Boston – Philadelphia 2:3 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (kon.) | Winnipeg – Columbus 4:3 (kon.)
Winnipeg Jets
4:3 (1:2, 1:1, 2:0)
Columbus Blue Jackets
Pátek 01.02.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Ode mne to je již z tohoto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek páteční noci a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (04:46:16)

Dnešní utkání sleduje 15.321 diváků.

Máme tu konec dnešního utkání velice povedeného utkání, ve kterém nakonec vítězí Tryskáči 4:3. Třetí třetina přinesla dvě branky a obě v síti Bobrovskiho. Nejprve se podařilo vyrovnat v přesilové hře JACKU ROSLOVICOVI. Vypadalo to, že půjdeme do prodloužení, ale to nedovolil KYLE CONNOR, který propálil hostujícího brankáře a domácí hala málem spadla. Za domácí dnes skórovali Scheifele, Appleton, Roslovic a Connor. Na hostující straně se prosadili Panarin, Anderson a Bjorkstrand.

59:28
    Hosté to zkoušení v šesti, ale zatím se jim nedaří dostal v oslabení do útočné třetiny.

59:20
    Hosté bez brankáře.

59:10
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., hákování).
    58:46 Kyle CONNOR - 4:3

58:46
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení a celá hala je na nohu! Winnipegu se podařilo využít tlak. KYLE CONNOR se chystal jít střídat, ale všiml si za brankou stojícího Littla, který mu adresoval přesnou přihrávku se kterou si domácí útočník poradil na výbornou. Asistence: Bryan Little, Jacob Trouba.

58:23
    Laineho střela z pravé strany a zákrok betony Bobrovkiho.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Tanev našel Perreaulta na pravé straně, ale Bobrovskij nyní výborně.

57:00
    Nyní je vidět, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu v obraně.

56:35
    Letestu nahodil do pásma a odchází na střídačku.

56:04
    Trouba a jeho střela z pravé strany zablokovaná.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 5. Scheifele (Wheeler, Morrow), 34. Appleton (Copp, Lemieux), 49. Roslovic (T. Myers, Trouba), 59. Connor (Little, Trouba) – 9. Panarin (R. Murray, S. Jones), 14. J. Anderson (Panarin, S. Jones), 35. Bjorkstrand (Wennberg, N. Foligno)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, T. Myers, D. Kulikov, Morrow – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Laine, Little (A), Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones (A), R. Murray, D. Savard, Harrington, Kukan – Panarin, Dubois, J. Anderson – N. Foligno (C), Wennberg, Bjorkstrand – Duclair, Letestu, Riley Nash – Sedlák, Dubinsky, Hännikäinen.

Rozhodčí: Joannette M., Hanson T. – Knorr T., Mach B

Diváci: 15.321