – Derby 0:0 (15:01) | Middlesbrough – Tottenham 0:0 (15:01) | Sheffield Utd. – AFC Fylde 0:0 (15:01)
Derby – Southampton 2:2 (kon.) | Everton – Lincoln City 2:1 (kon.) | Chelsea – Nottingham 2:0 (kon.)
Blackpool – Arsenal 0:3 (kon.) | Bristol – Huddersfield Town 1:0 (kon.) | Newcastle – Blackburn 1:1 (kon.)
Crystal Palace – Grimsby Town 1:0 (kon.) | Gillingham – West Ham 0:0 (19:16)
Newcastle United
1:1 (0:0)
Blackburn Rovers
Sobota 05.01.2019, 18:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • FA Cup • 3. kolo
    Domácí last minute gólem urvali remízu 1:1. Zápas se bude muset opakovat.

Je tu konec. Po nudném prvním poločase jsme po změně stran sledovali o poznání zajímavější fotbal. Hosté se dostali do vedení v 56. minutě po standardní situaci, když se hlavou prosadil Bradley Dack. Domácí se ale samozřejmě nevzdali a v závěru srovnali, když se z pokutového kopu prosadil po faulu na Ayoze Péreze trefil Matt Ritchie. Dnešní zápas tak skončil remízou 1:1 a bude se tak muset opakovat. Samozřejmě tentokrát na půdě Blackburnu. (20:27:54)

90+5

90+4
    Teď už nikdo nikam nepospíchá. Ani jedno z mužstev nechce udělat chybu.

90+2
    Na trávníku zůstal klečet Mulgrew, hosté budou samozřejmě v závěru šetřit čas, protože remíza 1:1 by byla určitě příjemná.

90+1
    Zpoza vápna střílel Ritchie, jeho slabý pokus ale nebyl nebezpečný.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dlouhých pět minut!

90
    Ve vápně Blackburnu zkoušel padnout Joselu, druhý pokotový kop pro domácí se ale nepíská.

90
    Již se nám rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. Uvidíme, kolik se bude ještě nastavovat.

88
    Zápas spěje do úplného finále. Je vidět, že především domácí by rádi dnes rozhodli.

86
    Střídání v týmu Blackburn Rovers F.C.: ze hřiště odchází Bradley Dack, přichází Derrick Williams.

86
    K postupu do 4. kola FA Cupu jsou nyní tedy opět oba celky stejně daleko.
    85. Matt RITCHIE - 1:1

85
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je MATT RITCHIE, který poslal míč ze svého pohledu k pravé tyči a jelikož David Raya skákal na druhou stranu, je z toho čistý zásah – 1:1!
    83. Ayoze Pérez byl faulovaný - penalta

83
    Ve vápně byl faulovaný Ayoze Pérez a následuje pokutový kop pro Newcastle!

83
    Penalta pro domácí!

82
    Domácí obránce Lejeune se pokoušel zakončit přímo z přímého kopu. Byla to ale standardka z velké dálky a balon šel hodně mimo.

80
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Sean Longstaff, přichází Ayoze Pérez.

Matěj Vítek

Branky: 85. Ritchie (pen.) – 56. Dack

Newcastle United: Woodman – Sterry, Schär, Lejeune, Javi Manquillo – Murphy (75. Atsu), Hayden (57. Shelvey), Longstaff (80. Ayoze Pérez), Kenedy – Ritchie – Joselu.
    Náhradníci: Shelvey, Harker, Atsu, Rondón, Clark, Ayoze Pérez, Yedlin.

Blackburn Rovers: David Raya – Bennett, Leinhan, Mulgrew, Bell – Travis, Evans – Armstrong (70. Reed), Dack (85. Williams), Conway – Graham (79. Brereton).
    Náhradníci: Drowning, Williams, Nyambe, Brereton, Rothewll, Reed, Leutwiler.

Rozhodčí: Friend – Wilkes, Holmes

Diváci: 36.410
    Úterý 15.01.2019
    Blackburn - Newcastle 2:4

Branky: 33. Armstrong, 45. Lenihan – 1. Longstaff, 22. Roberts, 105+3. Joselu, 108. Pérez

Karty:   90+3. Fernández (NEW)