Rennes – Brest 3:2 (5:4 po pen.) | Bordeaux – Le Havre 0:1 (kon.) | Toulouse – Nice 4:1 (kon.)

Toulouse právě vstřelilo branku!
    Nyní už se ale domácí z rohového kopu prosadili. Po centru se do zakončení dostal MANUEL GARCIA, který vstřelil čtvrtou branku Toulouse.

75
    Žlutou kartu dostává Sylla (Toulouse FC).

73
    Žlutou kartu dostává Gradel (Toulouse FC).
    68. Mathieu DOSSEVI - 3:1

68
    A vypadá to, že je rozhodnuto, protože domácí Toulouse jde po další rychlé akci do vedení 3:1! Tentokrát se ve vápně k míči dostal MATHIEU DOSSEVI, který nechytatelnou hlavičkou překonal Beniteze.

60
    Žlutou kartu dostává Garcia (Toulouse FC).
    48. Ihsan SACKO - 2:1

48
    Nice právě vstřelilo branku!
    A hosté z dobrého vstupu do druhého poločasu vytěžili kontaktní branku. Na konci celé akce byl střídající IHSAN SACKO, který zakončení zvládl a rázem je to 1:2.
    45. Max GRADEL - 2:0

45
    Tak jsem se mýlil, protože v prvním poločase jsme se ještě dočkali jedné branky. Po rychlé akci se prosadil MAX GRADEL a domácí Toulouse vede 2:0! To je parádní závěr prvního poločasu v podání domácích.
    40. Bafode DIAKITE - 1:0

40
    Tentokrát to už domácímu celku vyšlo a na konci prvního poločasu jde do vedení 1:0! Do zakončení se dostal BAFODE DIAKITE, který to zvládl na jedničku.