Třinec – Liberec | 2:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 2:1 (po pr.) | | | Zlín – K. Vary | 5:3 (kon.) |
Plzeň – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Mountfield HK | 1:3 (kon.) |
Třebíč – Přerov | 2:1 (po pr.) | | | Benátky n/J – Poruba 2011 | 2:0 (kon.) | | | Frýdek-M. – Jihlava | 2:3 (po pr.) |
Litoměřice – Slavia | 4:3 (kon.) | | | Ústí n/L – Motor ČB | 0:1 (kon.) | | | Havířov – Prostějov | 5:2 (kon.) |
Kladno – Kadaň | 8:2 (kon.) |
Boston – Chicago | 6:3 (kon.) | | | Buffalo – NY Islanders | 3:1 (kon.) | | | Florida – Dallas | 0:3 (kon.) |
Columbus – Washington | 3:0 (kon.) | | | Ottawa – Carolina | 1:4 (kon.) | | | Tampa – Calgary | 6:3 (kon.) |
St. Louis – New Jersey | 8:3 (kon.) | | | Nashville – Detroit | 2:3 (kon.) | | | Minnesota – Philadelphia | 4:5 (kon.) |
Winnipeg – NY Rangers | 4:3 (kon.) | | | Colorado – Toronto | 2:5 (kon.) | | | Vegas – Arizona | 2:5 (kon.) |
Třemošná – Sparta | 1:4 (2:1 po n.s.n.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 4:2 (po nadst. prodl.) |
Magnitogorsk – Viťaz | 4:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Čerepovec | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Jaroslavl – N.Novgorod | 2:3 (po pr.) |
Kazaň – CSKA Moskva | 2:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Jokerit | 5:3 (kon.) | | | Spartak Moskva – Petrohrad | 0:2 (kon.) |
HC Slovan – Minsk | 3:2 (kon.) |
Švýcarsko – Česko | 0:3 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 2:6 (po nadst. prodl.) | | | HC Litvínov – Salzburg | 3:4 (po nadst. prodl.) |
Řisuty – Mostečtí Lvi | 5:4 (po pr.) | | | Sokolov – Klatovy | 8:1 (kon.) | | | Kobra – Děčín | 12:3 (kon.) |
Jablonec n/N – Trutnov | 3:2 (po pr.) | | | Nymburk – Dvůr Králové n. L. | 4:8 (kon.) | | | Kolín – Letňany | 3:0 (kon.) |
David Servis – Písek | 4:2 (kon.) | | | Tábor – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Mor. Budějovice | 3:4 (po pr.) |
Val. Meziříčí – Šumperk | 4:3 (kon.) | | | Nový Jičín – SHK Hodonín | 2:10 (kon.) | | | Opava – Orlová | 2:5 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Miskolc | 0:2 (kon.) | | | Poprad – Zvolen | 3:2 (kon.) | | | Banská Bystrica – Košice | 5:1 (kon.) |
Trenčín – Žilina | 3:2 (po pr.) | | | Nové Zámky – Detva | 3:2 (po pr.) | | | MAC Budapešť – Nitra | 4:7 (kon.) |
Trnava – Nové Zámky B | 7:1 (kon.) | | | Prešov – Pov. Bystrica | 2:3 (kon.) |
Nový Bydžov – Náchod | 4:8 (kon.) | | | Nová Paka – Trutnov | 8:0 (kon.) | | | Jaroměř – Hronov | 3:2 (kon.) |
N. Město n. M. – Semechnice | 13:0 (kon.) | | | Opočno – Třebechovice p. O. | 1:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 5:2 (kon.) |
Hlinsko – Moravská Třebová | 5:6 (kon.) | | | Chotěboř – Světlá nS | 3:1 (kon.) | | | Zbraslav – Žižkov Praha | 9:2 (kon.) |
po s.n. (1:2)
Traktor Čeljabinsk
1:2
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Jan Volf
Branky a nahrávky:
5. Šarov (Borodkin, Šolochov) – 27. Ashton (Trubačjov), rozh. náj. Kinrade
Rozhodčí: Akuzovskij, Fatejev – Savenkov, Golovljov
Diváci: 7 052
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Dmitrij Markovin (CER)
0:1 Igor Polygalov (CLJ)
2. série:
0:1 Alexandr Petunin (CER)
0:1 Anton Glinkin (CLJ)
3. série:
0:1 Jurij Trubačjov (CER)
1:1 Vitalij Kravcov (CLJ)
4. série:
1:1 Vladislav Kodola (CER)
1:1 Nick Bailen (CLJ)
5. série:
1:1 Alexej Michnov (CER)
1:1 Jegor Dugin (CLJ)
6. série:
1:1 Vitalij Kravcov (CLJ)
1:1 Dmitrij Markovin (CER)
7. série:
1:1 Nick Bailen (CLJ)
1:1 Dmitrij Markovin (CER)
8. série:
1:1 Ryan Stoa (CLJ)
1:1 Igor Geraskin (CER)
9. série:
1:1 Christian Thomas (CLJ)
1:1 Jurij Trubačjov (CER)
10. série:
1:1 Jegor Dugin (CLJ)
1:1 Dmitrij Markovin (CER)
11. série:
1:1 Marsel Šolochov (CLJ)
1:2 Geoffrey Kinrade (CER)
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Sudnicin) – Bailen, Isajev, A. Petrov, Karpuchin, Borodkin, N. Chlystov, Želdakov – Stoa, Thomas, Bergström – Polygalov, Enlund, Glinkin – Rybakov, Kokujov, Kravcov – Šarov, Dugin, Jerofejev – Šolochov.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Furch (Korobov) – Kinrade, Sizov, Glazkov, Lekomcev, A. Kulda, Chochlov, Chabarov – Jakimov, Monachov, Lapenkov – Trubačjov, Ashton, Geraskin – Markovin, Kodola, Petunin – J. Bodrov, Babenko, I. Zacharčuk – Michnov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Furch (Korobov) – Kinrade, Sizov, Glazkov, Lekomcev, A. Kulda, Chochlov, Chabarov – Jakimov, Monachov, Lapenkov – Trubačjov, Ashton, Geraskin – Markovin, Kodola, Petunin – J. Bodrov, Babenko, I. Zacharčuk – Michnov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Akuzovskij, Fatejev – Savenkov, Golovljov
Diváci: 7 052
Dominik Furch - Severstal Čerepovec – úspěšnost zásahů: 97.22%, chytil 35 střel z 36. Odehrál celý zápas včetně prodloužení a nájezdů.
Traktor Čeljabinsk – 20:07 – Nick Bailen - běloruský obránce
Severstal Čerepovec – 20:59 – Geoffrey Kinrade - kanadský obránce
Střely na branku: 36 – 32
Vyhraná vhazování: 28 – 32
Zblokované střely: 12 – 14
Bodyčeky: 8 – 12
čerepovec přetáhl nájezd yna svou stranu, když Geoffrey Kinrade trefil mezeru v postavení brankáře Děmčenka, trefil puk pod vyrážečkou. Autorem vítězného nájezdu je GEOFFREY KINRADE.