Pátek 01.02.2019, 17:00 • Nagorny Arena • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (19:30:04)

Jakub Nakládal (Jaroslavl) – 3 střely na branku, čas na ledě: 21:28.

Vyloučení: 3:3. Navíc Denisenko (Jaroslavl) – 5+ do konce utkání.
    Využití přesilovek: 0 – 1.
    Vhazování: 18 – 37.
    Hity: 10 – 15.
    Zablokované střely: 14 – 13.

Torpedo dokonalo dvě vteřiny před koncem prodloužení obrat a vítězí nakonec 3:2! Domácí berou v boji o play off velmi důležité dva body proti těžkému Lokomotivu!

64:58 Vladimir GALUZIN - 3:2

64:58
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Dvě vteřiny před koncem prodloužení připisuje důležitý druhý bod Torpedu VLADIMIR GALUZIN, jenž využil přihrávku Alajeva a ranou z první rozvlnil síť za Konovalovem – 3:2! Asistence: Arťom Aljajev.

64:50
    Barry Brust vychytal velkou šanci Artura Kajumova!

64:01
    Poslední minuta prodloužení, s kotoučem krouží v útočné třetině hosté.

63:42
    Andy Miele ubránil atak Jegora Korškova, ale u puku zůstává Lokomotiv.

63:01
    Philip Holm (N.Novgorod) ranou od modré přestřelil branku Konovalova.

62:21
    Torpedo kombinovalo ve své útočné třetině, ale hrálo se de facto jeden na jednoho a hosté to poctivě ubránili.

61:50
    Denis Paršin (N.Novgorod) uklidnil hru a domácí mají kotouč na svých hokejkách.

61:02
    Na druhé straně ujel sám na branku Vladislav Kartajev (Jaroslavl), ale rozezvučel pouze pravou tyč!

60:36
    Andrew Calof netrefil v situaci dvou proti jednomu branku!

60:01
    Důležitou první buly v prodloužení vyhráli domácí.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině: 9 – 11.

Ve třetí třetině se prosadilo pouze Torpedo, jenž dokázalo nakonec smazat dvoubrankové manko v zápase, a tak nás čeká prodloužení ve třech na obou stranách.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 32. Calof (Barancev), 42. Galuzin (Žafjarov), 65. Galuzin (Aljajev) – 18. Jurtajkin (Loktionov), 21. M. Osipov (Alexejev)

Torpedo Nižnij Novgorod: Brust (Molkov) – Barancev, Orlov, Bodie, Holm, Volčenkov, Aljajev, Nazarevič – Varnakov, Miele, Calof – Galuzin, Paršin, Žafjarov – Šenfeld, D. Sjomin, Urakov – Makarenko, Stalnov, Smolin.
    Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – N. Averin, Nakládal, Kronwall, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Rafikov – Jurtajkin, J. Averin, Loktionov – Sannikov, Denisenko, Alexejev – Korškov, Iljenko, Kartajev – Kozun, Ivanov, Apalkov – Kajumov.

Rozhodčí: Ansons, Vasiljev – Novikov, Šadrin