Mladá Boleslav – Jihlava 0:2 (kon.) | Karviná – Třinec 1:1 (kon.) | Sparta – Vltavín 5:0 (kon.)
Opava – Prostějov 3:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 6:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Dubnica 5:2 (kon.)
Skalica – Trnava 1:0 (kon.) | Žižkov – Litoměřicko 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Živanice 4:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Olomouc 2:3 (kon.) | Jablonec – Mšeno 8:0 (kon.)
FK Teplice
6:1 (5:0)
FC SILON Táborsko
Středa 16.01.2019, 13:00 • UMT Stínaldla, Teplice • Přípravný zápas

68
    Teplice právě vstřelily branku!
    Velké chyby v hostující obraně využil ranou z bezprostřední blízkosti PATRIK ŽITNÝ a připsal si čtvrtou branku v utkání – 6:1!

63
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Táborsko zužitkovalo svůj zlepšený výkon ve druhém poločase. IMAD RONDIC využil hrubku Jana Knapíka a přehodil obloučkem Plachého – 5:1.

31
    Hosté nestíhají a inkasují pátou branku. Krásná kombinace po ose Hora – Hyčka skončila u TOMÁŠE KUČERY, jenž míč uklízel do prázdné branky – 5:0! Asistence: Alois Hyčka .

28
    Rychlý express Alois Hyčka utekl po pravé lajně a přesným centrem našel před brankou PATRIKA ŽITNÉHO, jenž přesnou ranou uzavřel hattrick za necelou půl hodinu – 4:0! Asistence: Alois Hyčka.

15
    Teplice hrají ve velkém tempu a zaslouženě přidávají třetí branku! Jan Vošahlík svou hlavičkou na zadní tyč orazítkoval pouze tyč, ale míč do prázdné branky doklepl, dnes dvoubrankový PATRIK ŽITNÝ – 3:0!

11
    Teplice pokračují v aktivní hře a po centru Jakuba Hory si míč nešťastně srazil do vlastní branky VOJTĚCH ZÁRYBNICKÝ – 2:0!

5
    V páté minutě se ujímá ligový celek vedení! PATRIK ŽITNÝ využil chybu v obraně Táborska a sám proti Němečkovi si poradil střelou podél nohou – 1:0!

Tomáš Suchánek

Branky: 5. Žitný, 11. Zárybnický (vla.), 15. Žitný, 28. Žitný (Hyčka), 31. Kučera(Hyčka), 68. Žitný – 63. Rondic

Neproměněná penalta: 86. Knapík (TEP), mimo

FK Teplice: 1. poločas: Soukup – Hyčka, Jeřábek, Knapík, Krob – Soungole, Ljevakovič – Hora, Kučera, Žitný – Vošahlík.
    2. poločas: Plachý – Shejbal, Čmovš, Knapík, Soungole, Luts, Trubač, Kuchta, Radosta, Žitný, Jeřábek.

Náhradníci: Radosta, Kuchta, Čmovš, Trubač, Shejbal, Luts, Plachý.

FC SILON Táborsko: Němeček – Navrátil, N'Gimbi, Zárybnický, Kodad (K), Musiol, Klusák, Vozihnoj, Pfeifer, Čermák, Kopřiva.
    Náhradníci: Zadražil – Hasil, Rondic, Traore, Schamhauser, Březina, Berešík.

Rozhodčí: Klíma – Fišer, Petřík