Juventus – AC Milán 1:0 (kon.)
Juventus FC
1:0 (0:0)
AC Milán
Středa 16.01.2019, 18:30 • King Fahd International Stadium, Rijád, Saudská Arábie • Italský Super Cup

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:35:27)
    Juventus vítězí v superpoháru!

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 8:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 13:15.

Je konec! Juventus získává první trofej v roce 2019, jelikož v italském superpoháru vítězí nad AC Milánem 1:0!
    V 17. minutě byla k vidění první větší šance, ale Cancelova střela skončila těsně vedle tyče. Ve 35. minutě už padla branka, ale Matuidi se nacházel v jasném ofsajdu a gól tak uznán nebyl. Ve 42. minutě pálil z voleje Ronaldo, ale ten minul milánskou svatyni.
    Druhý poločas byl o dost zajímavější. Ve 48. minutě mohl poslat hosty do vedení Cutrone, ale napálil pouze břevno. V 61. minutě jsme se už dočkali branky, která také rozhodla. Cristiano Ronaldo si sběhl za obranu na pas Pjaniće a následně hlavou překonal Donnarummu. V 68. minutě vstřelil Juventus druhý gól z ofsajdu a skóre se tak nezměnilo. V 74. minutě dostal milánský Kessie červenou kartu za svůj šlapák a AC Milán tak šel do deseti hráčů. Konec utkání už si turínský celek pohlídal a zaslouženě zvítězil.

90+5

90+5
    Juventus drží balón na polovině soupeře, kde lehce kombinuje a nebude už chtít ztratit míč do posledního hvizdu sudího.

90+4
    Dybala za žádnou cenu nechtěl pustit ruky z dresu Higuaína a uviděl žlutou kartu.

90+4
    Posléze Turín získal autové vhazování, ale nic vážnějšího z toho nebylo a u míče je hostující mužstvo.

90+3
    Nepřesnosti hosty brzdí od vytvoření akce, či šance a Juventus se tak dostává zadarmo k míči.

90+2
    Další šance pro Juventus, kdy se ovšem Cristiano Ronaldo zachoval jako sólista a místo přihrávky na dva volné spoluhráče to zkusil sám, ale svou střelu poslal do míst, kde byl Donnarumma připraven.

90+1
    Juventus se posléze dostal k míči a Bernardeschi tahal celou akci po pravé straně, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího a následně získal autové vhazování AC Milán.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    S následným rohem si ovšem Milánští poradili a vydali se dopředu.

90
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Costa, přichází Khedira.

89
    Dybala se opět dostal z pravé strany na hranici vápna, ale jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop.

87
    Zapata se snažil zakončit uvnitř vápna, ovšem tam ho poslal k zemi Can, ale sudí nechal hru pokračovat a posléze se hostující hráč Rodriguez dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl žlutou kartu.

87
    Cancelo získal volnost a snažil se projít do vápna soupeře, ovšem v tom mu nakonec zabránila obrana Milána.

86
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Bentancur, přichází Bernardeschi.