Rennes – Brest 3:2 (5:4 po pen.) | Bordeaux – Le Havre 0:1 (kon.) | Toulouse – Nice 4:1 (kon.)

Toulouse právě vstřelilo branku!
    Nyní už se ale domácí z rohového kopu prosadili. Po centru se do zakončení dostal MANUEL GARCIA, který vstřelil čtvrtou branku Toulouse.
    68. Mathieu DOSSEVI - 3:1

68
    A vypadá to, že je rozhodnuto, protože domácí Toulouse jde po další rychlé akci do vedení 3:1! Tentokrát se ve vápně k míči dostal MATHIEU DOSSEVI, který nechytatelnou hlavičkou překonal Beniteze.
    48. Ihsan SACKO - 2:1

48
    Nice právě vstřelilo branku!
    A hosté z dobrého vstupu do druhého poločasu vytěžili kontaktní branku. Na konci celé akce byl střídající IHSAN SACKO, který zakončení zvládl a rázem je to 1:2.
    45. Max GRADEL - 2:0

45
    Tak jsem se mýlil, protože v prvním poločase jsme se ještě dočkali jedné branky. Po rychlé akci se prosadil MAX GRADEL a domácí Toulouse vede 2:0! To je parádní závěr prvního poločasu v podání domácích.
    40. Bafode DIAKITE - 1:0

40
    Tentokrát to už domácímu celku vyšlo a na konci prvního poločasu jde do vedení 1:0! Do zakončení se dostal BAFODE DIAKITE, který to zvládl na jedničku.