Bournemouth – Brighton 1:3 (kon.) | Manchester Utd. – Reading 2:0 (kon.) | West Ham – Birmingham 2:0 (kon.)
Crystal Palace – Derby 0:0 (15:01) | Middlesbrough – Tottenham 0:0 (15:01) | Sheffield Utd. – AFC Fylde 0:0 (15:01)
Derby – Southampton 2:2 (kon.) | Everton – Lincoln City 2:1 (kon.) | Chelsea – Nottingham 2:0 (kon.)
Blackpool – Arsenal 0:3 (kon.) | Bristol – Huddersfield Town 1:0 (kon.) | Newcastle – Blackburn 1:1 (kon.)
Crystal Palace – Grimsby Town 1:0 (kon.) | Gillingham – West Ham 0:0 (19:16)
Crystal Palace FC
1:0 (0:0)
Grimsby Town FC
Sobota 05.01.2019, 18:30 • Selhurst Park, Londýn • FA Cup • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:24:36)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 14:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:11.

Je konec. Crystal Palace dnes sice vyhrálo nad Grimsby Town 1:0, ovšem hosté bojovali, až na krev a jejich fanoušci slaví, jakoby postoupili do dalšího kola jejich svěřenci.
    Už ve 3. minutě dostal hostující hráč Fox červenou kartu a Grimsby tak hraje skoro celý zápas v oslabení. V 6. minutě přišla první velká šance domácích, ale obránce hostů odkopl balón na brankové čáře. Ve 23. minutě nastřelilo Crystal Palace tyč a to samé zopakovalo také ve 31. minutě.
    V 61. minutě byl blízko brance Kouyaté, ale i on trefil jen tyč. Nakonec se v 86. minutě domácí dočkali, když se hlavou prosadil Jordan Ayew.

90+3

90+3
    Cardwell se nedostal přes obránce po pravé straně a je to tak další aut pro domácí.

90+3
    Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož domácí získali autové vhazování na polovině soupeře.

90+2
    Crystal Palace se dostalo do protiútoku, ale následně to Zaha nevyšil dobře a uvnitř vápna výrazně přepálil.

90+1
    Zaha přišel o míč a dopředu tak může jít z posledních sil Grimsby.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Hostující hráč Embleton to udělal skvěle, když se dostal přes dva hráče, ale následně zamířil nad bránu Crystal Palace.

89
    Střídání v týmu Grimsby Town FC: ze hřiště odchází Woolford, přichází Cook.

88
    Hosté se snaží ještě srovnat, ale to bude velice těžké.
    86. Jordan AYEW - 1:0

86
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Přece jenom se domácí dočkali a jdou tak ke konci zápasu do vedení! Exekuce volného kopu se ujal Schlupp, který našel ve vápně JORDANA AYEWA a ten hlavou zamířil k levé tyči. Asistence: Schlupp.

85
    Rose poslal soupeře k zemi a Crystal Palace má k dispozici volný kop z levé strany na hranici vápna a je to tak šance rozhodnout toto utkání.

83
    Následný roh nic moc nepřinesl, ale po chvíli to zkusil z dálky Clifton, ovšem ten hodně minul domácí bránu.

82
    Grimsby nyní dokonce získalo volný kop, po kterém má k dispozici také rohový kop.

81
    Centr domácího hráče Townsenda byl špatný a letěl přímo do rukou McKeowna.

80
    Posléze navíc přišel faul domácího hráče Kouyatého a u balónu tak je Grimsby Town.