Chabarovsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Vladivostok – Omsk 4:1 (kon.) | Kunlun – Ufa 2:3 (1:2 po s.n.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 1:3 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:1 (kon.)
Petrohrad – Minsk 5:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 3:2 (kon.)
Dinamo Riga
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
HC Slovan Bratislava
Úterý 22.01.2019, 18:30 • Arena Riga • KHL

55:32
    Hosté dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. To už je pro ně poměrně nepříjemné.

46:02
    Patrik Bačik sevřel kotouč v rukavici příliš dlouho a bude za to vyloučen. Po reklamní přestávce tak bude hrát Dinamo přesilovku.

40:00
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Martinš Dzierkals – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Rudolf Červený – 2 min., hrubost).

37:13
    Rozhodčí nakonec potrestali jen po hráči na každé straně. Dvě minuty za hrubost dostávají domácí Gints Meija a hostující Adam Jánošík. Na přesilovce Slovanu 5 na 4 se nic měnit nebude.

35:46
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Matias Myttynen – 2 min., podrážení).

31:17
    Slovan je kompletní a navíc přichází jeho přesilovka. Dvě minuty za podrážení vyfasoval Rihards Marenis.

29:11
    Dávid Buc tentokrát chyboval. Nechal se obrat o puk Razgalsem a následně soupeře podrazil. Uvidíme tedy přesilovou hru Dinama.

23:44
    Casey Bailey sekl protihráče a dostává za to dvouminutový trest. Přesilovka pro Dinamo.

19:49
    Sergej Gimajev si sjednával před domácí brankou respekt až příliš důrazně a je poslán na trestnou lavici za hrubost. Uvidíme přesilovku Slovanu.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 19. Darzinš (M. Redlihs, Zanetti), 35. Dzierkals (Balinskis, Maione), 44. Darzinš (McMillan, M. Redlihs) – 28. Liška (Buc, Švarný), 39. Chipchura (Klok)

Dinamo Riga: Biljalov (Gudlevskis) – Balinskis, Maione, Zile, Ališauskas, Gimajev, Zanetti, Karkls – Meija (A), McMillan (A), Gegeris – Dzierkals, Džerinš, Gillies – M. Redlihs, Razgals (C), Darzinš – Pavlovs, Myttynen, Marenis – Lipsbergs.
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Jánošík, Sersen (C), Klok, Švarný, Bačik, Gelinas, Boldižár – Chipchura, Taffe, Rau – Lunter, Sukel', Červený – Lamper, Buc, Liška – C. Bailey, Jeglič, M. Sloboda – Baranov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Olenin – Sadovnikov, Šeljanin